18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Murzyńskie kary
Anal_Intruder_69 • 2024-06-13, 17:58
W Afryce po staremu:


Najgorszy etap drugi - polewanie czystą wodą.

Dorzucam od razu nagranie niemające potencjału na osobny temat, ale w sumie wpisuje się w ramy tego posta, więc macie w bonusie:
Pojedyncze jebnięcie murzyna, który potem drze mordę:

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-06-13, 18:06 5
Za murzyna, lanego pejczem po plecach, zawsze duże piwo
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-13, 18:09 3
Oba te materiały wskazują na to, że jednak należy zaopatrzyć się w bat. Krótko i skutecznie, bez zbędnego pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-13, 19:12 7
Łeee słabo, myślałem że zrobią na końcu jakąś gorącą promkę dla Oponeo...
Zgłoś
Avatar
Bilik123 2024-06-13, 23:35 3
Takie trochę masaże lecznicze ,no ale nawet bez szału😆
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-06-14, 0:41 1
I tacy w Europie wprowadzają nowe rządy, bo kiedyś jakiejś starej babie z Niemiec zachciało się czarnych kutasów.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-06-14, 7:41
Niewychowany napisał/a:

I tacy w Europie wprowadzają nowe rządy, bo kiedyś jakiejś starej babie z Niemiec zachciało się czarnych kutasów.


I tacy na Sadolu, bez przerwy pierdolą trzy po trzy o jebanej polityce, bo znowu w życiu im nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-06-14, 10:36 1
Zulu-Gula napisał/a:

I tacy na Sadolu, bez przerwy pierdolą trzy po trzy o jebanej polityce, bo znowu w życiu im nie wyszło.



Zobaczymy jak Tobie w życiu wyjdzie jak po bułki do sklepu będziesz kanałami chodził żeby Cię czarnuchy w dupe nie wyruchaly
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-06-14, 11:30 1
Niewychowany napisał/a:

Zobaczymy jak Tobie w życiu wyjdzie jak po bułki do sklepu będziesz kanałami chodził żeby Cię czarnuchy w dupe nie wyruchaly


No widzisz, mi w życiu tak wyszło. że twojej rodzinie, twoim wnukom i prawnukom, mogę opłacić dostawę bułek, prosto do domu, na jakieś dwieście lat do przodu.
Nie będziecie musieli się bać "czarnuchów", którzy roją się w waszych chorych głowach.
We Francji, murzyn pogania murzyna i co Macron chodzi kanałami po bułki? Tylko chorzy ludzie srają w gacie.
Nie żeby mnie to cieszyło, ale takim jak ty, w temacie Niemiec i uchodźców, których zbytnio nie szanuję, żebyś mnie źle nie zrozumiał, chodzi mi o kraj hitlera i bambusów, to już chyba łeb spierdoliło.
Pierdoli mnie polityka, szczególnie kwiczenie prawicowych świń oderwanych od koryta, bo w politycznym szambie, od lewa do prawa, to jedna kurwa, jeden złodziej, wszyscy są siebie warci.
Tylko ty, biedaku i tobie podobni, bronicie czegoś na co jesteście za głupi i w ogóle nie zdajecie sobie sprawy, że jesteście tylko pionkami w czyjejś grze.
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-06-16, 10:26
Zulu-Gula napisał/a:

No widzisz, mi w życiu tak wyszło. że twojej rodzinie, twoim wnukom i prawnukom, mogę opłacić dostawę bułek, prosto do domu, na jakieś dwieście lat do przodu.
Nie będziecie musieli się bać "czarnuchów", którzy roją się w waszych chorych głowach.
We Francji, murzyn pogania murzyna i co Macron chodzi kanałami po bułki? Tylko chorzy ludzie srają w gacie.
Nie żeby mnie to cieszyło, ale takim jak ty, w temacie Niemiec i uchodźców, których zbytnio nie szanuję, żebyś mnie źle nie zrozumiał, chodzi mi o kraj hitlera i bambusów, to już chyba łeb spierdoliło.
Pierdoli mnie polityka, szczególnie kwiczenie prawicowych świń oderwanych od koryta, bo w politycznym szambie, od lewa do prawa, to jedna kurwa, jeden złodziej, wszyscy są siebie warci.
Tylko ty, biedaku i tobie podobni, bronicie czegoś na co jesteście za głupi i w ogóle nie zdajecie sobie sprawy, że jesteście tylko pionkami w czyjejś grze.


To Ty biedny jesteś jak same bułki chcesz mi wysyłać, zatrzymaj się dla siebie przydadzą Ci się. Podaj adres to będę opłacę z góry dostawę do Cb sera żółtego i masła żebyś miał coś innego niż suche bułki. Gdybyś był tak bogaty to byś się nie podniecał na sadisticu jesteś zwykłym debilem pierdolacym o bogactwie bo myslisz ze ktos tu to łyknie. Chciałbyś taki bogaty być, a jestem przekonany, że jest dziś 16.06 do końca mc dwa tygodnie a Ty już martwisz co będziecie jeść za tydzień. Żal mi takich ciot jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-06-17, 7:33
Niewychowany napisał/a:

Ble, ble, ble...


Mądrej głowie dość dwie słowie.

Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-06-17, 19:06
Zulu-Gula napisał/a:

Mądrej głowie dość dwie słowie.
Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...



Gdybym codziennie miał nawet po 20 godzin zajęć z głupoty i jak być idiota to i tak zawsze zostaniesz niedoścignionym wzorem w tej kwestii.
Zgłoś