18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na jednej z ulic pięknego miasta Paryż, muzułmanka w czwartym miesiącu ciąży została napadnięta przez dwóch osobników płci męskiej i pobita. Jeden z nich kopnął ją w brzuch i w wyniku tego straciła ciążę. Jak mi przykro
Co gorsza zdarli jej ubrania i chustę zakrywającą twarz która jest obowiązkowa wśród kobiet wyznających islam.
Jeżeli już to widzieliście to bez spiny, wrzucam drugi raz bo mi usunęli tamto.
Zamiast martwego muzułmanina wrzucam to:
Wszystko jest poprawne politycznie więc proszę nie usuwać!
Źródło: thelocal.fr/20130618/muslim-woman-miscarries-after-veil-attack
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-06-18, 15:48
podaj jeszcze źródło
Zgłoś
Avatar
Deus-Ex-Machina 2013-06-18, 15:50
W takim razie też raz jeszcze napiszę.

W polityce męczennicy to najgorsze co może być.
I teraz media będą podawały, że prawica = mordowanie niewinnych dzieci w łonach matek.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-06-18, 17:52 3
PanPrawicowy winien nazywać się PanLewicowy. O ile wiem na prawicy wyznajemy zasadę że skurwiel który zabił niewinne dziecko jeszcze w łonie matki, kimkolwiek ona by nie była, jeszcze tego samego dni powinien wisieć na rynku danego miasta...
Zgłoś
Avatar
PanPrawicowy 2013-06-20, 7:17
Ork.Fajny napisał/a:

PanPrawicowy winien nazywać się PanLewicowy. O ile wiem na prawicy wyznajemy zasadę że skurwiel który zabił niewinne dziecko jeszcze w łonie matki, kimkolwiek ona by nie była, jeszcze tego samego dni powinien wisieć na rynku danego miasta...

Gdyby to była biała kobieta a nie to jebane zwierzę to owszem. Ale była to muzułmanka więc powinni zostać odznaczeni jako obrońcy narodu czy coś takiego. Tak uważam.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-06-20, 14:10
No i świetnie. Idealnie wpasowujesz się w to co pisał kiedyś Engels z Marksem...
Zgłoś