18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Na drodze
~_Yarko_ • 2023-08-23, 11:37
Gdy zadowolony wracasz z urlopu z rodziną ...


I w jednym momencie tracisz wszystko ... przez kogoś.


Osiem osób, w tym czworo dzieci

Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-23, 16:43 5
Autor napisał/a:

Problem polega na tym, że nie jesteśmy Krajem samodzielnym. W zależności od woli politycznej mocarstw i państw poważnych rządzą nami naprzemiennie zwolennicy Waszyngtonu lub Berlina, Paryża i Moskwy. Rosja od lat z Niemcami utrzymuje ład europejski w ryzach, ze względu na wzajemne relacje biznesowe. Technologia w zamian za nośniki energii (gaz, ropa, węgiel). Układ niemiecko - rosyjski jest stały od dawna, ze względu na to, iż jest to przeciwwaga dla USA, które twardym amerykańskim trepem trzyma 35tyś żołnierzy w Niemczech, aby czasem im znów nie odjebało.
Jeżeli następuje reset relacji pomiędzy USA i Rosją tak jak to zrobił Obama, to mamy u steru D. Tuska, jeżeli USA dostrzega biznes m.in. handlowy z krajami toczącymi wojnę lub jednoczącymi się gospodarczo, to wówczas pojawia się tam w roli protektora i J. Kaczyński winduje się w sondażach, co przekłada się na wyniki "wyborów".
Warto prześledzić czym było Heksagonale i czym jest Trój-morze; to bardzo wiele wyjaśnia i wówczas zaczyna się rozumieć pewne zależności korelujące politycznie.
Józef Stalin mawiał: " Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy ", jest jeszcze jedna sentencja "nie ważne kto wygrał, ważne że wybory są wygrane".
Nam się wydaje, że mamy możliwość, ale ja nie wierzę w demokrację, a na pewno nie ma czegoś takiego w parlamencie polskim.
Sądzę, że wykonujemy powierzone zadania i nasza rola jako państwa jest sprowadzona do roli narzędzia potrzebnego do osiągnięcia określonego celu politycznego dla największych graczy w obecnym Świecie.



Widzisz kolego, to co w kraju mamy teraz to jest właśnie następstwo II Wojny Światowej i tego co po niej działo się u nas w kraju. Gro naszej inteligencji zostało wybite przez niemców i rusków z tamtego okresu w tamtych czasach. Po wojnie byliśmy jako kraj w ruskiej strefie wpływów a to oznaczało wielbienie klasy robotniczej. Inteligencja, przedsięborczość, kreatywność, to było tępione, w związku z tym ci którzy się tymi cechami charakteryzowali zostali zmuszeni do emigracji. A ci którzy zostali nauczyli się siedzieć cicho i nie wychylać, i większości tak się zachowują do dziś. Dbają przeważnie o swój interes, a do polityki i rządzenia idą ci... sam chyba wiesz jaki cechami się charakteryzują, nię będe tu o tym pisał bo to w tym kraju niebezpieczne może być. Faktem jest że brakuje nam polityków przez duże "P", takich którzy zadbali by o interes narodu zarówno wewnątrz kraju jak i na arenie międzynarodowej. Umiejętnie by manewrowali w tym morzu politycznych niuansów tak , aby czerpać garściami dla kraju i nie wzbudzać niechęci, zażenowania czy niepokoju zarówno narodu jak i politycznych partnerów. Jeżeli mielibyśmy w polityce silne osobowości, które potrafiły by się znaleźć w tym co robią, byli byśmy równorzędnym partnerem w tych układach bo potencjał jako kraj mamy. Nie mamy tylko ludzi na odpowiednim miejscu którzy ten potencjał wykorzystają.

Jednak ani to co napisałem ani to co Ty napisałeś a ja zacytowałem nie wpływa na to, ani nie neguje tego że obecnie ruscy to w większości ludzki ściek. Już gdzieś wcześniej pisałem że jedyną siłą która obecnie napędza rusofobię jest sama rosja i jej działania na arenie światowej, obecnie głównie obecnie w Ukrainie.
Ruskie społeczeństwo w większości popiera zarówno wojnę jak wszystkie jej konsekwencje dla Ukrainy a w niemałej części też haniebny sposób jej prowadzenia: ataki na cele cywilne, tortury, wywożenie dzieci, itp ,itd. Nie rozumiem jak można obecnie bronić ruskich, naród który jest zdolny do tego co robią ruscy, ludzie którzy to popierają lub udzielają na to milczącego akceptu w moim przekonaniu nie zasługują na miano istot ludzkich. Nie uważam ich za podludzi, dla mnie to jest mentalne szambo, odpad. Coś co powinniśmy z całą stanowczością odgrodzić od siebie i ignorować, niech się samo kisi w swoim smrodzie. Nie nawołuję ani nie nawoływałem do tego aby robić im w jakiś sposób krzywdę, ale skoro sami sobie robią krzywdę i się likwidują w taki czy inny sposób to dla mnie jedynie powód do radości. Dzikiej i nieskrępowanej radości. A wszystkim ruskim agentom i miłośnikom ruskich onuc ruski chuj w dupę.

PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Z Donbasu w 2014 roku zrobili drugi Wołyń mordując hurtowo ludność rosyjskojezyczna



Ty debilu, to jest właśnie ruska propaganda, nawet ruski zjeb "pierogożyn" podczas tego swojego pseudo puczu przyznał że Ukraińcy atakowali jedynie partyzantów i cele wojskowe, owszem mogły być straty uboczne ale ludność cywilna nie była nigdy celem samym w sobie. To tyle ode mnie, za głupi jesteś na to żeby z tobą dyskutować na tematy dla dorosłych, zrób użytek z komputera i poszperaj, poczytaj teraz dobry czas na to bo wiele serwisów z ruską propagandą zostało odciętych, łatwiej trafić na normalną wiedzę, podpowiem, korespondenci wojenni, ich książki, itp.
Zgłoś
Avatar
wnosjana 2023-08-23, 17:00 3
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

To typowa ofiara proUKRowskiej i USrAelskiej propagandy.Wszyscy co tak pierdolą nigdy nie byli tam a tym bardziej nie gadało z ruskiem



Kacapski mlody ork to nie czlowiek.

~Wszyscy zapomnieli, ze kacap to nie czlowiek. Im bardziej kacap cierpi tym lepiej. Takze prosze mlodych orkow nie zalowac. Napewno bedzie z nich wiekszych pozytek jako nawoz, bo do niczego innego sie nie nadaja
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-23, 17:07 3
Bardzo ciekawa dyskusja, z której oczywiście nic konkretnego nie wynika. Każdy ma swój punkt widzenia, a fakty są takie, że Polska wiedząc, że na wschodzie szykuje się poważny konflikt nie zadbała o zapas węgla nawet na jedną zimę. Krótkowzroczność polityki w krajach rządzonych przez demokratycznie wybrane władze zawsze będzie na straconej pozycji wobec konsekwentnie prowadzonej filozofii budowania potęgi przez Rosję i Chiny. Polscy politycy mają koncepcję jak wygrać wybory, ale nie mają koncepcji jak rządzić państwem.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-23, 17:09 5
takamahi napisał/a:

Widzisz kolego, to co w kraju mamy teraz to jest właśnie następstwo II Wojny Światowej i tego co po niej działo się u nas w kraju. Gro naszej inteligencji zostało wybite przez niemców i rusków z tamtego okresu w tamtych czasach. Po wojnie byliśmy jako kraj w ruskiej strefie wpływów a to oznaczało wielbienie klasy robotniczej. Inteligencja, przedsięborczość, kreatywność, to było tępione, w związku z tym ci którzy się tymi cechami charakteryzowali zostali zmuszeni do emigracji. A ci którzy zostali nauczyli się siedzieć cicho i nie wychylać, i większości tak się zachowują do dziś. Dbają przeważnie o swój interes, a do polityki i rządzenia idą ci... sam chyba wiesz jaki cechami się charakteryzują, nię będe tu o tym pisał bo to w tym kraju niebezpieczne może być. Faktem jest że brakuje nam polityków przez duże "P", takich którzy zadbali by o interes narodu zarówno wewnątrz kraju jak i na arenie międzynarodowej. Umiejętnie by manewrowali w tym morzu politycznych niuansów tak , aby czerpać garściami dla kraju i nie wzbudzać niechęci, zażenowania czy niepokoju zarówno narodu jak i politycznych partnerów. Jeżeli mielibyśmy w polityce silne osobowości, które potrafiły by się znaleźć w tym co robią, byli byśmy równorzędnym partnerem w tych układach bo potencjał jako kraj mamy. Nie mamy tylko ludzi na odpowiednim miejscu którzy ten potencjał wykorzystają.
Jednak ani to co napisałem ani to co Ty napisałeś a ja zacytowałem nie wpływa na to, ani nie neguje tego że obecnie ruscy to w większości ludzki ściek. Już gdzieś wcześniej pisałem że jedyną siłą która obecnie napędza rusofobię jest sama rosja i jej działania na arenie światowej, obecnie głównie obecnie w Ukrainie.
Ruskie społeczeństwo w większości popiera zarówno wojnę jak wszystkie jej konsekwencje dla Ukrainy a w niemałej części też haniebny sposób jej prowadzenia: ataki na cele cywilne, tortury, wywożenie dzieci, itp ,itd. Nie rozumiem jak można obecnie bronić ruskich, naród który jest zdolny do tego co robią ruscy, ludzie którzy to popierają lub udzielają na to milczącego akceptu w moim przekonaniu nie zasługują na miano istot ludzkich. Nie uważam ich za podludzi, dla mnie to jest mentalne szambo, odpad. Coś co powinniśmy z całą stanowczością odgrodzić od siebie i ignorować, niech się samo kisi w swoim smrodzie. Nie nawołuję ani nie nawoływałem do tego aby robić im w jakiś sposób krzywdę, ale skoro sami sobie robią krzywdę i się likwidują w taki czy inny sposób to dla mnie jedynie powód do radości. Dzikiej i nieskrępowanej radości. A wszystkim ruskim agentom i miłośnikom ruskich onuc ruski chuj w dupę.
Ty debilu, to jest właśnie ruska propaganda, nawet ruski zjeb "pierogożyn" podczas tego swojego pseudo puczu przyznał że Ukraińcy atakowali jedynie partyzantów i cele wojskowe, owszem mogły być straty uboczne ale ludność cywilna nie była nigdy celem samym w sobie. To tyle ode mnie, za głupi jesteś na to żeby z tobą dyskutować na tematy dla dorosłych, zrób użytek z komputera i poszperaj, poczytaj teraz dobry czas na to bo wiele serwisów z ruską propagandą zostało odciętych, łatwiej trafić na normalną wiedzę, podpowiem, korespondenci wojenni, ich książki, itp.



No kurwa czyli jesteś idiotą bo wg ciebie Donbas to propaganda a jeszcze pisze się NA Ukrainie a nie W zjebany ukrofilu.Pocxytaj jeszcze ukrofilski zjebie o zapłonie tego konfliktu zwanym euromajdanem i kto hajs kładł na to panie W UKRAINIE
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-08-23, 17:14 2
gamebler90 napisał/a:

W chuju mam że to mój 1 post od 5 lat. Mam tu konto bo lubię oglądać i obserwować. Ale jak juz od ponad roku czytam te zawistne komentarze w stronę Rosjan, to przestaję się dziwić czemu Niemcy w 39 roku zachowywali się jak zwierzęta. Jesteś tak zaślepiony propagandą, że jak by Ci kazali iść na "Moskwę" to byś poszedł bo tak w tv mówili.



W chuju mam te wojnę. Ja zawistne komentarze mówię i pisze od 30 lat bo ich kurwa znam. Moja babcia i dziadek mi opowiadali i o Niemcach i o ruskich i o Ukraińcach. W dupie mam twoje zdanie i myślenie na temat takich jak ja. Tak, poszedłbym napierdalac ruskich nawet przed 2014. Znam ich za dobrze. Wszyscy moi ruscy znajomi przestali sie do mnie odzywac, a dlaczego? Bo raz, ze nie maja argumentow, dwa nie moga dopuscic mysli, ze zyja w matrixie. A ja im to próbuje wyjaśnić. Kiedyś to zrozumiesz. Wierzę w ciebie.
Zgłoś
takamahi napisał/a:

Widzisz kolego, to co w kraju mamy teraz to jest właśnie następstwo II Wojny Światowej i tego co po niej działo się u nas w kraju. Gro naszej inteligencji zostało wybite przez niemców i rusków z tamtego okresu w tamtych czasach. Po wojnie byliśmy jako kraj w ruskiej strefie wpływów a to oznaczało wielbienie klasy robotniczej. Inteligencja, przedsięborczość, kreatywność, to było tępione, w związku z tym ci którzy się tymi cechami charakteryzowali zostali zmuszeni do emigracji. A ci którzy zostali nauczyli się siedzieć cicho i nie wychylać, i większości tak się zachowują do dziś. Dbają przeważnie o swój interes, a do polityki i rządzenia idą ci... sam chyba wiesz jaki cechami się charakteryzują, nię będe tu o tym pisał bo to w tym kraju niebezpieczne może być. Faktem jest że brakuje nam polityków przez duże "P", takich którzy zadbali by o interes narodu zarówno wewnątrz kraju jak i na arenie międzynarodowej. Umiejętnie by manewrowali w tym morzu politycznych niuansów tak , aby czerpać garściami dla kraju i nie wzbudzać niechęci, zażenowania czy niepokoju zarówno narodu jak i politycznych partnerów. Jeżeli mielibyśmy w polityce silne osobowości, które potrafiły by się znaleźć w tym co robią, byli byśmy równorzędnym partnerem w tych układach bo potencjał jako kraj mamy. Nie mamy tylko ludzi na odpowiednim miejscu którzy ten potencjał wykorzystają.
Jednak ani to co napisałem ani to co Ty napisałeś a ja zacytowałem nie wpływa na to, ani nie neguje tego że obecnie ruscy to w większości ludzki ściek. Już gdzieś wcześniej pisałem że jedyną siłą która obecnie napędza rusofobię jest sama rosja i jej działania na arenie światowej, obecnie głównie obecnie w Ukrainie.
Ruskie społeczeństwo w większości popiera zarówno wojnę jak wszystkie jej konsekwencje dla Ukrainy a w niemałej części też haniebny sposób jej prowadzenia: ataki na cele cywilne, tortury, wywożenie dzieci, itp ,itd. Nie rozumiem jak można obecnie bronić ruskich, naród który jest zdolny do tego co robią ruscy, ludzie którzy to popierają lub udzielają na to milczącego akceptu w moim przekonaniu nie zasługują na miano istot ludzkich. Nie uważam ich za podludzi, dla mnie to jest mentalne szambo, odpad. Coś co powinniśmy z całą stanowczością odgrodzić od siebie i ignorować, niech się samo kisi w swoim smrodzie. Nie nawołuję ani nie nawoływałem do tego aby robić im w jakiś sposób krzywdę, ale skoro sami sobie robią krzywdę i się likwidują w taki czy inny sposób to dla mnie jedynie powód do radości. Dzikiej i nieskrępowanej radości. A wszystkim ruskim agentom i miłośnikom ruskich onuc ruski chuj w dupę.
Ty debilu, to jest właśnie ruska propaganda, nawet ruski zjeb "pierogożyn" podczas tego swojego pseudo puczu przyznał że Ukraińcy atakowali jedynie partyzantów i cele wojskowe, owszem mogły być straty uboczne ale ludność cywilna nie była nigdy celem samym w sobie. To tyle ode mnie, za głupi jesteś na to żeby z tobą dyskutować na tematy dla dorosłych, zrób użytek z komputera i poszperaj, poczytaj teraz dobry czas na to bo wiele serwisów z ruską propagandą zostało odciętych, łatwiej trafić na normalną wiedzę, podpowiem, korespondenci wojenni, ich książki, itp.



Zalenski tobie płaci w koksie czy wyjadasz mu rodzony z dupy? No bo chyba za darmo nie pierdolisz takich głupot
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-23, 17:35 2
ra0mir napisał/a:

No kurwa czyli jesteś idiotą bo wg ciebie Donbas to propaganda a jeszcze pisze się NA Ukrainie a nie W zjebany ukrofilu.Pocxytaj jeszcze ukrofilski zjebie o zapłonie tego konfliktu zwanym euromajdanem i kto hajs kładł na to panie W UKRAINIE



po 1. sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/W-Ukrainie-czy-na-Ukrainie;21778.html

Po 2. To że Ukraińcy atakowali ludność cywilną w Donbasie to ruska propaganda.
Ukraińcy prowadzili tam działania skierowane przeciwko dozbrajanym i podjudzanym przez ruskich separatystom którzy to występowali zbrojnie przeciwko Ukraińcom. Mechanizm był prosty i stosowany przez ruskich już wcześniej chociażby w Gruzji. Najpierw prowadzone są działania pośród mniejszości narodowych mające na celu sformowanie ruchów działających na rzecz odłączenia od kraju. Później tworzone i dozbrajane są bojówki, często w ich skład wchodzą anonimowo żołnierze , tutaj ruscy (słynne zielone ludziki) dobrze uzbrojeni ale bez żadnych identyfikatorów (flagi stopnie, symbole jednostek itp). Normalnym jest że kraj na którego terytorium zaczynają się pałętać uzbrojone bojówki nawołujące do odłączenia się od niego wyśle przeciwko nim swoje wojski gdyż jest to próba destabilizacji kraju i porządku prawnego. I tutaj cała na biało wkracza rosja ze swoją propagandą jak to ukraina zła - to tak w skrócie, możesz sobie poszukać i poczytać więcej.
I serio, to mój ostatni post do ciebie bo z każda swoja wypowiedzią pokazujesz żeś głupi i niedojrzały pajac. Nie potrafisz znaleźć wiedzy i dojść do sedna zdarzeń o których się wypowiadasz a jedyny wpływ na ciebie ma właśnie ruska propoganda którą z umiłowaniem powielasz. Serdeczne pierdol się zamiast pożegnania proruski śmieciu.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-08-23, 17:36 1
takamahi napisał/a:


Ty debilu, to jest właśnie ruska propaganda, nawet ruski zjeb "pierogożyn" podczas tego swojego pseudo puczu przyznał że Ukraińcy atakowali jedynie partyzantów i cele wojskowe, owszem mogły być straty uboczne ale ludność cywilna nie była nigdy celem samym w sobie. To tyle ode mnie, za głupi jesteś na to żeby z tobą dyskutować na tematy dla dorosłych, zrób użytek z komputera i poszperaj, poczytaj teraz dobry czas na to bo wiele serwisów z ruską propagandą zostało odciętych, łatwiej trafić na normalną wiedzę, podpowiem, korespondenci wojenni, ich książki, itp.



Na takich właśnie pseudo inteligentów ta kacapska propaganda działa. Cały świat wie i mówi głośno o tym, że żadnych cywili ukry nie zabijały w Donbasie w 2014. Ale KGB to nie są głupcy wiedzą jak zarządzać motłochem, nawet w innych krajach.
Każdy kto w to wierzy jest podatny na propagandę i w 1939 słuchałby Hitlera z zapartym tchem. Tfu.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-23, 17:49
ra0mir napisał/a:

Na takich właśnie pseudo inteligentów ta kacapska propaganda działa. Cały świat wie i mówi głośno o tym, że żadnych cywili ukry nie zabijały w Donbasie w 2014. Ale KGB to nie są głupcy wiedzą jak zarządzać motłochem, nawet w innych krajach.
Każdy kto w to wierzy jest podatny na propagandę i w 1939 słuchałby Hitlera z zapartym tchem. Tfu.



Niespecjalnie rozumiem Twoją wypowiedz, do mnie to pisałeś? Czy po prostu potwierdzasz to co napisałem? Już się gubię w tej dyspucie.
Może faktycznie trochę źle napisałem że partyzantów (choć w kontekście wypowiedzi prigożyna to byli partyzanci z donbasu), z normalnego puntu widzenia to byli separatyści/terroryści. Faktem jest że Ukraińcy cywili w Donbasie nie atakowali.
Zgłoś
Avatar
Małpkiskaczą 2023-08-23, 17:58 4
Zgadzam się. Ruskiego gówna nie szkoda, niech zdychają nawet noworodki - świat będzie zdrowszy.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-08-23, 18:02 4
PIs napisał/a:

I huj, ruskiego dziadostwa nie szkoda.



debil kurwa jestes , oby ciebie to spotkało tylko jak bedziesz sam jechał zjebie

Małpkiskaczą napisał/a:

Zgadzam się. Ruskiego gówna nie szkoda, niech zdychają nawet noworodki - świat będzie zdrowszy.



ty mogłeś zdechnąć jako noworodek , swiat by nic nie stracił
Zgłoś
Avatar
merak 2023-08-23, 18:03 6
takamahi napisał/a:

Kurwa. koleś ty jakiś zjebany umysłowo jesteś totalnie, ty wróć się do szkoły i poucz o tym co ruskie zrobiły naszym dziadom i ojcom w czasie wojny i na jej początku i później podczas "wyzwalania". Potem poucz się o tym co się działo w naszym kraju po wojnie, ten syf który mamy w kraju teraz, to jest właśnie pokłosie tego co było wtedy, a to zawdzięczamy głównie twoim ulubionym ruskim. do wcześniejszej historii się już nawet nie będę odwoływał. Ale w sumie to byli tamci "historyczni rosjanie" tyle że oni w większości wcale kurwa nie są teraz lepsi. Pooglądaj sobie w necie analizę ich programów propagandowych, programy i ich młodzieży, poczytaj jakieś artykuły które traktują o tym co ruskie sądzą o wojnie, jakie są nastroje społeczne i co cywilizowane ruskie wojsko robi w Ukrainie. Wyjdź z tej swojej zawilgoconej piwnicy i przejrzyj kurwa zjebie na oczy.


To ja proponuję się douczyć kto dokładnie sponsorował rewolucje bolszewicką. Zdaje się ładnych parę milionów Rusków też zginęło. Niema to jak zwalać wszystko na kacapów. Poczytaj chociaż kim był/ co robił ojciec "najlepszego" prezydenta współczesnej Polski - kwacha, albo ogólnie o żydokomunie. Nadreprezentacja żydów na stanowiskach kierowniczych jest dosyć dobrze udokumentowana.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-23, 18:08 6
takamahi napisał/a:

po 1.
Po 2. To że Ukraińcy atakowali ludność cywilną w Donbasie to ruska propaganda.
Ukraińcy prowadzili tam działania skierowane przeciwko dozbrajanym i podjudzanym przez ruskich separatystom którzy to występowali zbrojnie przeciwko Ukraińcom. Mechanizm był prosty i stosowany przez ruskich już wcześniej chociażby w Gruzji. Najpierw prowadzone są działania pośród mniejszości narodowych mające na celu sformowanie ruchów działających na rzecz odłączenia od kraju. Później tworzone i dozbrajane są bojówki, często w ich skład wchodzą anonimowo żołnierze , tutaj ruscy (słynne zielone ludziki) dobrze uzbrojeni ale bez żadnych identyfikatorów (flagi stopnie, symbole jednostek itp). Normalnym jest że kraj na którego terytorium zaczynają się pałętać uzbrojone bojówki nawołujące do odłączenia się od niego wyśle przeciwko nim swoje wojski gdyż jest to próba destabilizacji kraju i porządku prawnego. I tutaj cała na biało wkracza rosja ze swoją propagandą jak to ukraina zła - to tak w skrócie, możesz sobie poszukać i poczytać więcej.
I serio, to mój ostatni post do ciebie bo z każda swoja wypowiedzią pokazujesz żeś głupi i niedojrzały pajac. Nie potrafisz znaleźć wiedzy i dojść do sedna zdarzeń o których się wypowiadasz a jedyny wpływ na ciebie ma właśnie ruska propoganda którą z umiłowaniem powielasz. Serdeczne pierdol się zamiast pożegnania proruski śmieciu.



I znowu się skompromitowałeś. SJP ostatnia aktualizacja 5.03.2022. Ciekawe dlaczego? Jeszcze co najlepsze us.edu.pl/na-ukrainie-czy-w-ukrainie-o-wlasciwej-formie-jezykowej/ oraz youtu.be/8EDyClqYGiE
Co do mordów na cywilach kilka artykułów z tamtych lat
rp.pl/wydarzenia/art4467501-ukrainscy-milicjanci-mordowali-w-donbasie
amnesty.org/en/latest/news/2014/10/eastern-ukraine-conflict-summary-ki...
ohchr.org/en/press-releases/2016/07/un-report-2014-16-killings-ukraine...
Ale chuj zaraz i tak powiesz że to nieprawda i ruska propaganda a ukry to diament społeczeństwa.To że masz korzenie ukrowskie to powinieneś stulić gębę, a nie bronić tego robactwa
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-23, 18:19
merak napisał/a:

To ja proponuję się douczyć kto dokładnie sponsorował rewolucje bolszewicką. Zdaje się ładnych parę milionów Rusków też zginęło. Niema to jak zwalać wszystko na kacapów. Poczytaj chociaż kim był/ co robił ojciec "najlepszego" prezydenta współczesnej Polski - kwacha, albo ogólnie o żydokomunie. Nadreprezentacja żydów na stanowiskach kierowniczych jest dosyć dobrze udokumentowana.



Im dalej w historii się cofniemy, im więcej wydarzeń przeanalizujemy tym mocniej wyklaruje się jedne słuszny wniosek, Nienawidzić trzeba wszystkich, bez wyjątku, i siebie też. I dlatego patrzenie na świat przez pryzmat historii nie jest dobrym rozwiązaniem, ale należy wiedzieć jakie są skutki pewnych zdarzeń.

Ja opisałem jeden ze skutków IIWW i pozostawania w sferze wpływów ruskich naszego kraju. I winni temu byli i niemcy i ruscy. Jednak o lie z niemcami obecnie dogadać się idzie, jesteśmy wszak w unii, że będą dbali o swoje interesy nie należy ich winić. Owszem popełnili srogi błąd robiąc interesy z ruskimi ale po prostu dali się omamić że ruscy to cywilizowany naród. O tyle ruscy jacy są każdy inteligentny człowiek widzi, wystarczy popatrzeć co robią, co mówią pooglądać trochę ich TV poczytać prasę. Raczej mentalnie i światopoglądowo bliżej nam do niemców i nie musimy ich kochać.

Ty przywołałeś rewolucję bolszewicką i fakt że zginęło tam parę milionów rusków ( co najmniej po parędziesiąt milionów za mało ale to już inna sprawa). Tylko po co, co to wnosi do dyskusji i faktu że obecnie ruscy to mentalne szambo świata?

A co mnie obchodzi co robił ojciec Kwaśniewskiego. To Kwaśniewski był prezydentem, nie jego ojciec. A prezydentem istotnie był najlepszym w moim odczuciu, miał swoje za uszami ale tylko on w moim odczuciu był rozsądnym politykiem. Co mnie obchodzi żydokomuna teraz. zwłaszcza w odniesieniu do clue całej tej dyskusji tutaj, czyli faktu że obecnie ruscy to mentalne szambo świata?
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-23, 18:24 6
Historia zatacza koło. Czytając te komentarze obawiam się, że w przypadku wybuchu wojny pierwszymi jej ofiarami będą neutralni, pokojowo nastawieni Polacy, którzy zastaną zamordowani przez innych Polaków, uważających tamtych za zdrajców, na zasadzie skoro nie jesteś rusofobem, nie jesteś Polakiem, giń zanim wbijesz mi nóż w plecy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie