18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
nowynick 2018-04-04, 14:30 3
ufff na szczęście nie mam bierzmowania A sucharek zacny
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-04-04, 14:31
nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-04, 14:35 2
nowynick napisał/a:

ufff na szczęście nie mam bierzmowania A sucharek zacny


Ale co tu ma bierzmowanie do rzeczy?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-04, 14:36 7
eclipse2012 napisał/a:

nie rozumiem



no po prostu jak jesteś chrzestnym to musisz sobie później kupić quada, takie zasady opisane przez św. Jana

Rozchędażacz napisał/a:


Ale co tu ma bierzmowanie do rzeczy?



"sorry nie mam bierzmowania" rozwiązuje problem bycia potencjalnym chrzestnym
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-04-04, 14:41 1
nowynick napisał/a:



"sorry nie mam bierzmowania" rozwiązuje problem bycia potencjalnym chrzestnym



Odpowiednie "co łaska" rozwiązuje powyższy problem
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-04, 14:44 2
nowynick napisał/a:


"sorry nie mam bierzmowania" rozwiązuje problem bycia potencjalnym chrzestnym



Viartus napisał/a:


Odpowiednie co łaska rozwiązuje powyższy problem



Dobre, dobre
Zgłoś
Avatar
dziobakbryndza 2018-04-04, 15:01 3
Mam w rodzinie właśnie takich zastaw się a pokaż się. Wszyscy wiemy o co chodzi. Chrzestnym ich dziecka został pewien Francuz. Nie ciapaty, żaden inżynier z pontonu. Przyjaciel rodziny. Człowiek bardzo w porządku. Rok temu była komunia. Chrzestna wydała kupę pieniędzy na jakieś gadżety. On dał dla dziecka biblię (jakieś spacjalne wydanie oprawione w skórę itp) oraz medalik. Rodzice dziecka nieco się zdziwili. Dopiero później przy polskiej wódeczce musiałem wyjaśnić żabojadowi o co chodzi w części polskich komunii. Obiecał, że na osiemnastce chrześniaka nadrobi zaległości
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-04, 15:13 8
dziobakbryndza napisał/a:

Mam w rodzinie właśnie takich zastaw się a pokaż się. Wszyscy wiemy o co chodzi. Chrzestnym ich dziecka został pewien Francuz. Nie ciapaty, żaden inżynier z pontonu. Przyjaciel rodziny. Człowiek bardzo w porządku. Rok temu była komunia. Chrzestna wydała kupę pieniędzy na jakieś gadżety. On dał dla dziecka biblię (jakieś spacjalne wydanie oprawione w skórę itp) oraz medalik. Rodzice dziecka nieco się zdziwili. Dopiero później przy polskiej wódeczce musiałem wyjaśnić żabojadowi o co chodzi w części polskich komunii. Obiecał, że na osiemnastce chrześniaka nadrobi zaległości



Wszyscy rozumiemy o co chodzi (no poza eclipse), ten Francuz to się właśnie właściwie zachował. Quad/motocykl/laptop czy inne to gruba przesada, ale wystarczy, że się kilku jełopów szarpnie i już szczyl patrzy z pretensją "ile to dostał kolega z ławki, bo go bardziej kochają".
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-04, 15:20 4
dziobakbryndza napisał/a:

Mam w rodzinie właśnie takich zastaw się a pokaż się. Wszyscy wiemy o co chodzi. Chrzestnym ich dziecka został pewien Francuz. Nie ciapaty, żaden inżynier z pontonu. Przyjaciel rodziny. Człowiek bardzo w porządku. Rok temu była komunia. Chrzestna wydała kupę pieniędzy na jakieś gadżety. On dał dla dziecka biblię (jakieś spacjalne wydanie oprawione w skórę itp) oraz medalik. Rodzice dziecka nieco się zdziwili. Dopiero później przy polskiej wódeczce musiałem wyjaśnić żabojadowi o co chodzi w części polskich komunii. Obiecał, że na osiemnastce chrześniaka nadrobi zaległości



Bo taka jest niestety mentalność większości tych, co się chrześcijanami nazywają. Do Kościoła pójdą z tradycji, sakramenty dzieciom zapewnią, bo będą imprezki, bo dzieciaki będą miały fajne prezenty i tak tworzy się kościelna patologia, która na dzień dzisiejszy zdaje się być liczniejsza od prawdziwych wyznawców wiary rzymsko-katolickiej, zakopywane są wartości i przesłania religijne w imię konsumpcjonizmu i materializmu, swoją drogą, to się niestety tyczy też dużej ilości duchownych
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-04-04, 15:36 2
Rozchędażacz. Ja mam wrażenie, że to właśnie duchowieństwo swoim rozpasaniem doprowadziło do tej patologii.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-04, 16:04
Pan_Tera napisał/a:

Rozchędażacz. Ja mam wrażenie, że to właśnie duchowieństwo swoim rozpasaniem doprowadziło do tej patologii.


Winni są po obu stronach, próżno tu rozstrzygać czyja wina większa, bo to i tak niczego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-04-04, 17:05
A ja mam wrażenie, że najsłynniejszy łowca sadistica wrócił z wygnania na jakimś nadupiu - i stąd ten nick.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-04-04, 17:20
-_BrD_- napisał/a:

A ja mam wrażenie, że najsłynniejszy łowca sadistica wrócił z wygnania na jakimś nadupiu - i stąd ten nick.


A co ci nie leży w moim nicku panie czepialski?
Zgłoś
Avatar
martinkane 2018-04-04, 18:39
nowynick napisał/a:

ufff na szczęście nie mam bierzmowania A sucharek zacny



Tu się nikt nie pyta obrzezanych i tych co mieli Bar micwe. Masz szczęście chrzestnym nie będziesz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie