18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
K................n 2013-01-17, 8:29
Nich spierdalają bronić swojej Palestyny przynajmniej się na coś przydadzą, a nie brać zasiłki z naszych podatków
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-01-17, 9:23
Myślałem, że wybuchnie na koniec
Zgłoś
Avatar
palooza 2013-01-17, 9:38
Wytępić to trzeba jak najszybciej, zakaz wstępu do innych krajów, niech gniją w brudzie i smrodzie tam, skąd pochodzą...
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-01-17, 11:31
UP
nie mogą wrócić do ojczyzny bo tam jest wojna
Zgłoś
Avatar
fangreen 2013-01-17, 12:07
pier****olone kebaby -_-
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-01-17, 12:29
Kurwa, tylko granat tam wrzucić i po sprawie.....
Zgłoś
Avatar
G................o 2013-01-17, 13:32 1
Bydło.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-17, 14:10 1
K-Paxian napisał/a:

Nich spierdalają bronić swojej Palestyny przynajmniej się na coś przydadzą, a nie brać zasiłki z naszych podatków



Z naszych? Mylisz chyba siebie z Francuzami, Anglikami, Niemcami, Holendrami... Chciałbym zauważyć, że wcale nie mniej rozesłanych po europie jest Polaków ciągnących w takich Angliach socjale. Dlatego uważam, że niestosowne są twoje słowa.

I jeszcze jedno: oceniajmy konkretne przypadki, nie ogół. Bo uogólnianie jest i dla Polaków bezlitosne - nie jestem w końcu grubym, nawalonym hydraulikiem - złodziejem, nie mieszkam na polu kartoflanym. Czyli wyzwólmy się z uproszczonych schematów myślenia, powstających na drodze pierwszych intuicji, bez głębszego zastanowienia się. Nie jest złym muzułmanin, czy arab (pojęcia ogólne), a konkretny człowiek, który należy do zbioru np. arabów, czy muzułmanów. Bo czyż nie jest niesprawiedliwością nazywanie terrorystą sprawiedliwego araba, albo skąpcem, żyda - altruisty? A skoro są wśród nich tacy, możemy kogoś krzywdzić oceniając kogoś w obrębie schematu myślenia, stereotypu. A w czym może pomóc prewencyjna nienawiść? Z kolei wydawanie sądów dopiero po dokładnym zapoznaniu się z przedmiotem orzekania (czyli by stwierdzić czy dany arab jest terrorystą, najpierw winno się upewnić w tym, nie zabić go na wszelki wypadek; zwłaszcza, że wśród muzułmanów nie ma samych fundamentalistów), może przynosić wyłącznie same korzyści: intuicja nie ma takiej mocy jak badanie.
Zgłoś
Avatar
Diux 2013-01-17, 15:10 1
Jakby tak w Polsce zaczeli drzeć mordy dostaliby wpierdol po 30sek...
Zgłoś
Avatar
dmcjp 2013-01-17, 17:09
ciapaki jebane!!!!
Zgłoś
Avatar
brudnyhary19 2013-01-17, 17:32
Dobrze że w Polsce tego ścierwa nie ma.
Zgłoś
Avatar
Deepshock 2013-01-17, 17:42
spartakus882 napisał/a:

Nie wiem jak wy ale wojna tylko oczyści Europe z tego kurestwa lub inaczej za 500 lat każdy będzie wołał allach agbarr ,allach agbar , ja jestem za wojną kto jest ze mną palec do budki o odpalamy rakiete .



A strzelać to Ty potrafisz? I o jakiej wojnie Ty gadasz chłopcze.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-01-17, 22:44
A ja chciałbym taką wojnę. Problem brudasów nas nie dotyczy i nie brali byśmy w tej wojnie żadnego udziału, albo udział za jakąś CENE. Wtedy to my byśmy wyruchali Niemców, Francuzów, Anglików, tak jak oni robili to z nami podczas ostatnich paruset lat. Bylibyśmy drugą Holandią. Holandia prawie nigdy nie brała udziału w wojnach i patrzcie jak wyszła... Była pomiędzy młotem a kowadłem, mimo to jest krajem zajebiście bogatym.
Zgłoś
Avatar
niedzi 2013-01-17, 23:12
Poczekajmy na wyniki. Niech żydki i arabusy załatwią to między sobą. A my dobijemy niedobitków.
Zgłoś
Avatar
Bad-Motherfucker 2013-01-18, 3:34
niedzi napisał/a:

Poczekajmy na wyniki. Niech żydki i arabusy załatwią to między sobą. A my dobijemy niedobitków.



Czym, widelcami?
Zgłoś