18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-09-29, 12:50 17
Też bym się wkurwił jakby mnie ktoś ciągle nagrywał
Zgłoś
Avatar
dogip 2022-09-29, 12:53 48
To nie multikulti. To baby. Nie istotne czy biała, czy czarna, żółta czy jakiaś inna. Facet zawsze jest na przegranej pozycji. Kobiety wszczynają awantury, niejednokrotnie okładają facetów,. Ba... Same potrafią się okaleczyć w jakimś tam stopniu (tak, aby nie bolało, ale żeby było widać,). Telefon na pały i gość siedzi na dołku. Ogólnie rzecz biorąc faceta, który zgłosi przemoc na swojej osobie uważa się za pizdę (nawet pałkarze przy interwencji w oczy się śmieją). Taka rzeczywistość. W piórka obrosły.
Taki ciekawy temat dla porównania Zgwałcony

Facet poszedłby z marszu na 3 miechy do pierdla , a tu: : "spowodowanie, by ktoś angażował się w aktywność seksualną bez zgody, różni się to od zarzutu gwałtu, którego prawna definicja odnosi się do penetracji pochwy, odbytu lub ust drugiej osoby bez jej zgody

Co prawda Anglia, ale u nas też tak by to się skończyło.
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-09-29, 12:55
aż miło popatrzeć
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2022-09-29, 13:05 27
Z jednej strony może i pojebana. Z drugiej, przez długi czas mieszkałem po sąsiedzku z pewną parą gość uchodził domatora kochającego dzieci, żonę i cały świat. Ona uchodziła za popierdoloną furiatkę. Problem był taki że to było tylko dla otoczenia. Gość bez przekleństw, bez podnoszenia głosu dzień w dzień znęcał się psychicznie nad żonką. W taki skurwysynsko perfidny i wysublimowany sposób. Tak kurwa na zimno jak psychopata i nie raz doprowadzał tę dziewczyne do takich właśnie skrajnych reakcji. Ktoś z zewnątrz widział biednego gościa i furiatkę. Ja widziałem wyrachowanego skurwiela i zdesperowaną ofiarę jak w tonącej klatce. No i przez moment w oczach tej małpki zobaczyłem to samo spojrzenie co w oczach sąsiadki. Chuj wie, może to wściekłe kurwisko, a może te filmiki były po prostu za krótkie.
Zgłoś
Avatar
0rion 2022-09-29, 13:07 17
zachcialo sie ruchac malpy xd
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-09-29, 13:15 4
dobrze spermiarzowi, spermiarze i samice do utylizacji heh
Zgłoś
Avatar
Kaczor68 2022-09-29, 13:30 7
No co za pizda nie facet.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-09-29, 13:38 10
Skurwysyn twardy. Pewnie chciał jej wyjebać ale materiały zbiera, a i obrońcy praw zwierząt by mu na łbie siedli.
Zgłoś
Avatar
Multigatawny 2022-09-29, 13:45 4
Wyjebał by jej plaskuna raz na jakiś czas i chodziła by jak w zegarku.

Ale ogólnie szanuje typa za to że nie daje się ponieść emocjom i zbiera materiały na szmaciurę, co nie zmienia faktu że pewnie w sądzie by mu dojebali alimenty nawet jak nie mają dzieci.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2022-09-29, 13:50 4
I jak prawdziwy sadol zszedł do piwnicy.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-09-29, 14:03 21
SupremeLeader napisał/a:

Z jednej strony może i pojebana. Z drugiej, przez długi czas mieszkałem po sąsiedzku z pewną parą gość uchodził domatora kochającego dzieci, żonę i cały świat. Ona uchodziła za popierdoloną furiatkę. Problem był taki że to było tylko dla otoczenia. Gość bez przekleństw, bez podnoszenia głosu dzień w dzień znęcał się psychicznie nad żonką. W taki skurwysynsko perfidny i wysublimowany sposób. Tak kurwa na zimno jak psychopata i nie raz doprowadzał tę dziewczyne do takich właśnie skrajnych reakcji. Ktoś z zewnątrz widział biednego gościa i furiatkę. Ja widziałem wyrachowanego skurwiela i zdesperowaną ofiarę jak w tonącej klatce. No i przez moment w oczach tej małpki zobaczyłem to samo spojrzenie co w oczach sąsiadki. Chuj wie, może to wściekłe kurwisko, a może te filmiki były po prostu za krótkie.



Tak można chyba opisać 95% przypadków znęcania się nad facetami, jeśli tylko patrzy się przez pryzmat wiecznie skrzywdzonej kobiety. Jak chłop babę napierdala, bo zupa była za słona, to przyczyną był umyślnie wywoływany u partnera głód, czy że chłop jest zjebany?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-29, 14:04 1
Jak w kabarecie; ju łona fajt? ju łona fajt?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-09-29, 14:21 7
Musi jak czarny ją traktować. tyron wykurwia prawy sierpowy nawet kiedy stoi i tylko oddycha i wtedy murzynka dobrze prosperuje bo wie że dostanie na dziasło i tyle dla tego jestem przeciw parą mieszanym. po prostu nasze gatunki są inne
Zgłoś
Avatar
keisats 2022-09-29, 14:37
Chciał mieć cnotkę, ma idiotkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie