18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-30, 14:19
Avatar
dejwu 2015-06-30, 12:05 64
trzeba być tępym czarnuchem, z kilogramem gówna zamiast mózgu, żeby podejmować się próby wykonania tego utworu, posiadając jedynie mizerne zdolności wokalne nabyte na korespondencyjnym kursie melorecytacji organizowanym przez Spółdzielnie Inwalidów "Daremny Trud" z Bąbolic Wielkich.
Zgłoś
Avatar
macleod 2015-06-30, 12:14 39
Cytat:

Mudzin vs. Pedał



raczej

muzyczna kupa vs. muzyczny geniusz

Zgłoś
Avatar
c................t 2015-06-30, 12:22 2
No ale pedał przecież. Nie będziesz miał tu życia, zaraz Ciebie gimbusy dopadną.

P.S. A jebie mnie to, że był biseksualny, jak żył. Miał talent i tylko to mnie interesuje.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-06-30, 12:27 14
crankshaft napisał/a:

No ale pedał przecież. Nie będziesz miał tu życia, zaraz Ciebie gimbusy dopadną.

P.S. A jebie mnie to, że był biseksualny, jak żył. Miał talent i tylko to mnie interesuje.



A tam pierdolisz, nikt go nie bedzie hejtował.

Są takie pedały i takie czarnuchy których się szanuje jak właśnie Mercury, Stevie Wonder, Jackson, Jordan itp.
Mercury nikt nikomu do wyra na siłe nie wchodził ani kutasa na scenie nie pokazywał a co robił sobie w sypialni to mnie już wali.

A co do samego wykonania to... No kurwa są pewne kawałki (pomijając już zdolności wokalne) których się nie rusza jak "I Will Always Love You" czy właśnie ten.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-06-30, 12:28 1
No i ostatnim zdaniem wyczerpałeś temat. Dokładnie o to mi chodziło. Nie edytuj po wpisie. Bo wychodzi chujowo. Przedostatnim teraz.
Zgłoś
Avatar
macleod 2015-06-30, 12:52 2
Owszem Freddie walił praktycznie wszystko co mu na drzewo nie uciekało, ale nigdy się z tym jakoś specjalnie nie afiszował, nawet jak był do tego prowokowany jak poniżej (od 0:25). Muzycznie był geniuszem.



(Można obejrzeć cały, bo głupia reporterka zadawała mu te same pytania w dwóch językach za każdym razem oczekując na odpowiedź... )
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2015-06-30, 13:08 1
Nie dość, że czarnuch to jeszcze debil.
Zgłoś
Avatar
peniseusz 2015-06-30, 13:27 8
przepraszam bardzo ale Freddie nie był pedałem tylko homoseksualistą!
Zgłoś
Avatar
get.this.log.bitch 2015-06-30, 13:45
niby kurwa pedal ale PIERDOLNIECIE mial. Jebac czarna rase, tak poprostu
Zgłoś
Avatar
p................4 2015-06-30, 14:06 1
Brać się za Bohemian Rhapsody to tak jak ja bym próbował namalować coś bardziej zajebistego niż obrazy Jana Matejki, Picassa albo Leonarda da Vinci, mimo że nie umiem ładnie malować. A co do Freddiego to prawda że ruc*ał wszystko co się ruszało, ale takiego głosu i geniuszu muzycznego nikt nie miał i mieć nie będzie.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-06-30, 14:06 5
get.this.log.bitch napisał/a:

niby kurwa pedal ale PIERDOLNIECIE mial. Jebac czarna rase, tak poprostu



Są pedały i są geje, Freddy był gejem.
Zgłoś
Avatar
Piwo85 2015-06-30, 14:07
keny przypomina najmana w tym pojedynku
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-06-30, 14:12
dejwu napisał/a:

trzeba być tępym czarnuchem, z kilogramem gówna zamiast mózgu, żeby podejmować się próby wykonania tego utworu, posiadając jedynie mizerne zdolności wokalne nabyte na korespondencyjnym kursie melorecytacji organizowanym przez Spółdzielnie Inwalidów "Daremny Trud" z Bąbolic Wielkich.



Może wystarczy być tylko Polką, blondynką? Nie wiem.



Albo brunetką z Polski, której się role pojebały?

Zgłoś
Avatar
kuszela1 2015-06-30, 14:15
nie komentuje nie ma opcji zeby ktos lepiej zaspiewwal bohemian rapsody jak freddie reszta to wstyd i gora gowna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie