18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
Lok 2024-10-19, 21:45 7
Zrozumiałem tylko na końcu
,,Była to kara"
Czy coś w ten sposób...
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana 2024-10-19, 21:50
Brazylijczycy sto lat za murzynami, w małpiej dżungi to się robi oponkami a nie butelkami
Zgłoś
Avatar
WKND 2024-10-19, 23:28 3
No i gdzie jest Greta Thunberg? Tyle syfu uwalnia się do atmosfery, tak jak przy oponach...a obcięcie łapek maczetą czyste, ekologiczne. Deskowanie też, jeśli chce ktoś mieć jeszcze z cymbała pożytek.

______________

"Aby dowiedzieć się kto Tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno Ci krytykować"
Voltaire
Zgłoś
Avatar
binladden 2024-10-20, 0:10 3
Prawdziwa kara to by była gdyby użył wody
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-20, 0:17
Zapalniczka, trochę śmieci i naczelne już mają zabawę dla całego plemienia
Zgłoś
Avatar
Apages 2024-10-20, 1:50 7
A tu po polsku.Na szambospędzie owsiaka.





Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-20, 7:33
Apages napisał/a:

A tu po polsku.Na szambospędzie owsiaka.


Racja bracie! Nikt nie pomaga tak jak Caritas Polska! W sprawie dla reportera zrobili o wiele więcej dobrego niż cała ta diabelska orkiestra Owsiaka, tylko lewactwo Ukraińcy to ukrywają fałszując statystyki w te wu en. Owsiak jest diabłem wcielonym! Chwalmy pana na przystanku jezus!
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-20, 10:25
Gdzie jest opona ja się pytam?
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-10-20, 10:44
Każdy jeden złodziejski pisior powinien dostać taką karę!!
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-10-20, 11:18
WKND napisał/a:

No i gdzie jest Greta Thunberg? Tyle syfu uwalnia się do atmosfery, tak jak przy oponach...a obcięcie łapek maczetą czyste, ekologiczne. Deskowanie też, jeśli chce ktoś mieć jeszcze z cymbała pożytek.



Bardzo się mylisz. Opony to idealne biopaliwo bo są robione z naturalnego kauczuku. Palenie plastiku np polietylenu niczym się nie różni od palenia benzyny. To czysta frakcja ropy naftowej i w odpowiednich warunkach spala się jak alkohol produkując tylko CO2 i H2O.
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-10-20, 17:23
czy tak wygląda proces wybielania?
Zgłoś
Avatar
Apages Wczoraj 0:47
baronturbina napisał/a:

Racja bracie! Nikt nie pomaga tak jak Caritas Polska! W sprawie dla reportera zrobili o wiele więcej dobrego niż cała ta diabelska orkiestra Owsiaka, tylko lewactwo Ukraińcy to ukrywają fałszując statystyki w te wu en. Owsiak jest diabłem wcielonym! Chwalmy pana na przystanku jezus!



A co ma Kościół,religia i Caritas do owsiaka,że je tu tak wciskasz?Mnie ani jedna ani druga opcja nie interesuje!
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 6:33
Apages napisał/a:

A co ma Kościół,religia i Caritas do owsiaka,że je tu tak wciskasz?Mnie ani jedna ani druga opcja nie interesuje!


Jak to co. Przecież Owsiak to diabeł wcielony. Jakaś orkiestra próbuje przyćmić cudy i działanie Caritas. Stoją te szatany z jakimiś puszkami pod kościołem. Robią festiwale rozpusty i pijaństwa!
Zgłoś
Avatar
massmoth Wczoraj 19:33
ale ekologicznie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów