18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Na czerwonym
o................9 • 2013-03-24, 0:26
Jednak czasami warto spojrzeć czy coś nie nadjeżdża mimo, że mamy zielone...
Zgłoś
Avatar
morbik 2013-03-24, 0:35 4
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-03-24, 1:19 1
spokojnie to tylko skuter, nic się nie stało
Zgłoś
Avatar
Gr0sZ 2013-03-24, 1:31
Na skuterach to chyba jakaś rodzina jechała
Zgłoś
Avatar
Diger11 2013-03-24, 11:07 7
Co za geniusz wstawił w tagach Japonia -.- nie dość że gadają po Chińsku ( tak mi się wydaje, zresztą napisy znaków też są po Chińsku ) to jeszcze ruch jest prawostronny ( w Chinach tylko w Hongkongu i Makau jest ruch lewostronny tak jak w JP ), ludzie troszkę wiedzy o świecie albo poczytajcie pewne rzeczy o materiale który macie a nie klepiecie głupoty w tagach -.-.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-03-24, 13:09
@up bo są tacy inni geniusze, którzy wpisaliby tylko Japonia, bo nie wiedzą tego co napisałeś i nie odkryliby, że wstawiają dubla. Autor specjalnie dodał więcej nazw bo myślał przyszłościowo i wiedział, że pojawią się tacy znawcy co wpiszą tylko jedną nazwę.
Zgłoś
Avatar
kolborano 2013-03-24, 14:39
szybka lekcja
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-03-25, 1:41 3
Diger11 napisał/a:

Co za geniusz wstawił w tagach Japonia -.- nie dość że gadają po Chińsku ( tak mi się wydaje, zresztą napisy znaków też są po Chińsku ) to jeszcze ruch jest prawostronny ( w Chinach tylko w Hongkongu i Makau jest ruch lewostronny tak jak w JP ), ludzie troszkę wiedzy o świecie albo poczytajcie pewne rzeczy o materiale który macie a nie klepiecie głupoty w tagach -.-.


Ludziku jeden - z czym masz problem?
Skąd mam wiedzieć czy gadają po Chińsku, Japońsku, Koreańsku czy chuj wie jeszcze po jakiemu? No weź się kurwa zastanów... Nie znam Chińskiego, więc nie wiem po jakiemu są te napisy i prowadzone konwersacje...
Nie wiem jaki jest ruch i mam wyjebane na to.
I nie udawaj takiego światowego...

Przykład jednego zdania przetłumaczonego z Polskiego na 3 języki...
Zakaz skrętu w prawo
Po Japońsku 右折の禁止
Po Chińsku 禁止右轉
Po Koreańsku 우회전 금지

I ty mi kurwa piszesz, że napisy na ulicy i konwersacje są po Chińsku? Skąd mam to kurwa wiedzieć? Wszystko wygląda tak samo... ja pierdole i gadaj tu z takim napinaczem...
Zgłoś
Avatar
matiko122 2013-03-25, 1:49 4
@up Hmm... Skoro nie wiesz skąd pochodzi ten filmik to po jaką cholerę wrzucasz w tagi Japonia?
Zgłoś
Avatar
77salut 2013-03-25, 1:51
Diger11 napisał/a:

Co za geniusz wstawił w tagach Japonia -.- nie dość że gadają po Chińsku ( tak mi się wydaje, zresztą napisy znaków też są po Chińsku ) to jeszcze ruch jest prawostronny ( w Chinach tylko w Hongkongu i Makau jest ruch lewostronny tak jak w JP ), ludzie troszkę wiedzy o świecie albo poczytajcie pewne rzeczy o materiale który macie a nie klepiecie głupoty w tagach -.-.



pierdolony burżuj ! wypierdalaj na wikipedie a nie sadistic łosiu !

a co do filmiku jest pierdolniecie jest impreza
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-03-25, 1:52
Żebyś miał zagadkę - rozwiąż ją...
Zgłoś
Avatar
Gien 2013-03-25, 6:22 2
Co jak co ale na sadisticu bylo juz trache filmow z Japonii i chin wiec taki stary wyjadacz jak Ty powinien juz troche rozrozniac te dwa jezyki jak i kraje. Nie mowie tutaj o zrozumieniu ale ze sluchu mozna bez problemu rozroznic.
Z tym przykladem pism to troche przesadziles twierdzac, ze "wszystko wyglada tak samo"
Rzeczywiscie chinskie i japonskie pismo jest do siebie podobne ale roznice widac na pierwszy rzut oka.
O koreanskim juz nie wspomne bo to zupelnie inne znaki nie majace za wiele wspolnego ze znakami chinskimi i japonskimi
Pozdro
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-03-25, 8:15
Gang kosiarkowców.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-03-25, 9:26
fani chujowej mangi i anime się oburzają że źle napisałeś, bo oni to spece są w końcu
Zgłoś
Avatar
pan_prezes 2013-03-25, 10:02
@Gien
Skoro widać różnicę, to powiedz wszystkim na czym ona polega, by już nigdy więcej nie dopuścił się tak niewybaczalnego błędu. Ja osobiście na pierwszy rzut oka nie widzę pomiędzy chińskimi a japońskimi znakami większych różnic - koreańskie akurat się mocno wyróżniają.

Jak ktoś wcześniej wspomniał - ktoś kto będzie próbował to wrzucić to też może nie znać tej różnicy, więc nawet dobrze jest jak jest nadmiarowość tagów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie