18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
JickChrist 2013-01-17, 1:08 1
Do końca liczyłem na to że się wysadzą.
Zgłoś
Avatar
Dante737 2013-01-17, 1:18 1
Skończcie już pierdolić z tymi arabami, przejmujecie się tym co was nie dotyczy. U nas procent brudasów jest niewielki bo nie ma po co tu przyjeżdżać, skoro sami ludzie stąd spierdalają i na pewno nie będzie do puki mentalność Polaków się nie zmieni( a mam nadzieję że nigdy), a rządzić krajem dalej będzie tusek chytrusek.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-01-17, 1:18 1
Ja tylko czekam na post ANONYMOUSM... bo będzie ich bronił, lewus łamany

Albo cholera wie, może to on ciapaty.. wysłany na przeszpiegi..
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-01-17, 1:18 1
Doprawdy życzę im powodzenia w naszym pieknym kraju nad Wisłą muahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś
Avatar
mnichu20 2013-01-17, 1:22
No jakby mi zaczęli się drzeć w busie Allahu Akbar to raczej bym się zesrał w samoobronie
Zgłoś
Avatar
grave22 2013-01-17, 1:27 4
spartakus882 nie masz zielonego pojecia co to jest wojna jakie pietno pozostawia na psychice ludzi korzy ja przezyli wiesz tyle co pokazywali w filmach i jakbys troche pomyslal nigdy bys nie powiedzial ze chcesz wojny fakt faktem zgodze sie jednak ze tych wszystkich jebanych brudasow trzeba odstrzelic albo zawrocic do ich pojebanego kraju nim calkiem zaleja swiat natomiast 3 wojna swiatowa o ktorej mowisz zniszcyzlaby wszystko
Zgłoś
Avatar
stagger_lee 2013-01-17, 1:29
tyle ich tam było... jak potrzebny suicide bomber to kurwa nie ma
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-01-17, 1:33 2
Ja powiem tak, niech jeżdżą gdzie chcą, niech gadają co chcą tylko niech kurwa się nie prują do ludzi że są takiego wyzwania a nie innego. To tak jakby księdza zacząć zmuszać gwałcić dziewczynki ze scholi, każdy wie że ksiądz tylko ministrantów a organista łapie się za dziewczynki. Każdy ma swoje miejsce...
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-17, 1:36 3
No, jak kibice w Polsce. Tyle, że ci źli to, w przypadku śląska Wrocław, np. arka Gdynia. Jest podobnie: grupa separatystów drze pyska, reszta autobusu siedzi cicho, by wpierdolu nie dostać. Tych też chętnie pozbyłaby się większość społeczeństwa.

Swoją drogą ciekawe jest to, że przyjeżdżają tacy do innego kraju, innej kultury, i pragną zaprowadzić tam swój ład. Rzecz jasna, to ze względu na poziom życia zmieniają miejsce zamieszkania. Oni nie rozumieją tylko faktu, że jeśliby faktycznie narzucili gwałtem swoją kulturę w Państwie zamożnym, zaraz poziom życia by się drastycznie obniżył: fanatyzm odbija się na myśleniu "gospodarczym".

Nie da się nie przyznać, że tych z imigrantów, którzy nie chcą się pogodzić z kulturą "nowej ojczyzny", powinno się po prostu odsyłać. Tolerancja nie znosi gwałtu na powszechnie obowiązujące normy.
Zgłoś
Avatar
piwes 2013-01-17, 1:48
Czekałem na BUUUM!!!... Może i było, film tak nagle urwany...
Zgłoś
Avatar
Bad-Motherfucker 2013-01-17, 2:26 1
grave22 napisał/a:

spartakus882 nie masz zielonego pojecia co to jest wojna jakie pietno pozostawia na psychice ludzi korzy ja przezyli wiesz tyle co pokazywali w filmach i jakbys troche pomyslal nigdy bys nie powiedzial ze chcesz wojny fakt faktem zgodze sie jednak ze tych wszystkich jebanych brudasow trzeba odstrzelic albo zawrocic do ich pojebanego kraju nim calkiem zaleja swiat natomiast 3 wojna swiatowa o ktorej mowisz zniszcyzlaby wszystko



On przeszedł wszystkie części Call of Duty, więc wie co to wojna! Dlatego przestań pierdolić masonie!
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-01-17, 3:40
Srałbym w gacie ze strachu że zaraz się powysadzają :
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-17, 7:22 3
cerastes napisał/a:

Ja tylko czekam na post ANONYMOUSM... bo będzie ich bronił, lewus łamany

Albo cholera wie, może to on ciapaty.. wysłany na przeszpiegi..



Już jestem! Niestety na temat tych typków w filmie nie mam nic dobrego do powiedzenia. Zachowują się jak jakieś kibolskie bydło.
Jedyne, do czego mógłbym zgłosić uwagę, to tytuł tematu. Nie nazwałbym filmiku "Muzułmanie w autobusie", tylko "islamiści" albo "ekstremiści". Muzułmanie się tak nie zachowują - na co dzień i w większości.

@ Dionizodoros
Ja bym powiedział, że należałoby - jak robią amerykanie - deportować skazanych prawnym wyrokiem przestępców do kraju pochodzenia, po odsiedzeniu wyroku w Europie. NIestety wielu islamistów pochodzi z Europy. Na szczęście w Europie nawoływanie do nienawiści na tle religijnym (czy rasowym) jest karane i ta hołota z autobusu oby nie była bezkarna, jak ci debile z filmiku z Anglii dwa tematy wyżej.
"Podoba się", "nie podoba się", "chcą zmienić kulturę" to trochę śliskie i niebezpieczne kryteria, bo wielu chłopczykom z sadistica nic się w Polsce nie podoba i też chcieliby żeby się dużo zmieniło. Nikt ich nie będzie za to wyrzucać z Polski. Z kolei chcemy, żeby imigranci się asymilowali, czyli stawali się członkami społeczeństwa, czyli korzystali z prawa mówienia, co im się nie podoba i co chcieliby zmienić.
Zgłoś
Avatar
crash24 2013-01-17, 7:59
Widzicie to pie****ona zaraza którą trzeba tępić lepiej niech szyszfole siedzą u siebie i popie****ają kozy .Z nimi się nie dogadasz z byle powodu by nam łby obcięli więc jeszcze raz TĘPiĆ brudasów
Zgłoś
Avatar
wojciech1704 2013-01-17, 8:16
CHORE JEBANE KOZOJEBCY, zwyczajne chodzoce gówno po swiecie !!!!!!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie