18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Mural...
krzyks • 2017-10-25, 14:58
Zacny projekt



...a tu wykonanie

ukryta treść

wersja pierwsza...


...i ostateczna po "poprawkach"



Te dziury to pewnie rogów się doczekają

ukryta treść

Cytat:


Mieszkańcy Konina chcieli, żeby w ich mieście powstał mural z kardynałem Stefanem Wyszyńskim. Okazało się jednak, że realizacja zupełnie nie przypomina zgłoszonego projektu.
Projekt muralu zgłoszono do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego - podaje "Głos Koniński". Wizualizacja wyglądała całkiem estetycznie, ale gotowy mural niewiele miał z nią wspólnego.
Mieszkańcy narzekali, że wizerunek z murala bardziej przypomina karykaturę niż portret prymasa. Przez dwa dni artyści przemalowywali więc jego twarz. Efekt kojarzył się bardziej z Robertem De Niro niż z Wyszyńskim.

Mural przeszedł zatem kolejną metamorfozę. Trzecia wersja także nie jest szczególnie podobna do Wyszyńskiego, ale być może twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.


Zgłoś
Avatar
mit2 2017-10-25, 22:08 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Oj chciałbyś imperatorze palpatine
Nigdy nie przystanę do Ciebie, nie przejdę na ciemną stronę, jestem Jedi, jak mój ojciec kiedyś


Haha, dobra - to ci się udało
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2017-10-25, 22:13 1
Szanuje idee
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-25, 22:15 5
mit2,

Ktoś tu chyba cierpi na syndrom sztokholmski.
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-10-25, 22:18
AleDlaczego napisał/a:

Ktoś tu chyba cierpi na syndrom sztokholmski.


Naprawdę? W takim razie idź do terapeuty
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-10-25, 22:21
Hur dur każdy kto nie katol ten lewak!!11
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-25, 22:29 2
Mors_Nigra,

Hurr Durr*
Zgłoś
Avatar
whiskyfriend 2017-10-25, 22:48 1
Ja pierdole... jak dobrze, że zdążyłam wyjechać z tej dziury akurat przed tym gównem. Albo się kibice leją, albo pseudo gangi, albo janusze malują po murach nacjonalistyczne teksty...
Zgłoś
Avatar
styx38 2017-10-25, 22:52 1
@up prawdopodobnie są też tam sławki i tomasze
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-25, 22:53 1
styx38,

Głównie sebastiany
Zgłoś
Avatar
elfis 2017-10-26, 7:10
dyżurne sadolowe trolle jak zawsze pod takimi tematami, liżą sobie dupę nawzajem
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2017-10-26, 8:18 5
whiskyfriend napisał/a:

Ja pierdole... jak dobrze, że zdążyłam wyjechać z tej dziury akurat przed tym gównem. Albo się kibice leją, albo pseudo gangi, albo janusze malują po murach nacjonalistyczne teksty...


Chcesz powiedzieć, że w Sosnowcu jet niby lepiej?
Zgłoś
Avatar
korad84nh 2017-10-26, 8:52
Co to zlot pedałów z Antify ?
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-10-26, 12:14
Co tam robi magik na zdjęciu?
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-10-26, 12:41 2
Konin został wyróżniony za niespotykane obrzydlistwo dworca. Mówiono o nim, jako o jednym z najbrzydszych w kraju.

Konin dostał darmowe farby ( wygrana w konkursie, z tego co pamiętam) w celu polepszenia sytuacji. Wybrano projekt i odmalowano.

Konin ma teraz jeszcze brzydszy dworzec. Zawstydził wszystkich, ktorzy byli przekonani, że gorzej być nie może.

Czego się, więc spodziewać po muralu na garażach?
Zgłoś
Avatar
Adolf 2017-10-26, 13:03 7
We Wrocławiu wcale nie jest lepiej :


Żołnierze wyklęci w się grobach przewracają

ukryta treść
Dla odmiany mural z pewnego 30-tysięcznego miasta na Lubelszczyźnie. Można? Można, kurwa:

Czy kolejny przykład na to że za malowanie murali nie powinny brać się sebiksy - wieś Wizna:
Zgłoś