18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Na drodze
~_Yarko_ • 2023-08-23, 11:37
Gdy zadowolony wracasz z urlopu z rodziną ...


I w jednym momencie tracisz wszystko ... przez kogoś.


Osiem osób, w tym czworo dzieci

Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-23, 15:21 6
Jeżeli uznasz przedstawicieli jakiegoś narodu za karaluchy, to we własnej ocenie jesteś usprawiedliwiony w procesie ich tępienia. Tak uważali naziści. Obecna narracja i odczłowieczanie Rosjan niewiele się różni od tego co robili Niemcy wobec Żydów niecałe 100 lat temu.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-23, 15:42 8
Widzę że coraz więcej pierdolonych ruskich onuc na sadolu, wypierdalać do kacaplandii. Zdecydowana większość rusków popiera wojnę którą wywołał naczelny chuj rosji. Ruskie dzieciaki to też ruskie, wychowywane przez rusków, indoktrynowane przez rusków w szkołach, przedszkolach i innych miejscach/dziedzinach życia i jebać je jak innych rusków. Owszem są normalni rosjanie którzy przeciwko wojnie protestują i w jakiś sposób działają albo przeciwko niej albo na rzecz Ukrainy, i tylko tacy w moim przekonaniu zasługują na to aby ich traktować jak cywilizowanych ludzi, ale niestety jest ich zdecydowana mniejszość. Reszta to ludzki ściek który albo popiera to co się dzieje albo nic nie robi a to też ciche przyzwolenie. A każde pierdolenie o tym jacy to ruscy są spoko, a Ukraińcy źli wpisuje się w działania pierdolonej ruskiej agentury która chce skłócić nas z Ukraińcami - którzy teraz mają w kraju to co my w 1939.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-08-23, 15:43 5
gamebler90 napisał/a:

Co za zjebanie umysłowe w tym narodzie. Wiem , że to sadol itp, ale jak można takie rzeczy wypisywać? Co ci Rosjanie zawinili tobie, że tak piszesz? Obyś sam się tak rozjebał i jako jedyny przeżył. A my chętnie pokomentujemy



Onuco, nam nie ale komuś coś robią bo to bandycki naród, bronisz bandytów a Polakom źle życzysz tfuu
Zgłoś
Avatar
gamebler90 2023-08-23, 15:49 9
ra0mir napisał/a:

Ojej pierwszy post od 5 lat i tak zażarcie bronisz kacapów? A co ty kurwa jesteś ukryta ruska opcja?
W skrócie: mają w dupie cały świat, nawet swój naród, dlaczego ja mam się nad nimi litować?
Słyszałeś teksty córek, matek, żon kacapskich?
"Gwałć ukraińskie kobiety ile chcesz tylko zakładaj kondona."
"A czy zginie tu w Rosji czy tam na froncie, co za różnica?"
Widziałeś jak cieszą się z paczek ojca z zajebanymi rzeczami z Ukrainy?
Zapytaj jakiegokolwiek ruska co sądzi o Polsce. Ja to samo myślę o nich.
Nie ma czego i kogo żałować!



W chuju mam że to mój 1 post od 5 lat. Mam tu konto bo lubię oglądać i obserwować. Ale jak juz od ponad roku czytam te zawistne komentarze w stronę Rosjan, to przestaję się dziwić czemu Niemcy w 39 roku zachowywali się jak zwierzęta. Jesteś tak zaślepiony propagandą, że jak by Ci kazali iść na "Moskwę" to byś poszedł bo tak w tv mówili. I później się dziwić że naród w samym centrum europy zamiast być mocarstwem jest popychadłem wszystkich dookoła.

Zbysław napisał/a:

Onuco, nam nie ale komuś coś robią bo to bandycki naród, bronisz bandytów a Polakom źle życzysz tfuu



Zaczadzenie umysłowe przeraża. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że myślałem że po "plandemi" Polacy jednak trochę poszli po rozum do głowy. Niestety myliłem się w 100%. Wojna UKR-ROS pokazała, że stare przysłowie nie straciło nic na ważności, że: "Polak przed szkodą jak i po szkodzie głupi"
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-08-23, 15:53 2
Mój dziadek od zawsze powtarzał, że osoba świadomie stwarzająca zagrożenie na drodze to tak jak ktoś, kto biega po ulicy i wymachuje nożem. Skoro drugiego można zastrzelić i uniknąć niewinnych ofiar, to czemu też nie ma takiego przyzwolenia dla tego pierwszego? Przecież trudno zabić nożem za jednym zamachem kilka osób plus siebie samego. Jeszcze jak się samemu jedzie albo z kolegami to rozumiem że ktoś może chce zaszpanować i zapierdala. Ale kurwa własną rodzinę wozić jak popierdolony? To trzeba być spierdolonym już na potęgę. Bić kurwa deskami takich zjebów.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-23, 15:54 6
gamebler90 napisał/a:

W chuju mam że to mój 1 post od 5 lat. Mam tu konto bo lubię oglądać i obserwować. Ale jak juz od ponad roku czytam te zawistne komentarze w stronę Rosjan, to przestaję się dziwić czemu Niemcy w 39 roku zachowywali się jak zwierzęta. Jesteś tak zaślepiony propagandą, że jak by Ci kazali iść na "Moskwę" to byś poszedł bo tak w tv mówili. I później się dziwić że naród w samym centrum europy zamiast być mocarstwem jest popychadłem wszystkich dookoła.



Kurwa. koleś ty jakiś zjebany umysłowo jesteś totalnie, ty wróć się do szkoły i poucz o tym co ruskie zrobiły naszym dziadom i ojcom w czasie wojny i na jej początku i później podczas "wyzwalania". Potem poucz się o tym co się działo w naszym kraju po wojnie, ten syf który mamy w kraju teraz, to jest właśnie pokłosie tego co było wtedy, a to zawdzięczamy głównie twoim ulubionym ruskim. do wcześniejszej historii się już nawet nie będę odwoływał. Ale w sumie to byli tamci "historyczni rosjanie" tyle że oni w większości wcale kurwa nie są teraz lepsi. Pooglądaj sobie w necie analizę ich programów propagandowych, programy i ich młodzieży, poczytaj jakieś artykuły które traktują o tym co ruskie sądzą o wojnie, jakie są nastroje społeczne i co cywilizowane ruskie wojsko robi w Ukrainie. Wyjdź z tej swojej zawilgoconej piwnicy i przejrzyj kurwa zjebie na oczy.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2023-08-23, 16:00 6
gamebler90 napisał/a:

Co za zjebanie umysłowe w tym narodzie. Wiem , że to sadol itp, ale jak można takie rzeczy wypisywać? Co ci Rosjanie zawinili tobie, że tak piszesz? Obyś sam się tak rozjebał i jako jedyny przeżył. A my chętnie pokomentujemy



Rosjanie to obiektywnie dzikusy. Inna cywilizacja.

Autor napisał/a:

Widać, żeś głupszy od buta. Fakt wyprzedzający to skończony kretyn, którego mi nie żal, ale postronnych osób i dzieci?
Jak mocno trzeba być upośledzonym, by politykę mocarstwa łączyć ze zwyczajnymi ludźmi?
Jaki masz wpływ na to, że nasi umiłowani przywódcy zasilają armię ukraińską z Twoich pieniędzy? Jaki masz wpływ na to, że Sasza i Marina przyjeżdżają tu po socja?. I w końcu jaki masz wpływ na to, że kupa ukrów przyjechała tutaj bo wykupiła sie za łapówkę i jeżdżą najebani po naszym Kraju? Możesz jedynie groźnie pomachać palcem w bucie.



Ruski popierają w pełni napadanie na inne kraje, tacy to zwyczajni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-23, 16:01 7
takamahi napisał/a:

Kurwa. koleś ty jakiś zjebany umysłowo jesteś totalnie, ty wróć się do szkoły i poucz o tym co ruskie zrobiły naszym dziadom i ojcom w czasie wojny i na jej początku i później podczas "wyzwalania". Potem poucz się o tym co się działo w naszym kraju po wojnie, ten syf który mamy w kraju teraz, to jest właśnie pokłosie tego co było wtedy, a to zawdzięczamy głównie twoim ulubionym ruskim. do wcześniejszej historii się już nawet nie będę odwoływał. Ale w sumie to byli tamci "historyczni rosjanie" tyle że oni w większości wcale kurwa nie są teraz lepsi. Pooglądaj sobie w necie analizę ich programów propagandowych, programy i ich młodzieży, poczytaj jakieś artykuły które traktują o tym co ruskie sądzą o wojnie, jakie są nastroje społeczne i co cywilizowane ruskie wojsko robi w Ukrainie. Wyjdź z tej swojej zawilgoconej piwnicy i przejrzyj kurwa zjebie na oczy.



Jak narazie to ty jesteś zjebany.Antyruska propaganda nasrała ci do tego tępego łba i zamiast myśleć się emocjonujesz.Powiedz dlaczego wielbisz USrAel pomimo że to oni napadli na najwięcej krajów i wymordowali najwięcej ludzi przez ostatnie 70 lat? Pomijając już fakty historyczne że sponsorowali od 1934 NSDAP
Zgłoś
Avatar
gamebler90 2023-08-23, 16:02 8
takamahi napisał/a:

Kurwa. koleś ty jakiś zjebany umysłowo jesteś totalnie, ty wróć się do szkoły i poucz o tym co ruskie zrobiły naszym dziadom i ojcom w czasie wojny i na jej początku i później podczas "wyzwalania". Potem poucz się o tym co się działo w naszym kraju po wojnie, ten syf który mamy w kraju teraz, to jest właśnie pokłosie tego co było wtedy, a to zawdzięczamy głównie twoim ulubionym ruskim. do wcześniejszej historii się już nawet nie będę odwoływał. Ale w sumie to byli tamci "historyczni rosjanie" tyle że oni w większości wcale kurwa nie są teraz lepsi. Pooglądaj sobie w necie analizę ich programów propagandowych, programy i ich młodzieży, poczytaj jakieś artykuły które traktują o tym co ruskie sądzą o wojnie, jakie są nastroje społeczne i co cywilizowane ruskie wojsko robi w Ukrainie. Wyjdź z tej swojej zawilgoconej piwnicy i przejrzyj kurwa zjebie na oczy.



Zjeba szukaj w domu. Nie wyzywam Cię więc spuść powietrze. Ty dalej nie rozumiesz że jest to wojna mocarstw, która toczy się o podzielenie świata na kilka stref wpływów a nie jak dotychczas na 1(USA+tkz zachód). A ukraińcy są ofiarą własnej propagandy, którą zachód im zafundował. Powiem więcej, zostaną poświęceni na stosie za anglosaskie interesy. I patrząc na zjebanie umysłowe w tym kraju, boję się że wojna nie skończy się na ostatni ukraińcu, a będzie trwała aż do ostatniego POLAKA
Zgłoś
Avatar
Autor 2023-08-23, 16:03 8
SkoPio1 napisał/a:

Ekhem - ten wpływ ma się w czasie wyborów.
Wiem, że często jest bardzo trudno, bo zazwyczaj uczciwi ludzie nie kandydują, ale czasem daje się wybrać te mniejsze ścierwa.
Tyle że trzeba ruszyć dupsko i iść na te wybory.
Tak jak debile (tak!) potrafią się mobilizować, by się przebrać w biało-czerwone stroje i iść/jechać drzeć mordy, bo ktoś tam jedzie na nartach, gra w tenisa czy kopie piłkę, tak da się zmobilizować, by raz na 4 lata czy pięć lat poświęcić kwadrans na głosowanie. I - w trosce o swoje dzieci - poświęcając tak przez całe życiew sumie jedną dobę, można by doprowadzić do tego, że w Sejmie kanalii byłoby parę, może paręnaście procent tylko.
Z korzyścią dla kraju...
Ech, marzenia.



Problem polega na tym, że nie jesteśmy Krajem samodzielnym. W zależności od woli politycznej mocarstw i państw poważnych rządzą nami naprzemiennie zwolennicy Waszyngtonu lub Berlina, Paryża i Moskwy. Rosja od lat z Niemcami utrzymuje ład europejski w ryzach, ze względu na wzajemne relacje biznesowe. Technologia w zamian za nośniki energii (gaz, ropa, węgiel). Układ niemiecko - rosyjski jest stały od dawna, ze względu na to, iż jest to przeciwwaga dla USA, które twardym amerykańskim trepem trzyma 35tyś żołnierzy w Niemczech, aby czasem im znów nie odjebało.
Jeżeli następuje reset relacji pomiędzy USA i Rosją tak jak to zrobił Obama, to mamy u steru D. Tuska, jeżeli USA dostrzega biznes m.in. handlowy z krajami toczącymi wojnę lub jednoczącymi się gospodarczo, to wówczas pojawia się tam w roli protektora i J. Kaczyński winduje się w sondażach, co przekłada się na wyniki "wyborów".
Warto prześledzić czym było Heksagonale i czym jest Trój-morze; to bardzo wiele wyjaśnia i wówczas zaczyna się rozumieć pewne zależności korelujące politycznie.
Józef Stalin mawiał: " Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy ", jest jeszcze jedna sentencja "nie ważne kto wygrał, ważne że wybory są wygrane".
Nam się wydaje, że mamy możliwość, ale ja nie wierzę w demokrację, a na pewno nie ma czegoś takiego w parlamencie polskim.
Sądzę, że wykonujemy powierzone zadania i nasza rola jako państwa jest sprowadzona do roli narzędzia potrzebnego do osiągnięcia określonego celu politycznego dla największych graczy w obecnym Świecie.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2023-08-23, 16:04
Honoratka1401 napisał/a:

Bo to są właśnie ameby takie jak ty. Przez takie ameby dochodzi do wojen. Gówno z telewizorów które puszczają im w Rosji wyprało tej części społeczeństwa mózg tak jak nasze gówno z naszych telewizorów tobie. Pozniej ty idziesz z karabinem na takiego Janusza jak ty tylko z czerwoną gwiazdą, rozpierdalacie pół świata a Kaczyński Putin czy chłopaki z Żymu się śmieją siedzą w bunkrach i liczą siano. Zresztą i tak nie pojmiesz



Nie gadaj bzdur, ruskim do rzeczy jest jak jest, a wojny i mordowanie popieraja
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-23, 16:12 4
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Jak narazie to ty jesteś zjebany.Antyruska propaganda nasrała ci do tego tępego łba i zamiast myśleć się emocjonujesz.Powiedz dlaczego wielbisz USrAel pomimo że to oni napadli na najwięcej krajów i wymordowali najwięcej ludzi przez ostatnie 70 lat? Pomijając już fakty historyczne że sponsorowali od 1934 NSDAP



Następny ćwierćinteligent, wklej mi tutaj cytat z mojego posta, że wielbię lub chociaż lubię USA lub Izrael. Nie ma czegoś takiego jak antyruska propaganda. Są ruscy ktorzy robią to co robią, dla inteligentnych ludzi to wystarczy żeby wysnuć odpowiednie wnioski, nie potrzeba żadnej antyruskiej propagandy. Propaganda to jest antypolska, antyukraińska, antyzachodnia itp w tym się specjalizują obecnie ruscy i ich poplecznicy tak jak ty pisząc to co piszesz. Zresztą twój nick już pokazuje żeś umysłowa ameba i tyle w temacie.

gamebler90 napisał/a:

Zjeba szukaj w domu.

Szukałbym, jak byś ze mną mieszkał. Po tym co napisałeś jesteś dla mnie umysłowym zjebem. Nie moja wina, że w moich oczach zapracowałeś na to swoimi poglądami. A że to cie obraża, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-08-23, 16:26
Bart47 napisał/a:

Jeżeli uznasz przedstawicieli jakiegoś narodu za karaluchy, to we własnej ocenie jesteś usprawiedliwiony w procesie ich tępienia. Tak uważali naziści. Obecna narracja i odczłowieczanie Rosjan niewiele się różni od tego co robili Niemcy wobec Żydów niecałe 100 lat temu.



No tak, biedne żydki... tych karaluchów za mało zostało zutylizowanych. Polaków w II wojnie zginęlo ok 6 mln-ów, ale ten będzie gloryfikował największą spierdolinę światową. Ruskie czy ukrowskie ścierwo to jedno i to samo gówno. W internecie każdy najmądrzejszy, ale ro obalenia komunistyczno-żydowskiego rządu, nie ma chętnych. Krzyczenie do TV, jedyne co wam zostało.
Zgłoś
Avatar
Jokp 2023-08-23, 16:29 1
SkoPio1 napisał/a:

Bo to są właśnie ameby takie jak ty. Przez takie ameby dochodzi do wojen. Gówno z telewizorów które puszczają im w Rosji wyprało tej części społeczeństwa mózg tak jak nasze gówno z naszych telewizorów tobie. Pozniej ty idziesz z karabinem na takiego Janusza jak ty tylko z czerwoną gwiazdą, rozpierdalacie pół świata a Kaczyński Putin czy chłopaki z Żymu się śmieją siedzą w bunkrach i liczą siano. Zresztą i tak nie pojmiesz



Pierdolisz koluniu. Mioja babcia opowiadała że podczas IIWŚ ruscy byli gorsi od niemców, dlaczego??? Szwabisko przynajmniej krowę zostawiło jak widział że są małe dzieci, a ruski jak ,,szedł,, nawet pająków na pajęczynach nie zostawił. Nie wiem czy pojmujesz ale wtedy telewizorów za wiele nie było. Jebać całą kacapię, jak wojna w ukrainie się zaczynała cała rosja że haraszo, bolszaja rosija itp. itd
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-23, 16:35 8
Jokp napisał/a:

Pierdolisz koluniu. Mioja babcia opowiadała że podczas IIWŚ ruscy byli gorsi od niemców, dlaczego??? Szwabisko przynajmniej krowę zostawiło jak widział że są małe dzieci, a ruski jak ,,szedł,, nawet pająków na pajęczynach nie zostawił. Nie wiem czy pojmujesz ale wtedy telewizorów za wiele nie było. Jebać całą kacapię, jak wojna w ukrainie się zaczynała cała rosja że haraszo, bolszaja rosija itp. itd


Moja znowu opowiadała jak niemcy wygonili ich z domu na pastwę losu a pradziadka rozstrzelali i dopiero dzięki armi czerwonej odzyskali własność

takamahi napisał/a:

Następny ćwierćinteligent, wklej mi tutaj cytat z mojego posta, że wielbię lub chociaż lubię USA lub Izrael. Nie ma czegoś takiego jak antyruska propaganda. Są ruscy ktorzy robią to co robią, dla inteligentnych ludzi to wystarczy żeby wysnuć odpowiednie wnioski, nie potrzeba żadnej antyruskiej propagandy. Propaganda to jest antypolska, antyukraińska, antyzachodnia itp w tym się specjalizują obecnie ruscy i ich poplecznicy tak jak ty pisząc to co piszesz. Zresztą twój nick już pokazuje żeś umysłowa ameba i tyle w temacie.
Szukałbym, jak byś ze mną mieszkał. Po tym co napisałeś jesteś dla mnie umysłowym zjebem. Nie moja wina, że w moich oczach zapracowałeś na to swoimi poglądami. A że to cie obraża, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.



Antyruska propaganda jest i jesteś świetnym przykładem ofiary tej propagandy. po2 ja nie bronie ruskich tylko trzeba być obiektywnym a nie stronniczym bo jak narazie to ukry zapracowali na to co mają.Z Donbasu w 2014 roku zrobili drugi Wołyń mordując hurtowo ludność rosyjskojezyczna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie