18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muzułmańscy ekstremiści narzucający swoje prawa w Londynie.
I................r • 2013-03-24, 21:57
Generalnie nie pamiętam, aby w całym życiu jakikolwiek filmik podniósł mi ciśnienie do tego stopnia. W Anglii (konkretnie w Londynie) grupa muzułmanów (czyt. brudasów) zaczęła kampanie islamizacji. Powstały nocne patrole i "obszary islamskie" gdzie ciapaci zabraniają pić alkoholu oraz narzucają inne swoje prawa.

Angielski podstawowy wymagany.

P.S. Film jest chaotyczny i z dziwnym podkładem muzycznym (momentami). Jest on nagrywany przez jednego z ciapatych, więc nie ma się co dziwić.

Pierwsza "akcja" od ok. 3:30

Zgłoś
Avatar
metanadren 2013-03-25, 3:01 1
Użydkownik napisał/a:



Chyba się koleś z hibernacji długiej obudziłeś. Wybiegnij myślą w przyszłość, bo dziś jest to Anglia, już jutro może być Polska.

Obecnie na świecie jest 8% białej rasy. Wedle prognoz, po tym stuleciu może być 2%. Na początku XX wieku było... 36%.

Nie, nie jestem nazistą. Ale nie jestem też ślepcem, i proponuję otworzyć oczy i zobaczyć co się na świecie dzieje.



I co z tego, że będzie 2%? Normalne, że rasy się mieszają, nie za bardzo rozumiem w czym rzecz. Tak samo nie rozumiem, co takiego strasznego się dzieje w Anglii.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-03-25, 3:11 1
juz zamknac te ryje o pierdolonych muzulmanach ! kurwa co chwile ktos o tym pierdoli na tym portalu -.- no wszyscy wiemy muzulmani chca podbic swiat, zniszczyc europe bla bla itp itd polska im wjebala kiedys itp itd. juz temat tabu sie skonczyl
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-03-25, 3:11
Tak kurwa zajmujcie się więcej sprawami kolorowych na obczyźnie, olewając to co dzieje się na własnym podwórku. Kto się kurwa przejmuje pizdowatymi angolami? Jak dbają tak mają.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-03-25, 3:31 4
ParanoiA napisał/a:



Jesli mieszkasz w Edynburgu zlamasie, to chyba ty dostajesz wpierdol za swoj tepy ryj. Jesli juz tu jestes to pewnie gibasz sie jak kurwa po tych pierdolonych Polaczkowych sklepikach i nasluchales sie jakis frajerskich opowiastek pajacu. Tutaj po pierwsze nie bedzie nigdy dzielnic zrzeszonych przez jedna religie, przyklad z Glasgow, gdzie kolega z klasy z kolega z klasy jeden protestant, drugi katolik, nienawidza sie przez religie(oraz swoja tepa rodzinke), rozmawiaja ze soba w klasie na lekcjach, po lekcjach i na pierdolonych zajeciach z plywania. Pelna tolerancja na pierwszym miejscu, jesli mieszkasz w stolicy Szkocji to nigdy nie bedzie tak samo jak w zjebanej Anglii. Tutaj jest szacunek do kazdej nacji, oprocz Anglikow!!! Przyklad po przykladzie, ostatnie mistrzostwa swiata w pileczce, Szkoci tak nienawidza tych jebany Anglikow, ze w kazdym sklepie sprzedawano koszulki Bundeswery zeby kibicowac Niemcom. Wkurwia mnie ze ciapaci to, ciapaci tamto, tak naprawde nazwa ciapaty, bierze sie od ich pieczywa, Hindusa, Pakistanczyka, nie Araba jak polowa tej pierdolonej skurwialej tepej gimbazy mysli. Frajerstwo zobaczy ciemny kolor skory i juz pisze CIAPATY!
Co do twoich eskapad tepy wiesniaczku, chetnie sie z toba ustawie i zobacze jak tluczesz po ryju Pakistanczykow, lub innych azjatow, chetnie tez zobacze jak wymierzasz sprawiedliwosc na Polkach jesli maja ochote isc na randke z kim chca.
Jestes tepy frajer, co ty tu kurwa buraku mozesz? HAHAHA
Chcialbym zobaczyc jak dostajesz lepe od CIAPATYCH w ten swoj tepy wiesniacki ryj i cie ktos zamiecie na Royal Infirmary w Little France.



Powiedziałeś co chciałeś a teraz wracaj do swojej kozy
A za "Polaczkowych" to powinieneś wpierdol dostać
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2013-03-25, 4:07 2
jak słyszałem to "muslim patrol" i "muslim area" to aż mnie trzęsło. Dawno mnie tak żaden film nie wkurwił. Czy to Anglia, Rosja czy Polska, brudasy(ofc część z nich) próbuje wprowadzić swoje prawa, żyjąc u nas w europie, gdzie powinni respektować nasze prawo. Zasrańcy z zasłoniętymi twarzami i napisami 9/11 naśmiewają się, a zginęło wtedy wielu ludzi. Wzbudzili we mnie ogromną agresje...
Zgłoś
Avatar
pawelyoy 2013-03-25, 5:28 1
Spokojnie do Polski nie dotrą bo tu jest za duży syf i burdel (zawdzięczamy to władzy) więc u nas nie mają czego szukać
Zgłoś
Avatar
dzorczKlunej 2013-03-25, 9:14 6
Cytat:

Czytam te wasze wypociny i pękam ze śmiechu. "Wybić zarazę", "wystrzelać" - radzę zacząć od siebie, jeśli chcecie kogoś zabijać. Ten cały wasz "problem" islamizacji jest wyolbrzymiany rozdmuchiwany przez media masowe na taką skalę, że to już się robi absurdalne. A wy łykacie jak pelikany tę żałosną propagandę.
Gdyby stworzyć sobie obraz dzisiejszej europy na podstawie samych komentarzy z sadola i wykopu, wyszłoby, że muzułmanie trzęsą całą Europą, wszędzie obowiązuje szariat, niemuzułmanie są prześladowani na każdym kroku, a nikomu nie wolno się odezwać pod groźbą więzienia i ostracyzmu za polityczną niepoprawność.
Prawda jest taka, że muzułmanie stanowią mniejszość, przeważnie bardzo pokojowo nastawioną - pojedyncze przypadki ekstremistów są wyciągane i nagłaśniane, jak rzeczony 'muslim patrol'.



@metanadren
Popraw turban i wyruchaj kozę, bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć
Zgłoś
Avatar
kokos84 2013-03-25, 9:50 8
Trzeba im zrobić takie "muslim area"
Zgłoś
Avatar
vito 2013-03-25, 9:56
szmatogłowe kurwy
Zgłoś
Avatar
parolek 2013-03-25, 11:27
Zapraszamy kurwy do Polski na patrol, chuj was strzeli po pierwszej nocce na Polskich osiedlach
Zgłoś
Avatar
Rower93 2013-03-25, 12:13 1
Rzadko piszę tutaj... przeważnie przeglądam tematy i czytam posty gdzieniegdzie polewając piwko no ale to jest kurwa przesada! jestem tak wkurwiony na tych ciapatych skurwysynów, że aż nie wiem jak to opisać...

Pomimo tego, że jestem dość prawym człowiekiem nie szukającym zaczepek ani bójek to jestem pewien, że gdyby takie ścierwa chodziły po moim kraju... i narzucali by mi swoje pojebane prawa to częściej bym wychodził na miasto żeby im wpierdolić a nie na piwo... tylko chwycić zapalniczkę w pięść i napierdalać...
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2013-03-25, 13:49
A ja wam powiem tak - mieszkam w Londynie - w piątek razem z kilkoma ... +/- 10 znajomymi śmigałem po jednej z dzielnic Londynu, najebany jak meserszmit z flaszką w łapie i nie spotkałem żadnego ciapaka na swojej drodze .

A warto dodać, że chcę spotkać tych, co zwrócą mi uwagę na to, że spożywam alkohol. Mówiłem, tępić kurewstwo w zarodku, to nie, dali im prawa i wszystko i teraz kurwa mają efekty. Jeszcze trochę i wpierdolą się Eli do Pałacu i powiedzą "No, wypierdalaj, my islamizujemy waszą Anglię". Taki będzie finał.
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-03-25, 13:53 2
ParanoiA napisał/a:



Jesli mieszkasz w Edynburgu zlamasie, to chyba ty dostajesz wpierdol za swoj tepy ryj. Jesli juz tu jestes to pewnie gibasz sie jak kurwa po tych pierdolonych Polaczkowych sklepikach i nasluchales sie jakis frajerskich opowiastek pajacu. Tutaj po pierwsze nie bedzie nigdy dzielnic zrzeszonych przez jedna religie, przyklad z Glasgow, gdzie kolega z klasy z kolega z klasy jeden protestant, drugi katolik, nienawidza sie przez religie(oraz swoja tepa rodzinke), rozmawiaja ze soba w klasie na lekcjach, po lekcjach i na pierdolonych zajeciach z plywania. Pelna tolerancja na pierwszym miejscu, jesli mieszkasz w stolicy Szkocji to nigdy nie bedzie tak samo jak w zjebanej Anglii. Tutaj jest szacunek do kazdej nacji, oprocz Anglikow!!! Przyklad po przykladzie, ostatnie mistrzostwa swiata w pileczce, Szkoci tak nienawidza tych jebany Anglikow, ze w kazdym sklepie sprzedawano koszulki Bundeswery zeby kibicowac Niemcom. Wkurwia mnie ze ciapaci to, ciapaci tamto, tak naprawde nazwa ciapaty, bierze sie od ich pieczywa, Hindusa, Pakistanczyka, nie Araba jak polowa tej pierdolonej skurwialej tepej gimbazy mysli. Frajerstwo zobaczy ciemny kolor skory i juz pisze CIAPATY!
Co do twoich eskapad tepy wiesniaczku, chetnie sie z toba ustawie i zobacze jak tluczesz po ryju Pakistanczykow, lub innych azjatow, chetnie tez zobacze jak wymierzasz sprawiedliwosc na Polkach jesli maja ochote isc na randke z kim chca.
Jestes tepy frajer, co ty tu kurwa buraku mozesz? HAHAHA
Chcialbym zobaczyc jak dostajesz lepe od CIAPATYCH w ten swoj tepy wiesniacki ryj i cie ktos zamiecie na Royal Infirmary w Little France.



Zgłoś
Avatar
alterego 2013-03-25, 14:22 1
Fiatt - Mistrz komicznej i treściwej opowieści.
Zgłoś
Avatar
koteks211385 2013-03-25, 14:24 1
@metanadren odnośnie:
Prawda jest taka, że muzułmanie stanowią mniejszość, przeważnie bardzo pokojowo nastawioną - pojedyncze przypadki ekstremistów są wyciągane i nagłaśniane, jak rzeczony 'muslim patrol'.
euroislam.pl/index.php/2012/01/2011-rok-ekspansji-islamu-w-europie/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie