18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
ProVVe 2024-08-07, 1:05 60
Zbiorczy prosze na nowa wojne domowa dla UK... Jebac wojne na ukrainie (sie juz wszyscy do niej przyzwyczaili) historia nie lubi próżni i monotonii. Czas na coś mniej oklepanego
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-07, 3:38 7
Może się kiedyś doczekam podobnego filmu w odwróconych rolach, a nie... zapomniałem że my jesteśmy ludźmi
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2024-08-07, 7:29 26
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-07, 9:05 8
ProVVe napisał/a:

Zbiorczy prosze na nowa wojne domowa dla UK... Jebac wojne na ukrainie (sie juz wszyscy do niej przyzwyczaili) historia nie lubi próżni i monotonii. Czas na coś mniej oklepanego


"Wojna domowa" jest tylko w twoim zmanipulowanym mózgu.
Dopóki nie odkryłem tego portalu nie wiedziałem, że istnieje tylu idiotów, którym wmówić można wszystko.
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-07, 9:32 23
Jeszcze trochę i tak będzie w Polsce jak tego kurestwa beżowego nawpuszczają
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-07, 11:09 2
dobrze, niech młócą tych białasów angoli
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-07, 11:14 5
TwójCzarnyPan napisał/a:


Dopóki nie odkryłem tego portalu nie wiedziałem, że istnieje tylu idiotów, którym wmówić można wszystko.



Gdzieś Ty się uchował...
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-08-07, 11:45 3
Londonistan?
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-07, 11:50 14
TwójCzarnyPan napisał/a:

"Wojna domowa" jest tylko w twoim zmanipulowanym mózgu.
Dopóki nie odkryłem tego portalu nie wiedziałem, że istnieje tylu idiotów, którym wmówić można wszystko.



Dokładnie !

To jak tobie TVN, Gazeta Wyborcza,okopress i inne lewackie gówna które łykasz bez zastanowienia.

Biednyś człowieczku.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-07, 12:54 5
Dawno, dawno temu głównodowodzący armią papieską (tak papieże mieli armie) przed ostateczną bitwą z innowiercami powiedział do wątpiących co nieco żołnierzy: "Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich". To powiedzenie pasuje tutaj, jak ulał. Do kalifatu paryskiego również.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-08-07, 13:23 1
Czy oni wystawiają recepty?

😉
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-08-07, 13:34 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

"Wojna domowa" jest tylko w twoim zmanipulowanym mózgu.
Dopóki nie odkryłem tego portalu nie wiedziałem, że istnieje tylu idiotów, którym wmówić można wszystko.



To chyba nie rozmawiałeś z rodzicielami... Wiesz jak łatwo domyśliłem się że mam do czynienia z głąbami roku? Po porodzie nie utopili cie w wiadrze. Dopóki nie było tu twojej nieskazonej myślą gęby nie sądziłem, że jesteście wstanie się rozmnażać.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-07, 13:49 4
Jeszcze jakieś białe cuckoldy biegają za małpim stadem i przyłączają się do akcji. Great Britain w chuj
Zgłoś
Avatar
Judasz z IKEI 2024-08-07, 14:35 1
ibrahim napisał/a:

Dawno, dawno temu głównodowodzący armią papieską (tak papieże mieli armie) przed ostateczną bitwą z innowiercami powiedział do wątpiących co nieco żołnierzy: "Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich". To powiedzenie pasuje tutaj, jak ulał. Do kalifatu paryskiego również.



Wracaj na historię. Widzę że słyszysz że dzwony biją tylko nie wiesz w którym kościele....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie