18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
kedzior242 2022-04-28, 11:57 3
Ten drugi się rozjebał w oddali jak jakiś kompaktowy Tupolew.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-04-28, 12:18 1
Kolejny kutasiarz : "zapierdalam bo lubie" "mam zajebisty rekleks" itd itp. Debila, ktory wjechal troche szkoda, bo skurwiel moze i spojrzal, ze nic nie jedzie ale przy takiej predkosci to ciezko wychwycic, ze jakis pedał zapierdala na moturze :/
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-04-28, 12:51 8
Dzisiaj napisał/a:

Kolejny kutasiarz : "zapierdalam bo lubie" "mam zajebisty rekleks" itd itp. Debila, ktory wjechal troche szkoda, bo skurwiel moze i spojrzal, ze nic nie jedzie ale przy takiej predkosci to ciezko wychwycic, ze jakis pedał zapierdala na moturze :/



A mi tam szkoda zapierdalacza. Pedał włączający się do ruchu wjechał jak pod swoją oborę a nie drogę szybkiego ruchu i ma na co zasłużył. Nie będę Ci tłumaczył że w Niemczech drogi takie same, nie ma limitów i jest mniej wypadków ale widzę po komentarzu, że za głupi jesteś.
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-04-28, 13:43 1
Te kurwy od rana pod oknem mi tu już warczą tymi piźdźikami. Cóż, sezon dawców zaczął się.
Zgłoś
Avatar
jimiq 2022-04-28, 15:54 1
TAWS nie zdarzył zadzialac
Zgłoś
Avatar
aligator 2022-04-28, 16:32
Ten co spowodowal wypadek zapewne ma na aucie naklejkę patrz w lusterka motocykle są wszędzie
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-04-29, 0:29
aligator napisał/a:

Ten co spowodowal wypadek zapewne ma na aucie naklejkę patrz w lusterka motocykle są wszędzie


Kierowniki aut z tymi naklejkami to z reguły drogowe ameby.
Zgłoś