18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jopas91 2012-10-31, 19:04 7
1:06 Typowy lewak. Na stos z nim !
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-31, 19:45 6
1 miejsce- Rodzina
2 miejsce - Polska , tak zawsze było i tak będzie.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-10-31, 19:50
Pytanie "A jeśli chodzi o Polskę?" mi zbrzydło. Chuj z Polską i politykami, niech w końcu zrobi coś dla mnie
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2012-10-31, 20:31 9
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-10-31, 20:47 34
Chuj tam z Polską. Najważniejsze jest szczęście. Nie znajdujesz go w Polsce -> szukaj gdzie indziej. Patriotyzm to puste słowo, bardzo patetyczne ale bez pokrycia przez większość tych, co siebie uważają za patriotów. Pod tym względem jestem nihilistą. Przynależność do narodu, religii i innych wymysłów ludzkich buduje tylko podziały. Powinniśmy być wszyscy po prostu rasą ludzką i wspólnie sobie pomagać. Niestety nigdy się tego nie doczekam, bo dziś właśnie pierdoli się tylko o takich ideałach, wyższych wartościach itp.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-10-31, 21:06 9
bubr32, zgadzam się - bezsensowny nacjonalizm prowadzący do szowinizmu. Traktowanie osób z zewnątrz rodziny a wewnątrz państwa jako rodziny (wielka mi rodzina, gwałcicieli i pedałów też tak nazwiecie? W końcu to też dumni "polacy") jest na pewno dziwne. Dla mnie Państwo to nic innego jak firma i nasz pseudo-należny władca. Nie kocha nas, w ogóle ma nas w dupie... Chce nami rządzić i chce kasy. Zaistniała sytuacja to wynik obopólnych korzyści. My jako tako żyjemy, kształcimy się, dostajemy pomoc i "bezpieczeństwo", a państwo się bogaci. Proste. A jeśli komuś się kontrakt, czy prawo nie podoba, powinien zmienić "firmę". Nie widzę powodów do dumy i dorabiania niepotrzebnych ideologii...

Jako patriotyzm rozumiem i akceptuję tylko dbanie o swe środowisko w którym się znajdujemy (nie kurwa, nie ekologia ), staranie się rozwijania go, w miarę przestrzeganie prawa (w ramach zdrowego rozsądku i logiki), płacenie podatków (jeśli to ma sens, mówimy o utopii), utrzymywanie dobrych kontaktów i współpracy z sąsiadami ORAZ solidne wykonywanie swojej pracy. Sumiennie i uczciwie.

Nikt mi nie wmówi, że śpiewanie piosenek i stanie na baczność podniecając się bezsensowną śmiercią za ojczyznę doprowadzi kraj i nasze warunki życia do dobrobytu i prawidłowej sytuacji, za to solidna praca i to, o czym napisałem powyżej już prędzej.

Już czekam na napinkę o dumie wynikającej z tego, że dziadkowi szwabski granat urwał rękę (dawno temu taka sytuacja na demotach). Widocznie był zbyt wolny, żeby odrzucić
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-10-31, 21:42
0:15 tak westchnął że chciałby wino ale patriotyzm go pokonał:PRACĘ! kurwa i gdzie On pójdzie do pracy ??Sprzedawać w tesco?Żal mi tego pytania ,bo kto by na nie odpowiedział tak szczerze? Ja bym odpowiedział że rodzina najważniejsza ale to hasło już jest zajęte więc bym powiedział: piwo jest dla mnie najważniejsze hehe
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-10-31, 22:35 24
bubr32, Sllipp,
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-10-31, 23:16 5
Jopas91, oczywiście jesteś z gatunku tych, co zamiast coś naprawiać, to wolą spierdalać?

Bardzo dobrze, skończę studia i jadę mieć godziwe życie, ale z resztą gówno Cię to obchodzi
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-11-01, 1:00
Jakbyście kurwa myśleli, że patriotyzm to puste słowo załóżmy w trakcie II W.Ś. to możliwe, że nie mieszkalibyśmy w Polsce tylko w jakimś piździelewie dolnym. Kurwa wielcy specjaliści w pizdu się znaleźli. Zamiast narzekać ciągle to zmieńcie coś. Narzekać każda ciota potrafi.
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2012-11-01, 7:33 5
gdyby nasi pradziadowie wiedzieli o co się biją i co z Polską się stanie - olaliby walkę i nauczyli się szwargolić po niemiecku. Na pewno byłoby lepiej.

W dupie mam rząd, w dupie mam kraj w którym jedynym sposobem zarobienia pieniędzy jest kombinowanie na lewo i kradzież. Pierdolę kraj, w którym uczciwi ludzie nie mają pracy, młodzi zasiadają w PUP zarówno po podstawówce jak i po studiach (które gówno w naszym pojebanym kraju dają).

Młodzi wyjeżdżają za granicę - bo tam mają JAKĄŚ przyszłość. Tu jedynie bezrobocie, wulgarne dewoty w berecikach i okradający państwo i ludzi rząd. A do tego poziom medycyny rodem ze średniowiecza.
Zgłoś
Avatar
Vadim 2012-11-01, 7:59
Nikomu nie zależy na pieniądzach
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2012-11-01, 8:52 4
"patriotą nie jestem"

DAJ KAMIENIA!
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-11-01, 9:29 6
Sllipp, bubr32,

Nie podoba się to wypierdalajcie z kraju szukać tego szczęścia,bo nikt was tutaj nie potrzebuje. Ludzie z takim podejsciem jak wy to za komuny byli w MO
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie