18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Na drodze
~_Yarko_ • 2023-08-23, 11:37
Gdy zadowolony wracasz z urlopu z rodziną ...


I w jednym momencie tracisz wszystko ... przez kogoś.


Osiem osób, w tym czworo dzieci

Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-08-23, 11:51 17
W takiej sytuacji to najlepiej zginąć razem wszyscy niż potem męczyć się na tym świecie bez dzieci....
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2023-08-23, 11:59 38
I huj, ruskiego dziadostwa nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-08-23, 12:20 9
Przecież to kurwa jebane kacapskie ścierwo. Co tu żałować? Chyba tylko tego, że tak mało osób...
Zgłoś
Avatar
gamebler90 2023-08-23, 12:21 39
PIs napisał/a:

I huj, ruskiego dziadostwa nie szkoda.



Co za zjebanie umysłowe w tym narodzie. Wiem , że to sadol itp, ale jak można takie rzeczy wypisywać? Co ci Rosjanie zawinili tobie, że tak piszesz? Obyś sam się tak rozjebał i jako jedyny przeżył. A my chętnie pokomentujemy
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2023-08-23, 12:25 9
Nie chodzi o narodowość ofiar, a o to jak kruche jest życie.
Dzisiaj jesteś, jutro Cię nie ma.
Ryzyko z każdym mijanym z naprzeciwka samochodem na drodze.
Zgłoś
Avatar
Autor 2023-08-23, 12:30 84
PIs napisał/a:

I huj, ruskiego dziadostwa nie szkoda.



Widać, żeś głupszy od buta. Fakt wyprzedzający to skończony kretyn, którego mi nie żal, ale postronnych osób i dzieci?
Jak mocno trzeba być upośledzonym, by politykę mocarstwa łączyć ze zwyczajnymi ludźmi?
Jaki masz wpływ na to, że nasi umiłowani przywódcy zasilają armię ukraińską z Twoich pieniędzy? Jaki masz wpływ na to, że Sasza i Marina przyjeżdżają tu po socja?. I w końcu jaki masz wpływ na to, że kupa ukrów przyjechała tutaj bo wykupiła sie za łapówkę i jeżdżą najebani po naszym Kraju? Możesz jedynie groźnie pomachać palcem w bucie.
Zgłoś
Avatar
LubięWdupę 2023-08-23, 12:41 13
gamebler90 napisał/a:

Co za zjebanie umysłowe w tym narodzie. Wiem , że to sadol itp, ale jak można takie rzeczy wypisywać? Co ci Rosjanie zawinili tobie, że tak piszesz? Obyś sam się tak rozjebał i jako jedyny przeżył. A my chętnie pokomentujemy



To typowa ofiara proUKRowskiej i USrAelskiej propagandy.Wszyscy co tak pierdolą nigdy nie byli tam a tym bardziej nie gadało z ruskiem
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-23, 13:41
flejtuch napisał/a:

W takiej sytuacji to najlepiej zginąć razem wszyscy niż potem męczyć się na tym świecie bez dzieci....



Zgłoś
Avatar
joti 2023-08-23, 13:47 30
Do miłośników Rosjan:
Piszecie jak to szkoda ruskich dzieci i niewinnych ofiar wypadków. Wejdźcie sobie na ruski portal Topwar. Tam są komentarze Rosjan po atakach na Ukrainę. Komentujący zawsze cieszą się że giną ukraińscy cywile na zasadzie, że to faszyści i im ich będzie mniej tym lepiej. Poza tym domagają się ataku nuklearnego na ukraińskie miasta (na polskie też).
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2023-08-23, 14:23 6
yeba c ruskich chooj im w dupe !
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-08-23, 14:49 13
gamebler90 napisał/a:

Co za zjebanie umysłowe w tym narodzie. Wiem , że to sadol itp, ale jak można takie rzeczy wypisywać? Co ci Rosjanie zawinili tobie, że tak piszesz? Obyś sam się tak rozjebał i jako jedyny przeżył. A my chętnie pokomentujemy



Ojej pierwszy post od 5 lat i tak zażarcie bronisz kacapów? A co ty kurwa jesteś ukryta ruska opcja?
W skrócie: mają w dupie cały świat, nawet swój naród, dlaczego ja mam się nad nimi litować?
Słyszałeś teksty córek, matek, żon kacapskich?
"Gwałć ukraińskie kobiety ile chcesz tylko zakładaj kondona."
"A czy zginie tu w Rosji czy tam na froncie, co za różnica?"
Widziałeś jak cieszą się z paczek ojca z zajebanymi rzeczami z Ukrainy?
Zapytaj jakiegokolwiek ruska co sądzi o Polsce. Ja to samo myślę o nich.
Nie ma czego i kogo żałować!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-23, 14:51 2
Kretyn (również pijany) który szarżował i pajacował na drodze i doprowadził do wypadku z ofiarami śmiertelnymi, powinien być na miejscu zlikwidowany przez świadków/służby poprzez wepchnięcie mu do tchawicy jego własnych gonad. Bez znieczulenia, bez narkozy.
Zgłoś
Avatar
Honoratka1401 2023-08-23, 14:52 17
Ajot napisał/a:

Do miłośników Rosjan:
Piszecie jak to szkoda ruskich dzieci i niewinnych ofiar wypadków. Wejdźcie sobie na ruski portal Topwar. Tam są komentarze Rosjan po atakach na Ukrainę. Komentujący zawsze cieszą się że giną ukraińscy cywile na zasadzie, że to faszyści i im ich będzie mniej tym lepiej. Poza tym domagają się ataku nuklearnego na ukraińskie miasta (na polskie też).



Bo to są właśnie ameby takie jak ty. Przez takie ameby dochodzi do wojen. Gówno z telewizorów które puszczają im w Rosji wyprało tej części społeczeństwa mózg tak jak nasze gówno z naszych telewizorów tobie. Pozniej ty idziesz z karabinem na takiego Janusza jak ty tylko z czerwoną gwiazdą, rozpierdalacie pół świata a Kaczyński Putin czy chłopaki z Żymu się śmieją siedzą w bunkrach i liczą siano. Zresztą i tak nie pojmiesz
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-23, 15:03 3
Autor napisał/a:

Jaki masz wpływ na to, że nasi umiłowani przywódcy zasilają armię ukraińską z Twoich pieniędzy? Jaki masz wpływ na to, że Sasza i Marina przyjeżdżają tu po socja?



Ekhem - ten wpływ ma się w czasie wyborów.
Wiem, że często jest bardzo trudno, bo zazwyczaj uczciwi ludzie nie kandydują, ale czasem daje się wybrać te mniejsze ścierwa.
Tyle że trzeba ruszyć dupsko i iść na te wybory.

Tak jak debile (tak!) potrafią się mobilizować, by się przebrać w biało-czerwone stroje i iść/jechać drzeć mordy, bo ktoś tam jedzie na nartach, gra w tenisa czy kopie piłkę, tak da się zmobilizować, by raz na 4 lata czy pięć lat poświęcić kwadrans na głosowanie. I - w trosce o swoje dzieci - poświęcając tak przez całe życiew sumie jedną dobę, można by doprowadzić do tego, że w Sejmie kanalii byłoby parę, może paręnaście procent tylko.
Z korzyścią dla kraju...

Ech, marzenia.
Zgłoś