18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
RobDeMay 2024-05-18, 12:08 11
Nigdy się małpy nie nauczą
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-18, 13:13 1
Tchórze nie mają odwagi popełnić samobója
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-18, 13:36 26
RobDeMay napisał/a:

Nigdy się małpy nie nauczą

Piwo za prawidłowe użycie słowa "małpa": klasyfikuje się naczelnych ze względu na zachowanie a nie kolor. Ten pan do Homo Sapiens należał tylko biologicznie (podobnie jak np. pomidor jest biologicznie owocem).

Zaś co do "info": byłoby lepiej gdyby ~_Yarko_ napisał parę zdań, bo artykuł ciekawy. Ja np. nigdzie młotka nie zauważyłam.

Otóż małpa dostał szajby na widok robót drogowych (też nie ujętych na filmie) i zaczął walić samochodem w pojazd naprawczy który miał wieżyczkę z dźwigiem. Jeden z roboli na dźwigu został przy tym ciężko ranny. Po tym małpa wysiadł i z młotkiem w ręku dopierdalał się do owych roboli. Przyjechały smerfy, zaś nagranie mamy wyłącznie z samego końca interwencji.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-05-18, 14:58
Nudy. Obesrane prącie w jego martwą owłosioną dupę
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2024-05-18, 15:01 1
majeńka napisał/a:

Piwo za prawidłowe użycie słowa "małpa": klasyfikuje się naczelnych ze względu na zachowanie a nie kolor. Ten pan do Homo Sapiens należał tylko biologicznie (podobnie jak np. pomidor jest biologicznie owocem).
Zaś co do "info": byłoby lepiej gdyby ~_Yarko_ napisał parę zdań, bo artykuł ciekawy. Ja np. nigdzie młotka nie zauważyłam.
Otóż małpa dostał szajby na widok robót drogowych (też nie ujętych na filmie) i zaczął walić samochodem w pojazd naprawczy który miał wieżyczkę z dźwigiem. Jeden z roboli na dźwigu został przy tym ciężko ranny. Po tym małpa wysiadł i z młotkiem w ręku dopierdalał się do owych roboli. Przyjechały smerfy, zaś nagranie mamy wyłącznie z samego końca interwencji.



dzięki za opisanie sytuacji.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2024-05-18, 15:22 1
Mi trochę szkoda tego odstrzelonego: normalnie ubrany, po głosie kulturalny facet (fakt wkuwiony i przeklina, ale zdaje się być zwyczajny). Ja rozumiem odstrzelić jakąś patologię, ale takiego zwyczajnego gościa, któremu z dużym prawdopodobieństwem puściły nerwy w wyniku problemów osobistych, to szkoda.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-18, 15:52 10
zbynekmaslanka napisał/a:

Mi trochę szkoda tego odstrzelonego: normalnie ubrany, po głosie kulturalny facet (fakt wkuwiony i przeklina, ale zdaje się być zwyczajny). Ja rozumiem odstrzelić jakąś patologię, ale takiego zwyczajnego gościa, któremu z dużym prawdopodobieństwem puściły nerwy w wyniku problemów osobistych, to szkoda.

Przeczytaj link z opisu: gostek najpierw taranował samochodem pojazd naprawy drogowej (przy czym ciężko uszkodził robola), potem skakał do nich z młotkiem w ręku. To nie jest zwykły wkurw.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-18, 16:49 4
I bardzo qrwa dobrze. U nas powinno tak być.
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-05-18, 17:08
RobDeMay napisał/a:

Nigdy się małpy nie nauczą



to małpa albinos
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-05-18, 17:09
Wiedzą, że w Ju es ej tak się kończą zatargi z policją a mimo to atakują. Ciekawe przypadki.
Zgłoś
Avatar
Sawix 2024-05-18, 18:40
Nie żebym kogoś bronił , ale pies mógł strzelać po nogach
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2024-05-18, 19:45 5
zbynekmaslanka napisał/a:

Mi trochę szkoda tego odstrzelonego: normalnie ubrany, po głosie kulturalny facet (fakt wkuwiony i przeklina, ale zdaje się być zwyczajny). Ja rozumiem odstrzelić jakąś patologię, ale takiego zwyczajnego gościa, któremu z dużym prawdopodobieństwem puściły nerwy w wyniku problemów osobistych, to szkoda.



jeśli reagujesz (Szczególnie w ameryce) na polecenia policjanta z bronią dobytą z kabury tantrum jak dziecko z podstawówki to ni chuj nie jesteś normalny. Rozumiem, że nie masz nic przeciwko darciu mordy do przypadkowych osób i ok. Każdy przyjął swoją dozę wychowania.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-05-19, 22:55
majeńka napisał/a:

Piwo za prawidłowe użycie słowa "małpa". Ten pan do Homo Sapiens należał tylko biologicznie (podobnie jak np. pomidor jest biologicznie owocem).


Fajny przykład hehehe

Zgłoś