18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
silwerbalk 2022-10-29, 18:07 3
Juzwa napisał/a:

Najpierw się rozrzuca szczepionki przeciw wściekliźnie dla lisów (która to choroba dziesiątkowała populację lisów i utrzymywała jako taką równowagę), a potem się strzela do nich. Lisy akurat mam w dupie, czyli dokładnie tam gdzie mam również ich obrońców, ale to jest lekko pojebana polityka.



Ok lisy też są potrzebne bo zjadają szczury myszy itd i inne gówna na nóżkach ale jak jest ich za dużo to też jest źle a odstrzał kontrolowany ogranicza rozprzestrzenianie się tej jebanej wścieklizny która może dopaść potem jej puszka Kruczka czy pieska ....

Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-10-29, 18:15 16
Zgłoś
Avatar
DRACUL87 2022-10-29, 19:24
Polowanie się udało
Zgłoś
Avatar
DzikiPjotrek89 2022-10-29, 20:26
Jak już takie rzeczy wstawiasz to podaj źródło. Równie dobrze mogła być to grażyna, co wkór...a janusza
Zgłoś
Avatar
raq 2022-10-29, 20:36
Juzwa napisał/a:

Najpierw się rozrzuca szczepionki przeciw wściekliźnie dla lisów (która to choroba dziesiątkowała populację lisów i utrzymywała jako taką równowagę), a potem się strzela do nich. Lisy akurat mam w dupie, czyli dokładnie tam gdzie mam również ich obrońców, ale to jest lekko pojebana polityka.



Kto w UK lisy szczepi, tam lasów jak na lekarstwo.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2022-10-29, 21:50 1
Popieram aktywistów... tych martwych oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Xanax777 2022-10-29, 22:18 2
Jebać myśliwych i wszystkich zjebow ich popierających. Macie małe fiuty i wszystko bierze się z kompleksów.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2022-10-29, 22:31 1
Politycy muszą mieć zabawę.


Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-10-29, 23:07 10
Xanax777 napisał/a:

Jebać myśliwych i wszystkich zjebow ich popierających. Macie małe fiuty i wszystko bierze się z kompleksów.



Zmienilbus zdanie gdybyś spróbował dobrze uwedzonej karkówki z dzika.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-10-30, 0:17 1
Teraz widać, że myśliwym chodzi wyłącznie o zabijanie...
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2022-10-30, 8:58 5
Xanax777 napisał/a:

Jebać myśliwych i wszystkich zjebow ich popierających. Macie małe fiuty i wszystko bierze się z kompleksów.



Polędwica z Jelenia bądź tatar z sarny jest przepyszny. Gulasz z dzika, schab z dzika też przepyszny. Zjebem jest człowiek co by jeszcze świnie w dupe wlazł. Od tego te zwierzaki są żeby je zjadać. Ale jak pizdy się boją zjeść jajko od kury albo napić się mleka to nie ma co komentować tylko takich podać procesowi eutanazji
Zgłoś
Avatar
wolfiaczek 2022-10-30, 10:10
No i piwko poleciało za slow motion
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2022-10-30, 10:58
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Zmienilbus zdanie gdybyś spróbował dobrze uwedzonej karkówki z dzika.



Nie zmieni, bo przyjmuje tylko pęto surowe od kolegi
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-10-31, 19:45
vortexture napisał/a:

Z resztą podstawową rzeczą o jakiej należy pamiętać przy udzielaniu pierwszej pomocy (poza oczywiście własnym bezpieczeństwem) jest właśnie wezwanie pomocy w postaci pogotowia ratunkowego czy innych służb



Brednie. Podstawową rzeczą o której należy pamiętać to wyjęcie telefonu i nagranie jak potrzebujący pomocy się wykrwawia.
Potem trzeba załamać ręce w rozpaczy i drzeć głośno ryja.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-11-02, 3:19
vortexture napisał/a:

Tak sobie możesz przypuszczać. Z resztą podstawową rzeczą o jakiej należy pamiętać przy udzielaniu pierwszej pomocy (poza oczywiście własnym bezpieczeństwem) jest właśnie wezwanie pomocy w postaci pogotowia ratunkowego czy innych służb

Dlatego napisałem, że przypuszczam, a nie że twierdzę. Nie wiem z czym masz problem.

Jacek86s napisał/a:

Kolega widać humanista.

Po czym to wnioskujesz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie