18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
cuurniprime 2016-10-16, 13:40
Icar, Estivo, krata piwa dla was
Zgłoś
Avatar
t................x 2016-10-16, 14:15 2
Ardrian napisał/a:

Słuch, inteligencja przestrzenna, wyczucie taktu, zwinne łapy-już widzę jak ten śmieszek gra na launchpadzie. Nie mówię o samym tworzeniu dubstepu i jemu podobnych bo to nie prawdziwa muzyka która bazuje na zgrabnej wpadającej w ucho kompozycji ani inteligentnej warstwie wokalnej a jedyne walenie charakterystycznymi dźwiękami byle wstrzelić się jakoś w bit. Niemniej samo odtwarzanie tego czegoś na launchpadzie do łatwych nie należy



Po chuj takie gowno jak do tego są apki i na kazdym większym tablecie to odpalisz. No ale pedały to uważają się kurwa za DJ-ów (rymuje się z gejów) bo mają sprzęt profesjonalny
Zgłoś
Avatar
cockeandspaniel 2016-10-16, 15:14
DJ Arab
Zgłoś
Avatar
Mew1 2016-10-16, 16:37 4
Ardrian napisał/a:

Słuch, inteligencja przestrzenna, wyczucie taktu, zwinne łapy-już widzę jak ten śmieszek gra na launchpadzie. Nie mówię o samym tworzeniu dubstepu i jemu podobnych bo to nie prawdziwa muzyka która bazuje na zgrabnej wpadającej w ucho kompozycji ani inteligentnej warstwie wokalnej a jedyne walenie charakterystycznymi dźwiękami byle wstrzelić się jakoś w bit. Niemniej samo odtwarzanie tego czegoś na launchpadzie do łatwych nie należy



No prosze Was, dla średnio wprawnego pianisty ogarnięcie czegoś takiego to dziecinna igraszka. Tam nie ma żadnej zwinności palców. Jak chcesz zobaczyć zwinne palce to polecam painiste Yundi Li
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2016-10-16, 18:05
Muzyka kwestią gustu. Jak z piczkami. Jeden by wydymał a drugi powie, że do bani. O gustach się nie dyskutue.
Zgłoś
Avatar
bomba245 2016-10-16, 18:37 1
Ardrian napisał/a:

Słuch, inteligencja przestrzenna, wyczucie taktu, zwinne łapy-już widzę jak ten śmieszek gra na launchpadzie. Nie mówię o samym tworzeniu dubstepu i jemu podobnych bo to nie prawdziwa muzyka która bazuje na zgrabnej wpadającej w ucho kompozycji ani inteligentnej warstwie wokalnej a jedyne walenie charakterystycznymi dźwiękami byle wstrzelić się jakoś w bit. Niemniej samo odtwarzanie tego czegoś na launchpadzie do łatwych nie należy



I właśnie takich ludzi jak ty bardzo szanuję.
Widać , że swój chłop jesteś. Powielam także twoje zdanie jaką się tutaj odniosłeś. Nie chcę wyjść na lachociąg'a ale no kurwa brawo
Zgłoś
Avatar
NieLubieWas 2016-10-16, 23:13 1
Synki, muzyka to sztuka. A w sztuce schematyczność nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2016-10-17, 0:33
Jak ja uwielbiam Wasze wojny. :ubadwolez:
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2016-10-17, 21:55
Blackhunter napisał/a:



No cóż zapoznałem się. Jeśli kogoś kręci tak kupa to jego sprawa.



Dla mnie to raczej ciekawostka muzyczna, polecam natomiast wszelkie albumy kooperacyjne tego kolesia, jeśli lubi ktoś oczywiście muzyczne eksperymenty. Uwielbiam muzykę w praktycznie każdej jej emanacji byleby był na wysokim poziomie
Zgłoś