18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
ibrahim 2024-08-07, 15:31 2
Judasz z IKEI napisał/a:

Wracaj na historię. Widzę że słyszysz że dzwony biją tylko nie wiesz w którym kościele....



Sam wracaj. Skrótem napisałem. Przecież nikt z was nie przeczyta elaboratów o wojnie papiestwa z Katarami, Albigensami i innymi odłamami Chrześcijan, oraz o ostatniej bitwie pod zamkiem w południowej Francji - jeszcze wówcza.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2024-08-07, 15:41 3
ProVVe napisał/a:

Zbiorczy prosze na nowa wojne domowa dla UK... Jebac wojne na ukrainie (sie juz wszyscy do niej przyzwyczaili) historia nie lubi próżni i monotonii. Czas na coś mniej oklepanego



Spokojnie, na październik wraca smrowid Nie będziemy się nudzić...
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2024-08-07, 16:47 1
gdzie jest policja? jak biali atakują to ich nie brakuje
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-07, 19:44 2
hardowski napisał/a:

Spokojnie, na październik wraca smrowid Nie będziemy się nudzić...


A co, nie możesz się doczekać? Znów będziesz wirtualnym wojownikiem zdalnie walczącym z opresyjnym systemem?
Już rok temu miał wrócić covid i co? Chyba się nie doczekam, jak tych ruskich atomówek co miały na nas spadać za MiGi i czołgi dla Ukrainy.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-08, 11:21 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

A co, nie możesz się doczekać? Znów będziesz wirtualnym wojownikiem zdalnie walczącym z opresyjnym systemem?
Już rok temu miał wrócić covid i co? Chyba się nie doczekam, jak tych ruskich atomówek co miały na nas spadać za MiGi i czołgi dla Ukrainy.



Głównym inspektorem sanitarnym został gość, który od 2,5 roku prowadzi bloga o Covidzie i codziennie gra tą samą płytę.
To ten sam typ co chciał nad każdym stolikiem w restauracji montować wyciąg powietrza.

Mam nieodparte wrażenie, że na nowym stanowisku zacznie realizować swoje pojebane wizje. Na marginesie to pediatra, który po eksternistycznym kursie w TVN został wirusologiem
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-09, 0:34
Bul_od_bytu napisał/a:

Głównym inspektorem sanitarnym został gość, który od 2,5 roku prowadzi bloga o Covidzie i codziennie gra tą samą płytę.
To ten sam typ co chciał nad każdym stolikiem w restauracji montować wyciąg powietrza.
Mam nieodparte wrażenie, że na nowym stanowisku zacznie realizować swoje pojebane wizje. Na marginesie to pediatra, który po eksternistycznym kursie w TVN został wirusologiem


To z Polski zrobiłby międzynarodowe pośmiewisko. Covid już nikogo nie obchodzi, z wyjątkiem paru jebniętych fanatyków.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-08-16, 21:06
@GeorgeHarvey1

Z jakiego to filmu?
Zgłoś