18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
vulthoom 2013-07-25, 16:01 6
Nie chce mi się oglądać tego gówna, islam to, islam tamto - o to im właśnie chodzi, abyśmy o nich mówili. Srał ich kurwa pies!
Zgłoś
Avatar
JądroChaosu 2013-07-25, 16:33
Mądrze gada!
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-25, 17:02 1
W sumie to bardzo rozsądna wypowiedź. Krótkie podsumowanie dla osób którym się nie chce oglądać całości:

A) Bić można, ale tylko w ostateczności, nawet po miesiącach stosowania innych sposobów wpływania na żonę [tłumaczenia, krzyku, spania osobno]
B) Bicie nie może być skutkiem wyładowania frustracji i gniewu bo wtedy to grzech, może być reakcją na złe zachowanie żony jako wyraz niezadowolenia i próba wpłynięcia na nią
C) Nie wolno tak bić, żeby powodować trwałe urazy
D) Żona nie może uderzyć męża bo nie ma z nim szans ale może iść do sądu i "kat" spuści mu wpierdol jeśli on coś ostro przeskrobie

W teorii brzmi to nawet cywilizowanie chociaż osobiście nigdy ręki na kobietę nie podniosłem.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-07-25, 17:11 1
Na początku filmiku ten opatulony w turban i ręcznik człowiek mówi, że problemy powinny zostać rozwiązane poprzez dialog - brawo, zabrzmiało to już prawie cywilizowanie, wyjąwszy fakt że dla nich takim problemem jest stwierdzenie "chcę iść na bazar po zakupy bez łańcucha". Jednakże dalej ten profesor mówi, że gdy kobieta się buntuje mężczyzna powinien "nie spać w jej łóżku" co daje w sumie dwie opcje: albo wywalić focha i spać na ziemi obok łóżka albo iść spać w łóżku innej. Prawdopodobnie jest to druga opcja, więc rola żony i tak jest sprowadzona do całkowitego zera. Na dodatek oczywiście wymyślili dwie formy bicia, dozwoloną i niedozwoloną, czyli takie które zostawiają ślady i które przechodzą gładko. Nie ma to jak pięknie mówić cudownym traktowaniu kobiety i szacunku do niej, gdy w praktyce i tak na jedno wychodzi Dlatego nie jest mi żal głupich idiotek, które lecą właśnie na takie motanie i wywijanie kota ogonem.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-25, 18:16
Jakiś upośledzone oczko ma ten Miś.
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-07-25, 19:38 1
dywanogłowy nie pierdoli o laniu żony tylko pokazuje kije jakie można sobie wpierdolić w srake podczas ramadanu taki Mango sklep Bombowa promocja!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-07-25, 19:55
taa, z takim kijem to z żoną można na spokojnie pogadać
Zgłoś
Avatar
Zona_Putina 2013-07-25, 21:56
Hasa lasa hasa lasa i tak ciągle.Jacy ludzie taki język.
Zgłoś