18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
MSBS-5,56K/B
FransFr • 2015-10-25, 13:06
Jako że ostatnimi czasy popularna jest propaganda sukcesu to warto zamieścić materiał promujący konstrukcję która jest silnym pretendentem do miana rzeczywistego sukcesu polskiego przemysłu (w rozsypce).


UWAGA!!
Dźwięki będące ścieżką dźwiękową poniższego filmu mogą być przyczyną takich schorzeń i zachowań jak: frustracja, depresja, socjopatia, ból dupy.
Jeżeli podejrzewasz że znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka zrezygnuj z zapoznania się z poniższym materiałem.


Zgłoś
Avatar
Varyz 2015-10-25, 13:08 1
Niech szanowny autor doda parę informacji o tej broni, ew. przywołuję do pomocy sadolowych ekspertów! Brak odrzutu albo facet ma stalowe ręce Piwko.
Zgłoś
Avatar
FransFr 2015-10-25, 13:20 8
@up
Jest to nowa linia broni strzeleckiej która docelowo ma zastąpić obecnie użytkowane przez WP konstrukcje. Cel szczytny, ale na ile pozwolą polskie warunki (rząd i beton wojskowy) to nie wiadomo. Konstrukcja ta cech*je się swobodą konfiguracji samego układu (pomiędzy klasycznym a bezkolbowym) jak również szynami montażowymi które dziś są standardem. Dodatkową cechą tej konstrukcji jest to że jest "mulit-kalibrowy", to znaczy że po wymianie zamka, lufy i ewe. użyciu adaptera do gniazda magazynka można strzelać amunicją nie tylko 5,56x45 ale również 5,45x39, 7,62x39 a według niektórych źródeł są projektowane warianty na 6,8x43 oraz 7,62x51 (chociaż ten ostatni wymagałby daleko idących zmian dolnego korpusu broni ze względu na swoje gabaryty).
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2015-10-25, 13:26
jak dla mnie (nie jestem żadnym ekspertem) ten MSBS bezczelnie wyglądem przypomina ACR Bushmastera ... a nawet trochę FN SCAR. A pewnie i rozwiązania konstrukcyjne są podobne ...
Zgłoś
Avatar
Siekul 2015-10-25, 13:35 4
Siberian_Meat_Grinder, Jak dla mnie (nie jestem żadnym ekspertem) ten MSBS bezczelnie wyglądem przypomina KAŻDY inny karabin. A pewnie i rozwiązania konstrukcyjne są podobne - o zgrozo, jak to możliwe, nie?
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2015-10-25, 13:39 3
co to za gówno w tle ? nagrywałeś jak srałeś do klopa?
Zgłoś