18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................l 2012-11-01, 18:24
Co za idioci niektórzy... Bij dalej pokłony do godła i skazuj dziecko za to, że założyło szalik biało-czerwony, co miało miejsce rok temu

A dziadkowie głównie nie chcieli totalitaryzmu i wiedzieli, że Hitler by ich i tak zgładził, gdyby nie walczyli, Polskość nie ma tu nic do roboty. To puste hasło, żeby plebs ruszył dupę. Państwo jest tworem sztucznym, i nie jest czymś niezbędnym do egzystowania. Nie musi to być Polska, Japonia, Anglia... równie dobrze może to być Unia krajów (nie mówię, że pojebane UE), gdzie nie ma podziałów na Polak, Niemiec, Czech i inne badziewie. Wszyscy są równi i żadna głupia piosenka nie decyduje o wyjątkowości grupy, pewnie chcielibyście, ale to tylko złudzenie Co do arabów i itp. czemu nie? Jeśli wniosą coś świeżego i pożytecznego do kraju, to proszę bardzo! Warunek jest taki, że to oni są gośćmi i mają uszanować gospodarza, nie rządzić się na prawo i lewo. Odpowiednie prawo chroniłoby wolność człowieka i jednocześnie szanowało różnorodność kulturową, więc nie mieliby podstaw szarżować z Koranem, a jak nie podobałoby się, nie musieli przyjeżdżać Niestety Polska na takie warunki nie jest widocznie gotowa.

Ah, byłbym zapomniał: Dudeczek idź na grób Kaczyńskiego ucałować mu marmur. Z pewnością państwo cię teraz potrzebuje a takim zachowaniem uratujesz nasz świat przed zagładą
Zgłoś
Avatar
borsuk40 2012-11-01, 18:39
Czytając komentarze takich ludzi jak Sllipp i bubr32 mogę powiedzieć tylko jedno "Kraj piękny tylko ludzie
kurwy"
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-11-01, 18:43
borsuk40 napisał/a:

Czytając komentarze takich ludzi jak Sllipp i bubr32 mogę powiedzieć tylko jedno "Kraj piękny tylko ludzie
kurwy"



To ciekawe, znalazł się ktoś, kto widzi problem i ma pomysł go rozwiązać albo przynajmniej woli czynny udział od biernego, ty to nazywasz kurestwem. Nic dziwnego, że ten kraj upada, bo dominują go imbecyle, jak ty. Czy wniosłeś kiedyś coś więcej oprócz spermy do chusteczki?
Zgłoś
Avatar
borsuk40 2012-11-01, 19:12
Ten kraj już dawno upadł a to przez takich ludzi jak ty ale wierze w to że kiedyś się odrodzi, a konwersować z tobą to jak grać w szachy z gołębiem. Jedyne co zrobi to obali bierki, nasra na szachownicy i odleci, uważając ze wygrał.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-11-01, 19:27
borsuk40, łatwo stwierdzić, że jesteś PiS-owym idiotą. Nie potrafisz podać żadnych merytorycznych argumentów za/przeciw, tylko powtarzasz utarte zwroty, nauczone na pamięć. Nic dodać, nic ująć Wykaż, w jaki sposób upadł przez ludzi jak "ja", czy "my", bo dopierdalałeś się także do bubr32 inaczej rozmowa nie ma sensu
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-11-01, 19:56
TheRudeBoy specjalnie dla ciebie
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-01, 20:06
bubr32 napisał/a:

Chuj tam z Polską. Najważniejsze jest szczęście. Nie znajdujesz go w Polsce -> szukaj gdzie indziej. Patriotyzm to puste słowo, bardzo patetyczne ale bez pokrycia przez większość tych, co siebie uważają za patriotów. Pod tym względem jestem nihilistą. Przynależność do narodu, religii i innych wymysłów ludzkich buduje tylko podziały. Powinniśmy być wszyscy po prostu rasą ludzką i wspólnie sobie pomagać. Niestety nigdy się tego nie doczekam, bo dziś właśnie pierdoli się tylko o takich ideałach, wyższych wartościach itp.


Najpierw wyjedź, a się przekonasz że głupoty pieprzysz. Nie chodzi o jakieś ideały, itp. Przynależności do narodu się nie pozbędziesz. Oczywiście są osoby, które jej nie mają, ale jest ich mało. Wiesz co to jest syndrom emigranta?
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-11-01, 20:21
Carol, ja bym to nazwał siłą przyzwyczajenia, nie przynależności. Jak mu spasują warunki, to zostanie. Sam mam rodzinę w Niemczech i USA, bynajmniej nie płaczą za Polską, bo im tam jest po prostu dobrze, nie mają problemów z językiem, prawo im odpowiada, warunki do życia dobre. Nie naciągałbym tak
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-11-05, 15:38
Kiedy jestem w Warszawie, jestem z Mokotowa.
Kiedy jeżdżę po Polsce, jestem z Warszawy.
W Europie jestem Polakiem.
W USA jestem europejczykiem.
W Azji lub Afryce jestem biały...

To tylko cechy. Nie sprawiają, że jestem lepszy. Jestem tyle wart, ile moje postępowanie.
Nie wiem jak wątłe trzeba mieć ego, jak trzeba być pustym lub bezwartościowym, by losowy fakt urodzenia w tym lub innym miejscu, albo dokonania ludzi, którzy dawno umarli był powodem do... dumy...
Zgłoś