18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:44
Mrówki w uchu
l................5 • 2016-02-07, 20:17
Były motylki w brzuchu, to czas na mrówki w uchu

U 12 letniej dziewczynki z Indii, lekarze pozbyli się mrówczej kolonii (10 sztuk), która postanowiła zamieszkać w jej małym, ciepłym uszku, sweet

Zgłoś
Avatar
r................4 2016-02-07, 21:16
Kurwa wypas
Zgłoś
Avatar
weezo 2016-02-07, 22:36
O chuj, idę umyć uszy.
Zgłoś
Avatar
P................M 2016-02-08, 0:14
Szkoda, że jej się to w piździsku nie zalęgło, wtedy byłby niezły widok
Zgłoś
Avatar
Xumme 2016-02-08, 0:55 8
jebana jakie ma wielkie radary
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2016-02-08, 1:12
lekarz podobno kilka dni później znalazł ich jeszcze więcej samemu podając liczbę 1000 co jest nie możliwe bo by rzygała tymi mrówkami normalnie :V
Zgłoś
Avatar
K.Michalczuk 2016-02-08, 1:16
"podając liczbę 1000"
Tak kurwa, od razu mógł powiedzieć milion.
Zgłoś
Avatar
nepster 2016-02-08, 1:23 8
No kurwa Indie. Ze 30 lat temu na jakimś wygwizdowie w Indiach właśnie, miała miejsce awaria wskutek której do atmosfery wydostały się jakieś chemikalia i po cichu w nocy wytruły sporą część okolicznej ludności. Fabrykę zamknięto, chemię zakopano (albo i nie) i chuj, wszyscy jak mieszkali w pobliżu tak mieszkali dalej. Chemia dostała się do gruntu, potem do wody, debile pili tą skażoną jak skurwysyn wodę a potem rodziły im się dzieci z 3 głowami, wadami kośćca i innymi niedorozwojami. Ale żeby było śmieszniej to Ci "ludzie" zaczęli mieć pretensje do władz, że nikt się tymi śmieciami nie zajmuje, że im się czystej wody nie dostarcza i oni (sic!) muszą pić skażoną wodę i potem chorują i rząd powinien płacić za ich leczenie. No kurwa ja pierdolę, naprawdę? To jest ich dorobek kulturowy i wysoce rozwinięta cywilizacja? Działanie na własną szkodę? Kąpanie się w Gangesie a potem picie tej wody, mieszkanie w pobliżu silnie toksycznych odpadów i pretensje do całego świata o to, że się choruje, czy wreszcie hodowanie mrówek w uszach. Kurwa jak, ja się pytam jak, można do kurwy nędzy wyhodować kolonię mrówek we własnym uchu. Niech ktoś w końcu zrobi porządek na tym pojebanym świecie. Zbombardujcie atomówkami, Indie, Afrykę i Bliski wschód. Pozbędziemy się żydów, ciapatych i niedorozwiniętych hindusów. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie.
Zgłoś
Avatar
subject1 2016-02-08, 2:54 3
nepster napisał/a:

No kurwa Indie. Ze 30 lat temu na jakimś wygwizdowie w Indiach właśnie, miała miejsce awaria wskutek której do atmosfery wydostały się jakieś chemikalia i po cichu w nocy wytruły sporą część okolicznej ludności. Fabrykę zamknięto, chemię zakopano (albo i nie) i chuj, wszyscy jak mieszkali w pobliżu tak mieszkali dalej. Chemia dostała się do gruntu, potem do wody, debile pili tą skażoną jak skurwysyn wodę a potem rodziły im się dzieci z 3 głowami, wadami kośćca i innymi niedorozwojami. Ale żeby było śmieszniej to Ci "ludzie" zaczęli mieć pretensje do władz, że nikt się tymi śmieciami nie zajmuje, że im się czystej wody nie dostarcza i oni (sic!) muszą pić skażoną wodę i potem chorują i rząd powinien płacić za ich leczenie. No kurwa ja pierdolę, naprawdę? To jest ich dorobek kulturowy i wysoce rozwinięta cywilizacja? Działanie na własną szkodę? Kąpanie się w Gangesie a potem picie tej wody, mieszkanie w pobliżu silnie toksycznych odpadów i pretensje do całego świata o to, że się choruje, czy wreszcie hodowanie mrówek w uszach. Kurwa jak, ja się pytam jak, można do kurwy nędzy wyhodować kolonię mrówek we własnym uchu. Niech ktoś w końcu zrobi porządek na tym pojebanym świecie. Zbombardujcie atomówkami, Indie, Afrykę i Bliski wschód. Pozbędziemy się żydów, ciapatych i niedorozwiniętych hindusów. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie.


Mam pytanie (bez żadnego hejtu) a do kogo mieli mieć pretensje? Przecież nie jest łatwo sobie znaleźć inne miejsce do życia w kilka dni, tygodni, tym bardziej, że bieda straszna.
Zgłoś
Avatar
vejin 2016-02-08, 5:15 4
@up: Przecież mogli wyjechać do USA i zarabiać jeżdżąc taksówką
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2016-02-08, 7:16 1
@up albo do czarnobyla jako żywe eksponaty
Zgłoś
Avatar
zulpl 2016-02-08, 10:51
nepster czy ty widziales na oczy ciapatego ?
Zgłoś
Avatar
Krak 2016-02-08, 11:45 1
nepster napisał/a:

No kurwa Indie. Ze 30 lat temu na jakimś wygwizdowie w Indiach ...


Dokładnie to katastrofa w Bhopalu Jest w czym wybierać w youtubowie.
Zgłoś
Avatar
g................1 2016-02-08, 16:31
może by jej jakieś moce odblokowały,bo słyszałem że jak ktoś ma delikatne odmiany robali w jelitach to nie ma alergi
Zgłoś
Avatar
amaimon 2016-02-09, 0:49
to już nawet nie jest przykład ubóstwa tylko zacofanie intelektualnego... biedne kraje ewoluują wstecz...

co daje nam szanse zostania rasą panów
Zgłoś