18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cuurniprime 2020-07-01, 23:12 23
Mam nadzieje że ją odstrzelą razem z gówniakiem. A murzyna do bawełny
Zgłoś
Avatar
boo 2020-07-01, 23:14 1
Dawno sie tak nie usmialem
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-07-01, 23:15 26
Mocno rasistowski ten baner, biały napis na czarnym tle wyraźnie sugeruje wyższość białego nad czarnym.
Generalnie obrazek pełen symboliki i podtekstów, chociażby ta rączka dziewczynki nieśmiało wysunięta do przodu
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2020-07-01, 23:16 8
Dziecka szkoda.
Nie dość że czarna, to jeszcze będzie ruda.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-07-01, 23:23 21
Ruda chyba sobie zdaje sprawę, że dla czarnych jest tylko kurwiem, które ukradło czarnego mężczyznę czarnej kobiecie
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-07-02, 0:08 5
i powinna jeszcze dopisać: "...and I need black dick immediately"
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-07-02, 0:26 1
Ponoć 75% murzyńskich dzieci w USA wychowuje się bez ojca. Ten chociaż nie spierdolił tylko siedzi, chociaż nie wiem czy to go tłumaczy.
Zgłoś
Avatar
LysyZetka 2020-07-02, 0:44 116
Wszystkie białe kurwy które ruchają się z czarnymi są do odjebania. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie ruchają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odjebania. Ale to co białe szmaty opierdalaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście poruchal, zalał i poszedł w chuj. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt kurwa nie będzie jebanego czarnucha nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odjebala? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-07-02, 1:15 3
Poziom spierdolenia umysłów zaczyna przekraczać moje wyobrażenia...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-07-02, 4:31 4
Biały śmieć. Kopać w dupę i zamknąć w getcie razem z czarnuchami, jak tak ich kocha.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-07-02, 4:32 9
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe kurwy które ruchają się z czarnymi są do odjebania. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie ruchają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odjebania. Ale to co białe szmaty opierdalaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście poruchal, zalał i poszedł w chuj. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt kurwa nie będzie jebanego czarnucha nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odjebala? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem



Nie sądzę. Wątpię, czy byłbym w stanie opanować atak śmiechu, widząc taką "rodzinę" na spacerze.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-07-02, 5:30 21
LysyZetka napisał/a:

W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym.



Mam znajomą , która ma dziecko z czarnym. Ojciec dziecka gdzieś spierdolił i nie płaci alimentów. Dziecko jest dziwne, nie jest mulatem , dziecko jest kurwa łaciate . Nie ma żadnej choroby, bielactwa czy coś. Po prostu urodziło się łaciate jak krowa.
Zgłoś
Avatar
Pitok 2020-07-02, 7:10 1
No a gdyby tak nie popełniali przestępstw? Nie da się tak?
Zgłoś
Avatar
ixar 2020-07-02, 7:14 5
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe kurwy które ruchają się z czarnymi są do odjebania. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie ruchają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami (...)



czarne po prostu śmierdzą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie