18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Właśnie na tym. Wielki browar dla Boliwijczyków.

Cytat:

17-letni chłopak, podejrzany o gwałt i zamordowanie 35-letniej kobiety, został żywcem pochowany w grobie ze swoją ofiarą. Mieszkańcy wsi sami wymierzyli sprawiedliwość - informuje skynews.com.

Siedemnastolatek był głównym podejrzanym w sprawie gwałtu i morderstwa na mieszkance wsi Colquechaca w departamencie Potosi w południowo­-za­chod­niej Boliwi. Policja nie aresztowała go jednak.

Podczas pogrzebu kobiety, około 200 mieszkańców wsi, postanowiło wziąć sprawiedliwość we własne ręce. Złapali chłopaka, związali mu ręce i wrzucili do grobu obok ofiary. Zakopali go żywcem.

Potem mieszkańcy wsi zablokowali drogi wiodące do ich miejscowości, by policja i prokurator nie mogli dotrzeć na cmentarz. Bali się, że mogą uratować chłopaka.

W biednych wiejskich obszarach Boliwii, gdzie rzadko docierają policjanci, lincze są na porządku dziennym.


sfora.pl/Zlinczowali-morderce-i-gwalciciela-Zakopali-go-zywcem-z-ofiara-a56446

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-06-08, 0:24
Super! Przywrócili wspomnienie o procesach czarownic zakopując żywcem chłopaka "bo bobko mi tok powidzioło". Brawo! Przywracają wiarę w sprawiedliwosć na ziemi! Wielki, zimny browar (czyli największe wyróżnienie jakie można otrzymać od użytkownika sadola) dla Boliwijczyków!
Zgłoś
Avatar
D4riu5 2013-06-08, 2:52
Bez dowodu zabili dzieciaka, a wy twierdzicie, że to dobra decyzja?

Już widzę jak by to wyglądało gdyby tak miało być.

Rzadko to się zdarza że jakaś pizd* powie że chłop ja zgwałcił a wychodzi że ściemniała, już widzę sprawiedliwość wymierzaną przez ojców.
Zgłoś