18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muzułmańscy ekstremiści narzucający swoje prawa w Londynie.
I................r • 2013-03-24, 21:57
Generalnie nie pamiętam, aby w całym życiu jakikolwiek filmik podniósł mi ciśnienie do tego stopnia. W Anglii (konkretnie w Londynie) grupa muzułmanów (czyt. brudasów) zaczęła kampanie islamizacji. Powstały nocne patrole i "obszary islamskie" gdzie ciapaci zabraniają pić alkoholu oraz narzucają inne swoje prawa.

Angielski podstawowy wymagany.

P.S. Film jest chaotyczny i z dziwnym podkładem muzycznym (momentami). Jest on nagrywany przez jednego z ciapatych, więc nie ma się co dziwić.

Pierwsza "akcja" od ok. 3:30

Zgłoś
Avatar
papaj 2013-03-24, 22:02 15
zebrać wszystkich ciapatych, ogrodzić ich zajebiście szczelnym murem wysokości 5 metrów, napierdolić wylewkę samopoziomującą aż po szczyt muru
Zgłoś
Avatar
garfild 2013-03-24, 22:06 34
kurwa wybić te ciapate gówno a nie jeszcze otwieramy granice i jesteśmy coraz bardziej tolerancyjni jak tak dalej pójdzie ziści się książka reqiuem dla europy gdzie biały heteryk mężczyzna nie ma żadnej przyszłości i lepiej by sobie od razu strzelił w łeb ... hmmm może jakiś mały pogromik albo coś co wyeliminuje te cholerstwo naprawi problem a piwo postawiłem bo jeszcze szmatogłowy nie opanowały tego portalu i nie jest on wolny od alkoholu
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-03-24, 22:12 20
hm ciekawe jak by to wyglądało w moim mieście... 2 mohametów podchodzi do grupki dresów pijących browara po czym mówią łamaną polszczyzną że prawo islamu zabrania picia alkoholu.

.
.
.

kurwa i z moich podatków potem pewnie by tych islamozjebów leczono albo chowano.... masakra
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-24, 22:25 8
zeby was wkurwic bardziej... wiecie ze cygany dostaja kase z naszych podatow jest to rekompensata za to ze nie maja panstwa. Niby oczywiste ale duzo osob zawsze sie dziwi jak im to mowie
Zgłoś
Avatar
Kraken0 2013-03-24, 22:41 15
Zachowują się jak zaraza. A każdą zarazę powinno się powstrzymać nim dojdzie do nieodwracalnego stanu. W tym przypadku wybijać. A jak nie, to przynajmniej za każdym razem ciapatemu spuszczać taki wpier*ol, że do końca swojego życia zapamięta, że każda jego następna próba narzucenia czegokolwiek, skończy się kolejnym laniem i finałem na oiomie. Jak im się tak bardzo nie podoba, jest im źle, nie pasuje im normalne życie, normalnego społeczeństwa to wypie*dalać do siebie, a nie innym próbują narzucać swoje bezmyślne zasady. Islamskiemu ścierwu mówię stanowcze NIE!
Zgłoś
Avatar
Patryk95 2013-03-24, 22:57
Muzyka z Projekt Reality :d
Zgłoś
Avatar
spr 2013-03-24, 22:57 2
ja sie osobiscie przekonałem dziś w pracy.. popierdolona religia. trzeba wyrwać chwasta.
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2013-03-24, 22:58 95
ja mieszkam w edinburghu w szkocji i ciapuche regularnie dostaja wpierdol od nas , spotykane polki z ciapatymi sa wystrzelane po pysku niewiem jak jest w londynie ale w szkocji jest jeszcze duzo charakternych ludzi by te gówno nie podskakiwało
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-03-25, 0:54 8
Dalej macie coś do kiboli?
Zgłoś
Avatar
Siekana 2013-03-25, 1:29 19
gdzie są kibole angielscy kiedy ich potrzeba!!!
ja pytam się?!
jak to jest możliwe, że tam jest kurwa miliard klubów piłkarskich i brudasy zastraszają na ulicach?
WTF ?!?!?!
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-03-25, 1:34 4
w niemczech policja zaraz ubiła by te ich patrole ^^
Zgłoś
Avatar
pawed 2013-03-25, 1:41
The East London Mosque has condemned the actions. It said in a statement last week that individuals claiming to be 'Muslim patrols' have been harassing members of the public on the streets of east London late at night, including outside the mosque after it has closed, and that it had contacted the police to alert them to the presence of the individuals and video.

"These actions are utterly unacceptable and clearly designed to stoke tensions and sow discord," it said.

"We wholly condemn them. The East London Mosque is committed to building co-operation and harmony between all communities in this borough. The actions of this tiny minority have no place in our faith nor on our streets.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-03-25, 1:41
Tyle że to anglia, tu policja ma najwyżej pały ze sobą, w dodatku kibole angielskie to są specyficzne :<
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-03-25, 1:43 8
Jeszcze za "katolami" ludzie będą tęsknić jak im się ten brud wleje do kraju... Swoją drogą Angole nawet za cenę buntu/zamieszek powinni ich wybić...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie