18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cryo 2023-10-22, 22:44 44
Spokojnie. Za kilka lat także u nas. Wystarczy jakiejś sprzedajnej kurwie zaproponować kilka euro i posadkę w Brukseli
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-10-22, 22:44 8
Cryo napisał/a:

Spokojnie. Za kilka lat także u nas.



za kilka lat? chyba od kilku lat...
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2023-10-22, 23:07 11
Suweren tak zdecydował
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-10-22, 23:29 1
Czy to fragment serialu "Cudowne lata"?

Zgłoś
Avatar
BiałaCzekolada69 2023-10-22, 23:36 2
Straszne to jest jak niewolnicze małpiątka biją pana
Zgłoś
Avatar
Antebot 2023-10-23, 9:19 2
BiałaCzekolada69 napisał/a:

Straszne to jest jak niewolnicze małpiątka biją pana



Po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał.
Zgłoś
Avatar
seeed71 2023-10-23, 10:22
Cryo napisał/a:

Spokojnie. Za kilka lat także u nas. Wystarczy jakiejś sprzedajnej kurwie zaproponować kilka euro i posadkę w Brukseli



Za kilka lat? U mnie w podstawówce i gimbazie takie akcje to codzienność. Jestem rocznik 93, to było nic, gorsze rzeczy widziałem
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2023-10-23, 11:19 4
seeed71 napisał/a:

Za kilka lat? U mnie w podstawówce i gimbazie takie akcje to codzienność. Jestem rocznik 93, to było nic, gorsze rzeczy widziałem



Kurwa to dobry z ciebie prymus że w tym wieku do takiej szkoły chodzisz
Trzeba było mówić matce żeby nie ruchała się z murzynami za granicą to byś chodził do Polskiej szkoły
Zgłoś
Avatar
izurial 2023-10-23, 11:45 3
Cryo napisał/a:

Spokojnie. Za kilka lat także u nas. Wystarczy jakiejś sprzedajnej kurwie zaproponować kilka euro i posadkę w Brukseli



Jak na razie to nikt inny tylko patrioci z pisu zrobili wał na wizach. Dzięki temu do naszego kondominium zostanie cofniętych setki tysięcy takich. W najlepszym przypadku, dla dopełnienia dzieła spierdolenia, podziękują nam za członkostwo w Schengen i wtedy będzie zabawa.
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-10-23, 12:09 1
Halman napisał/a:

za kilka lat? chyba od kilku lat...



U nas murzynów nie trzeba
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-10-23, 12:20 6
izurial napisał/a:

Jak na razie to nikt inny tylko patrioci z pisu zrobili wał na wizach. Dzięki temu do naszego kondominium zostanie cofniętych setki tysięcy takich. W najlepszym przypadku, dla dopełnienia dzieła spierdolenia, podziękują nam za członkostwo w Schengen i wtedy będzie zabawa.



Patrioci że srisu. Całe ministerstwo spraw zagranicznych jest tak zażydzone, że Polaka nie spotkasz na żadnym z decyzyjnych stołków. A im w to graj. Po pierwsze tylnymi drzwiami wypełniają decyzję światowego sanchedrynu o sskurwieniu białych narodów, po drugie dochodzi indywidualny geszeft. Już to widzę jak rozliczy tych mośków z orientalnych ambasad jakikolwiek rząd. W końcu Naród Wybrany, a wy głupi goje macie mu służyć. I morda w kubeł, bo antysemityzm!
Zgłoś
Avatar
gumofilec 2023-10-23, 13:09 1
Cryo napisał/a:

kże u nas. Wystarczy jakiejś sprzedajnej kurwie zaproponować kilka euro i posadk



Od kilkunastu lat już słyszę to pierdolenie. Jakby tak miał być to już by dawno było po przez całe rządy ZP przybyło do polski 2mln imigrantów. Nie ma dnia w warszawie żebym nie minął kilkunastu czarnych i nic się nie dzieje, to już prędzej ukraińcy odwalają. Jak siedzisz w jakieś piwnicy całe życie i świat widzisz tylko na sadisticu to to może trochę zaburzać obraz rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
htp 2023-10-23, 16:39 2
Manolito666 napisał/a:

Patrioci że srisu. Całe ministerstwo spraw zagranicznych jest tak zażydzone, że Polaka nie spotkasz na żadnym z decyzyjnych stołków. A im w to graj. Po pierwsze tylnymi drzwiami wypełniają decyzję światowego sanchedrynu o sskurwieniu białych narodów, po drugie dochodzi indywidualny geszeft. Już to widzę jak rozliczy tych mośków z orientalnych ambasad jakikolwiek rząd. W końcu Naród Wybrany, a wy głupi goje macie mu służyć. I morda w kubeł, bo antysemityzm!



Dobrze, że są Żydzi, Jest na kogo zwalić własną głupotę.
Na razie oni są narodem wybranym, a my mamy żydowskiego króla, od 19 listopada 2016 r.
Zgłoś
Avatar
brylski11 2023-10-23, 18:15
Cryo napisał/a:

Spokojnie. Za kilka lat także u nas. Wystarczy jakiejś sprzedajnej kurwie zaproponować kilka euro i posadkę w Brukseli



... a to właśnie takich wybraliście, tak będą teraz rządzić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie