18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Halman 2020-04-24, 19:37 2
FoxEngine napisał/a:

I to jest fart



a fapowanie nabiera nowego wymiaru...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-24, 19:49 2
~HAL9000/2 napisał/a:

a fapowanie nabiera nowego wymiaru...



To co ty masz? Ołówka?
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-04-24, 21:19 5
czyli wszechmogący bóg, ktory z wlasnej woli i kaprysu nałożył na człowieka grzech pierworodny, pozniej wysłał siebie (alterego) w postaci swojego syna na ziemie, żeby dac sie torturowac i zajebac na krzyzu aby ten grzech odpuścić ludziom, nie potrafi tez zabic muchy z dziura w rekach?
to chyba fejk!?

ależ on jest wszechmogącym altruistą... niech mnie ktos powstrzyma bo zaczne wierzyc! 3 2 1...
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-04-24, 21:26 9
No i się wyjaśniło, dlaczego w Brazylii tyle tego chujowstwa lata...
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2020-04-24, 21:40 8
Olaboga Jezusa obrażajo.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-04-24, 22:24 1
Belzebub troluje Dzizuska
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-04-24, 22:33 6
swampman napisał/a:

czyli wszechmogący bóg, ktory z wlasnej woli i kaprysu nałożył na człowieka grzech pierworodny, pozniej wysłał siebie (alterego) w postaci swojego syna na ziemie, żeby dac sie torturowac i zajebac na krzyzu aby ten grzech odpuścić ludziom, nie potrafi tez zabic muchy z dziura w rekach?
to chyba fejk!?
ależ on jest wszechmogącym altruistą... niech mnie ktos powstrzyma bo zaczne wierzyc! 3 2 1...



Gdybys byl wszechmocny to też nudziłoby ci się w chuj.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2020-04-24, 22:45 11
Jakby Jezus ponownie zstapil na Ziemie - dalby sie ukrzyzowac ponownie - widzac takie slabe tematy na sadolu

Zgłoś
Avatar
Maloważne 2020-04-24, 23:15 2
Specjalnie się zalogowałam pierwszy raz od kilku lat, żeby dać piwko. Śmieszy mnie to
Zgłoś
Avatar
coincrush 2020-04-24, 23:28 1
So make it clap....
Zgłoś
Avatar
ddss 2020-04-25, 0:01 2
Susza zapowiadana w obecnym roku przy tym temacie będzie jak monsun
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-04-25, 1:27
Won z tym syfem. Nic to nie wnosi ani to smieszne.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-04-25, 1:41 3
swampman napisał/a:

czyli wszechmogący bóg, ktory z wlasnej woli i kaprysu nałożył na człowieka grzech pierworodny, pozniej wysłał siebie (alterego) w postaci swojego syna na ziemie, żeby dac sie torturowac i zajebac na krzyzu aby ten grzech odpuścić ludziom, nie potrafi tez zabic muchy z dziura w rekach?
to chyba fejk!?
ależ on jest wszechmogącym altruistą... niech mnie ktos powstrzyma bo zaczne wierzyc! 3 2 1...


Bóg tworząc człowieka dal mu wolną wolę. Grzech pierwotny jak i każdy inny jest przejawem woli człowieka. Myślenie nie boli.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-04-25, 2:13 4
DużyKutas napisał/a:

Gdybys byl wszechmocny to też nudziłoby ci się w chuj.



jakbym byl wszechmocny to poprostu bym zalatwil sprawe
jakby mi sie nudzilo to napewno znalazlbym ciekawsza rozrywke niz sadomaso

skywalker75 napisał/a:

Bóg tworząc człowieka dal mu wolną wolę. Grzech pierwotny jak i każdy inny jest przejawem woli człowieka. Myślenie nie boli.



1. nie. nie stworzyl i nic nie dał
2. grzechem jest to co ci ksiadz powie ze jest. grzech pierworodny a wlasciwie jego filozofia jest jednym z najbardziej toksycznych elementow natury biblijnego boga i pokazuje jego chujowe cechy. kara za zlamanie zakazu a odkupienie tylko przez wiare i kazdy nawet ten nienarodzony jest juz tym obarczony...
3. marna bajka pod kazdym wzgledem. marne historie a jeszcze gorsze odpowiedzi na kluczowe pytania.
4 polecam. mniej bajek a wiecej np. hitchensa
Zgłoś