18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
rew123321 2014-03-04, 0:31 2
saves napisał/a:

Nie mogę wyjść z podziwu dla stada kretynów marzących o wplątaniu Polski w nienaszą wojnę. Gimbusy w różne Battlefiledy się nagrały i myślą, że będa kozaczyć. Na wojnie nie ma respawnów. Wbijcie to sobie w durne pały.



Naziole nie pamiętajo

Zgłoś
Avatar
O................L 2014-03-04, 0:34 2
rew123321 napisał/a:



Naziole nie pamiętajo

Obrazek



Obecni rządzący i walczący z ustrojem też nie.
Dawno krwi nie widzieli.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2014-03-04, 0:52
Aj tam gadacie,

Prawda jest taka ze ludzie to zwierzeta i lubimy sie wyrzynac.
Dawno juz nie bylo awanturki zadnej wiec czas rozruszac 38 milionwe towarzystwo bo zaczynamy gnusniec .
W sumie mala rozgrzewka przed wojna z turbanami nikomu nie zaszkodzila.
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-03-04, 8:27
debaser napisał/a:

"@up martwicie się bo w wojsku nie można rurek nosić? " LOL odezwał się białostocki bolek, rurki to ty będziesz miał w dupsku z pozdrowieniami od ruskich pajacu, idż się jeszcze podpompuj na osiedlowej siłowni



Widze że zabolały Cie te rurki nie boj sie legginsy se wezmiesz . Po tym LOL-u to widze że mam do czynienia z dzieckiem więc nie ma co sie z Toba wykłócać . Nawet nie umiesz zacytowac wypowiedzi , awataru nie masz bo pewnie jestes cienki , a ty skad jesteś ciekawe bo widze że taki hater z ciebie a nawet nie napisałeś . Z ta siłownią to widze ze zazdrość złapała bo sam sie pompujesz przed kompem . Jak tak ruskich popierasz to co tu robisz jeszcze? bierz babcie i jedź do czerwonej ziemi ojczystej
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-04, 11:53 1
Tak, będziecie sobie walczyć na wojence jak Ułani wy pakerzy ze stadionów.
Kilka atmówek na ryj i poprawka czołgami i myśliwcami. Zostanie tylko parujący lej pełen popiołu.
Zgłoś
Avatar
Lodzik 2014-03-04, 17:07
Przesadziłeś trochę Zarammoth z tymi atomówkami, według mnie istnieje mała szansa że ruscy by je użyli.
A co do tego żebyśmy pomogli Ukrainie, kompletna bzdura i głupota. Najlepiej będzie jeśli nie będziemy się w to wtrącać. Ci co mają ochotę na walkę niech zajmą się tą zgrają idiotów z Wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-04, 17:54
Imie_jego_44 napisał/a:

To już zaczyna być męczące, powinniśmy podbić Rosję i przygarnąć kraje byłem ZSRR do Unii Słowiańskiej oczywiście wcześniej wychodząc z UE.
Chwała Wielkiej Polsce!!!


Widzę, że mamy fantastę na pokładzie. Bierz kija i idź podbijać Rosję, droga wolna.


Lodzik napisał/a:

Przesadziłeś trochę Zarammoth z tymi atomówkami, według mnie istnieje mała szansa że ruscy by je użyli.
A co do tego żebyśmy pomogli Ukrainie, kompletna bzdura i głupota. Najlepiej będzie jeśli nie będziemy się w to wtrącać. Ci co mają ochotę na walkę niech zajmą się tą zgrają idiotów z Wiejskiej.


Jak nie atomówki to rakiety z zasięgiem takim jak stąd do Syberii. Nie mówiąc już o masie bombowców czy innej zaawansowanej technologii, gdzie całe to liczenie jednostek ludzkich nie ma sensu. Niestety czasy bitew na szabelki się skończyły, gdzie nasze ultra-czołgi czyli husaria się liczyła w świecie militariów.
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-03-04, 18:25
HowAbout napisał/a:



Zanim doleciałbyś bronić tej wschodniej granicy to Polski dawno by już nie było wojowniczy emigrancie.

Ohoho. Tak, to jedyne co pozostaje Ci napisać. Każdy kto nie da sobie i bliskim ściąć łba za pseudo ideały to pedał w rurkach. Nie oczekiwałem po tobie zbyt wiele także nie jestem rozczarowany.



Pewnie zeby nie bylo. Poniewaz w Polsce sa tylko popierdolki i nie bylo by komu jej bronic.
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2014-03-04, 19:57 2
tr3mm0r napisał/a:

Pewnie zeby nie bylo. Poniewaz w Polsce sa tylko popierdolki i nie bylo by komu jej bronic.



A ogarniasz to, że w porównaniu z zapleczem militarnym Rosji i technologią zbrojeniową jaką ten kraj dysponuje, jakiekolwiek próby walki nie mają najmniejszego sensu? Nie rozumiesz tego, że jesteśmy dla nich do "zrobienia" w kilkanaście godzin niezależnie od tego czy ktoś jest "popierdółką" czy takim e-wojownikiem jak Ty?

Staniesz w okopach a Tobie na łeb spadnie samonaprowadzający się pocisk dalekiego zasięgu. Trafi cię z dokładnością do 5 metrów czyli tak jak między oczy. No ale grunt, że zginiesz za łojczyznę. Brawo, duma i chwała na wieki.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2014-03-04, 23:41 1
Dlaczego tutaj tyle bezmózgich "patriotów"? Nie wiem czy macie jakiekolwiek pojęcie o wojnie (poza tymi "tfu" wojnami na stadionach i w bramie 10 na 1). Nie wiem także czym jest dla was ojczyzna. Wiem natomiast jedno- czym będzie (a raczej byłaby jakbyście przeżyli) ojczyzna PO wojnie.

Otóż będzie ona niczym innym jak kraterem o powierzchni 300tys. kilometrów kwadratowych o głębokości kilku kilometrów niezdatnym do życia nawet dla karaluchów. Nie mam zamiaru walczyć za takową. Za dzisiejszą "ojczyznę" która wydusza ze mnie ostatni ciężko zarobiony grosz aby jakaś gruba łajza w garniaku miała taksówkę za darmo także palcem nie kiwnę.

Pojęcie "umrzeć za ojczyznę" jest dla totalnej ciemnoty. Jest ono równoznaczne z "umrzeć za własnego kata". Sorry, nie będę bronił tego zgniłego kraju, biorę rodzinę, znajomych których na wyjazd nie stać i SPIERDALAM W PODSKOKACH. Wybaczcie, jakbym był kotem z 9 życiami to z 4 bym dla was poświęcił, bo jestem przywiązany do cebulolandii jakakolwiek by ona nie była. Niestety bozia zrespiła mnie tylko z jednym nic nie wartym w tym świecie życiem. Wolę jeszcze nim trochę się pobawić.
Zgłoś
Avatar
niedzwiedz310 2014-03-06, 20:05
Byłem za granicą, konkretnie w Niemczech, wróciłem tu, naprawdę chciałem tu zostać, ale się nie da. Jestem od zawsze szmacony przez ten kraj, nic od niego nie dostałem. Jest u mnie w domu bieda jak skurwesyn, jak siostra chciała dosłać nam kaski (mieszka w Szwecji), to poczta ją podjebała, list nie doszedł, a nie ma nawet za co zakupów zrobić. Jak patrzę na oferty pracy, to mnie strzela kurwica. Nie poświęcę nawet obciętego paznokcia za ten kraj, wszystko sprzedane, zajebisty dług publiczny, który zapierdala po mimo to jak pojebany, plan wypierdolenia w błoto 18 mld zł z budżetu państwa na igrzyska w Krakowie przelewa czarę goryczy. Czym jest dla mnie ojczyzna? To moja rodzina. Jak będę zmuszony zabiorę ją ze sobą, i zostawię to szambo, bo jak to co się u nas dzieję nazwać. Nic poza moimi rodzicami, bratem i faktem, że posiadam Polskie obywatelstwo i mówię po polsku nie łączy mnie z tym krajem, mam też jeszcze paru przyjaciół, ale na pewno oni zrobią to samo. W sobotę wyjeżdżam do Holandii, a później chcę się przeprowadzić na stałe do Niemiec. Auf wiedersehen, Polen.
Zgłoś