18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Blvckie 2024-06-10, 17:16
Każdy myśliwy powinien przed każdym wystrzałem sprawdzać poprawne umieszczenie pocisku. Należy przeładować broń, zajrzeć do lufy, następnie nacisnąć spust. Jeżeli wszystkie kroki zostały przeprowadzone prawidłowo, sprawdzenie broni przebiegło pomyślnie.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-06-10, 18:26
Blvckie napisał/a:

Każdy myśliwy powinien przed każdym wystrzałem sprawdzać poprawne umieszczenie pocisku. Należy przeładować broń, zajrzeć do lufy, następnie nacisnąć spust. Jeżeli wszystkie kroki zostały przeprowadzone prawidłowo, sprawdzenie broni przebiegło pomyślnie.


Instrukcje niejasne, musisz pokazać jak się to robi
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-06-10, 18:43
smc napisał/a:

Mógł tak zamęczyć swoje dziecko, zamiast tego warchlaka...



darnext123 napisał/a:

Sam lubię broń i chętnie bym nawet postrzelał do ludzi ale kurwa nienawidzę jak jakiś skurwiel zamęcza bezbronne zwierzęcia dla zabawy.



Veni_Vidi napisał/a:

Ten dzik był za mały do odstrzału, no chyba że był chory... Dzik do chłodni na dwa tygodnie a psy na kwarantannę i badania czy się nie zaraziły.



BossNr1wPL napisał/a:

Szkoda, że się myśliwy nie pomylił i nie strzelił sobie w głowę.



Sztruks napisał/a:

Z chęcią poszczułbym psami i postrzelał do jego bąbelków kaszojadów… biedny dzik



tajfunkanalia napisał/a:

Ty łowco za pięć szechterów, mogę się założyć że masz wiatrówkę i z nią śpisz. Nie będę się tu rozpisywał ale najchętniej bym ci tak zamęczył matke, za to że wysrała na ten świat takie coś. Nie różnisz się niczym od czarnuchów i ciapatych.



panar3 napisał/a:

Barbarzyństwo i kwita. Człowiek - skurwiel.



Blvckie napisał/a:

Każdy myśliwy powinien przed każdym wystrzałem sprawdzać poprawne umieszczenie pocisku. Należy przeładować broń, zajrzeć do lufy, następnie nacisnąć spust. Jeżeli wszystkie kroki zostały przeprowadzone prawidłowo, sprawdzenie broni przebiegło pomyślnie.



powyżej lista pisztusiów co są ekolookami chyba.. tyle o ekologii wiedzą co inny ekolook im powie albo się domyślą..

i pomyśleć, że takie piszty siedzą na sadisticu.. i żaden do rzeźni nie pójdzie i nie zapłacze nad świnią przerabianą na salceson.. a jeszcze chętnie ten salceson opeirdoli z chlebkiem i musztardą i piwkiem popije..
Zgłoś
Avatar
Blvckie 2024-06-10, 20:03
lysymisio6969 napisał/a:

powyżej lista pisztusiów co są ekolookami chyba.. tyle o ekologii wiedzą co inny ekolook im powie albo się domyślą..
i pomyśleć, że takie piszty siedzą na sadisticu.. i żaden do rzeźni nie pójdzie i nie zapłacze nad świnią przerabianą na salceson.. a jeszcze chętnie ten salceson opeirdoli z chlebkiem i musztardą i piwkiem popije..



Nie jem mięsa od 12 lat. Skończyłem ochronę środowiska i pracuje w zawodzie więc tak ekolog to dobre określenie. Żarcie salcesonu który jest odpadem produkcyjnym to już totalny upadek i poziom dna. Trzeba nie mieć szacunku do siebie żeby jeść zmielone resztki kości, kopyt, odpadów, flaków z gównem i petów zalanych wodą z żelatyną. Ale co polak lubi
Zgłoś
Avatar
PonczekDzikiej 2024-06-10, 20:17 1
Jebać kurwy kamperów mysliwych frajerów jebanych cwelów! Dawaj adres tej kurwy ! Juz do niego jedziemy!
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-06-14, 19:07 1
lysymisio6969 napisał/a:

powyżej lista pisztusiów co są ekolookami chyba.. tyle o ekologii wiedzą co inny ekolook im powie albo się domyślą..
i pomyśleć, że takie piszty siedzą na sadisticu.. i żaden do rzeźni nie pójdzie i nie zapłacze nad świnią przerabianą na salceson.. a jeszcze chętnie ten salceson opeirdoli z chlebkiem i musztardą i piwkiem popije..



Jesteś człowiek-skurwiel czy tatko cię tak jajami dławił że masz porażenie mózgowe?
Zgłoś