18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
Avatar
zdun 2019-06-18, 18:11 47
Na szczęście kierowca wiele razy skręcał aby go przycelowac
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-06-18, 18:25 13
Kurwa wiedziałem! Wiedziałem, że to baba prowadzi!(na początku oglądałem bez dźwięku.) Nie dość, że miała gościa z prawej, to jeszcze zamiast odbić do prawej, zjechała na lewo! A mogli się spokojnie minąć...

______________

Brzydzę się cyklem epickim. Nie lubię wędrować
Gościńcem przemierzanym stopami mnogiej rzeszy...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2019-06-18, 19:06 51
de_sade napisał/a:

Kurwa wiedziałem! Wiedziałem, że to baba prowadzi!(na początku oglądałem bez dźwięku.) Nie dość, że miała gościa z prawej, to jeszcze zamiast odbić do prawej, zjechała na lewo! A mogli się spokojnie minąć...



nie wiem o co się czepiasz, rozjechała pedalarza, rozjechała i za to browar

______________

Post ma charakter satyryczny i nie ma na celu kogokolwiek obrażać ani nawoływać do nienawiści.

Gwarą jadę i stawiam spację przed znakami interpunkcyjnymi. Zdania zaczynam z małej litery tylko po to aby zdenerwować takiego capa jak ty leszczu.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-18, 19:18 7
de_sade napisał/a:

Kurwa wiedziałem! Wiedziałem, że to baba prowadzi!(na początku oglądałem bez dźwięku.) Nie dość, że miała gościa z prawej, to jeszcze zamiast odbić do prawej, zjechała na lewo! A mogli się spokojnie minąć...



przynajmniej niechcący dobrze zrobiła.

______________

Lepiej być niezadowolonym człowiekiem niż zadowoloną świniaą; lepiej być niezadowolonym Sokratesem, niż zadowolonym głupcem. A jeżeli głupiec i świnia są innego zdania, to dlatego, że umieją patrzeć na sprawę ze swojego punktu widzenia.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-06-18, 20:14 2
KlinikaAborcyjna napisał/a:

nie wiem o co się czepiasz, rozjechała pedalarza, rozjechała i za to browar



poligon6 napisał/a:

przynajmniej niechcący dobrze zrobiła.



zastanawiające jest, że w hierarchii pogardy niektórych sadoli, baba za kierownicą ustępuję pedalarzowi

______________

czarna fortuna
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2019-06-18, 21:10 1
Dobrze, że jest nagranie. Prawa zejęta, wymuszenie pierwszeństwa.
Zgłoś
Avatar
racing 2019-06-18, 21:47 9
Up@ dokładnie . Tam nie ma żadnego znaku więc należy przyjąć, że jest to skrzyżowanie dróg równorzędnych więc pedalarz miał pierwszeństwo. Aczkolwiek piwo dla pani się należy bo następnym razem chuj się trochę rozejży zanim wypierdoli na skrzyżowanie
Zgłoś
Avatar
Cobran 2019-06-18, 21:47
Szkoda że w tle nie leci z radia spot o wymuszaniu pierwszeństwa i jak wiele osób przez to ginie i zostaje rannych
Zgłoś
Avatar
Areczek71 2019-06-18, 21:48 4
LaChupacabra napisał/a:

Dobrze, że jest nagranie. Prawa zejęta, wymuszenie pierwszeństwa.



Skrzyżowanie nieoznaczone znakami drogowymi czyli ten pan miał pierwszeństwo,prawa strona.
Zgłoś
Avatar
sobekkk 2019-06-18, 21:52
skywalker75 napisał/a:

zastanawiające jest, że w hierarchii pogardy niektórych sadoli, baba za kierownicą ustępuję pedalarzowi



bo baba za kierownica często zwiastuje nieszczęście, ale sa wyjątki....
(one nie chcą robić problemów ale im nie wychodzi, faceci tez coś spierdolą jak się biorą nie za swoja robotę...)

a pedalarz ... im lepiej jeździ tym więcej z gównem problemu....
Zgłoś
Avatar
L2b 2019-06-18, 22:14
PERFECT !

Zgłoś
Avatar
ruffin-89 2019-06-18, 22:29 1
racing napisał/a:

Up@ dokładnie . Tam nie ma żadnego znaku więc należy przyjąć, że jest to skrzyżowanie dróg równorzędnych więc pedalarz miał pierwszeństwo. Aczkolwiek piwo dla pani się należy bo następnym razem chuj się trochę rozejży zanim wypierdoli na skrzyżowanie



https:// www. google. com/maps/ @50.1784898,19.1271504,3a,75y,57.91h,87.77t/ data=!3m6!1e1!3m4! 1sKnGTO0PihRQBfXRGlnQeFA!2e0!7i13312!8i6656
w linku masz to miejsce, rowerzysta był na drodze podporządkowanej. (usuń sobie spacje)
Zgłoś
Avatar
kothletino 2019-06-18, 22:51 10
Kiedyś już wklejałem, miałem bardzo podobna sytuacje tylko, w moim przypadku pan szedł sobie z rowerem poboczem drogi z ograniczeniem do 80km/h a kiedy byłem 5 metrów od niego postanowił przebiec na druga stronę:

Odbiłem w lewo ale niestety facet wbiegł a nie wszedł przez co nie było szansy na uniknięcie zderzenia po który spotkała mnie czołówka z tirem tyle dobrze, że nie zapierdalałem jak debil i miałem pasy...
Łzy się kurwa cisną do oczu jak widzę te zdjęcia... wrak z naruszeniem konstrukcyjnym - tyle zostało z mojej pięknej i zadbanej FR-ki eh...





Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2019-06-19, 1:07
Jak słychać na końcu pacjent zmarł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie