18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
trabus 2013-01-16, 23:14 1
Gdzie ten gość od zamachu?!
Zgłoś
Avatar
soadrocks 2013-01-16, 23:15
Ja jebię, skąd oni wzięli tego lektora? Ledwo co wytrzymałem ogladanie do końca...
Zgłoś
Avatar
Yahiko978 2013-01-16, 23:43
JA PIERDOLE 35 TYŚ. ZŁ/MIESIĘCZNIE !!!!!!!!!! NIEKTÓRZY NAWET ROCZNIE NIE MAJĄ TYLE!!!! KURWY, ZŁODZIEJEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-01-17, 0:02
Adrian Gąbka, Michał Brodzik, Wojciech Chujek
Zgłoś
Avatar
AfternoonJasper 2013-01-17, 0:08
Wszystko fajnie, ale nie mogę słuchać takiej pokaleczonej wymowy narratora. Co to jest? Angielski? Żeby tak akcentować na byle którą sylabę?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-01-17, 0:38
Jak dla mnie posłowie powinni zarabiać 10 średnich krajowych, co by ich łapki nie swędziały za bardzo, ale ma być ich kurwa 40, a nie 360...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-01-17, 1:08 1
Te chuje mają tam iść z powołania a nie dla mamony... pierdolona kaleka....
Zgłoś
Avatar
soqu1 2013-01-17, 2:47
roxer93 napisał/a:

Kurwa, nóż w kieszeni się otwiera jak słyszę tych obiboków. Nie dość, że dostają 10 000 zł +, to jeszcze mają różne przywileje takie jak "darmowe" przejazdy komunikacją, "darmowe" paliwo, nie muszą płacić za mandaty i wiele wiele więcej. Oczywiście wszystko na koszt podatników. Syf i burdel!


Mówisz o legalnych dochodach kontrolowanych i jawnych, a weż zapodaj co oprócz pieniędzy taki człowiek posiada! Dzięki ochronie, szerokim kontaktom i wpływom, pieniążki, o których wspominasz to tylko marna namiestka raju na ziemi jaki może doświadczać pan obrotny obracający mniej obrotnymi.
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2013-01-17, 3:08
Po raz kolejny nie pozostaje mi nic innego jak odesłać tu:
sadistic.pl/ruskie-ucza-nas-o-niepodleglosci-vt168365.htm
Patrz komentarze...
Pozdro!
WAR IS PEACE!
FREEDOM IS SLAVERY !!
IGNORANCE IS STRENGHT !!!
Zgłoś
Avatar
cubana97 2013-01-17, 7:16
Ale mnie ten kur*a redaktor denerwuje
Zgłoś
Avatar
m................8 2013-01-17, 10:21
aaa spierdalaj niepełnosprawna kurwo! już od rana muszę się wkurwiać przez te chciwe gnidy z wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
Brooklincz 2013-01-17, 11:47
No kurwa mać!!! Te jebane chuje maja czelność porównywać swoje zarobki z Japończykami?! Przecież wy kurwa jesteście debilami! Nic nie potraficie zrobić jak należy i jeszcze wam kurwa mało?! Ja w miesiącu grudniu zarobiłem 660 zł, bo w tym pierdolniku nawet jak masz robote to kurwa bez umowy, bez urlopu i na każde zawołanie za grosze jak jakaś szmata. Co się tu do kurwy nędzy dzieje?! Rządzą kurwy i złodzieje!!! Przecież w tym kraju zapanowało niewolnictwo! Pracujemy za żarcie i spanie, jak murzyni, tyle że nam jeszcze łańcuchów nie pozakładali.

A rasa wielmożnych panów się rozbija furami za nasze pieniądze!!!
Zgłoś
Avatar
Messal 2013-01-17, 12:01
Przypomnijcie mi czemu nie moglibyśmy obalić tego całego burdelu? Bo w zasadzie co nam stoi na przeszkodzie? Niczego odkrywczego nie powiem ale czuje się jakby złodziej okradał mi dom, a na koniec napluł mi w twarz i się z tego śmiał. Robimy w końcu coś z tym czy żyjemy nadzieją, że w końcu samo się to zmieni?
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2013-01-17, 12:27
i bardzo dobrze! My biedujemy a te chuje mają sobie dobrze żyć?
Zgłoś
Avatar
Arturroant 2013-01-17, 13:02
50% wyjebać z rządu będzie mniej obiboków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie