18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kirku34 2024-03-21, 23:31 2
A ja mam pytanie do panów Ukraińców. Jak tam rodziny? Jak tam martwe rodziny? Jak tam psychika i dom w którym wychowywaliście się. Jak tam wspomnienia z dzeciństwa zniszczone przez wojne? Jak tam brak obawy o jutro, dach nad głową lub jedzenie? Dobrze? Bo coś kurwa się za bardzo wychylacie. Saszka moze szybko wypierdalać na front
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-03-22, 0:45 1
Kirku34 napisał/a:

A ja mam pytanie do panów Ukraińców. Jak tam rodziny? Jak tam martwe rodziny? Jak tam psychika i dom w którym wychowywaliście się. Jak tam wspomnienia z dzeciństwa zniszczone przez wojne? Jak tam brak obawy o jutro, dach nad głową lub jedzenie? Dobrze? Bo coś kurwa się za bardzo wychylacie. Saszka moze szybko wypierdalać na front



Podejrzewam, że panowie Ukraińcy marzą, żeby to samo spotkało wszystkich pierdolonych kacapSSkich skurwysynów
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-22, 1:24
Dawno takiej dramy nie było
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2024-03-22, 22:43 3
Kirku34 napisał/a:

A ja mam pytanie do panów Ukraińców. Jak tam rodziny? Jak tam martwe rodziny? Jak tam psychika i dom w którym wychowywaliście się. Jak tam wspomnienia z dzeciństwa zniszczone przez wojne? Jak tam brak obawy o jutro, dach nad głową lub jedzenie? Dobrze? Bo coś kurwa się za bardzo wychylacie. Saszka moze szybko wypierdalać na front



Na ukrainie niema żadnych panow to raz. Dwa - ukraina piszemy z małej litery bo to kurestwo a nie państwo.
Zgłoś
Avatar
Brsk3169 2024-03-22, 22:46 1
Widlarzy w Polsce jest już ponad 2 mln więc i na pewno cześć jest tu na sadolu. Napierdalają tą ukropską propagandę a cebulaki to łykają
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-23, 8:21 2
Nie proszę o zbanowanie konkretnego konta bo przy takiej ilości proxy to nie ma sensu: proszę o całkowite odcięcie Interneta na granicy z Kacapią!!! Bo tego spamu powyżej nie da się czytać.
Zgłoś
Avatar
Moncler2115 2024-03-23, 23:01
jeden chuj czy ukrainiec czy ruski, kurwidołkowi wyrwać żuchwę i zamordować rodzine
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-03-24, 11:58
majeńka napisał/a:

Nie proszę o zbanowanie konkretnego konta bo przy takiej ilości proxy to nie ma sensu: proszę o całkowite odcięcie Interneta na granicy z Kacapią!!! Bo tego spamu powyżej nie da się czytać.



Najgorsze, że te kacapSSKie durnie przeniknęły do Polski
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-03-24, 16:58
garota napisał/a:

Wy się kurwa do wojny szykujcie a nie nerwy strzępicie na sadolu.



a co twój wujek putler ci tak powiedział ruski kmiocie !
Zgłoś
Avatar
Amasimar 2024-03-26, 10:26
kefir123pl napisał/a:

z ciekawości zrobiłem lekki rekonesans, i generalnie nie ma żadnego kanału na telegramie o nazwie New factory pl, na tik toku jest użytkownik o nazwie sergey.mihaylovic, lecz nie ma żadnego filmu, a samo nagranie pochodzi z Rosji. Więc propaganda działa, polskie kurwy i pelikany łykają wszystko jak leci, wystarczy pogratulować ruSSką



Chujowy ten twój rekonesans bo filmik na TT był ale został zdjęty, a znalezienie kanału zajęłoby 20 sekund dziecku



Idź dalej lizać dupę komu trzeba
Zgłoś