18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Dokarmianie stop oil zgłoszony przez ~Angel
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kiblodrzemek88 2024-05-04, 23:16
Con4terPro96 napisał/a:

nad tymi naszymi zjebani co się przyklejają do asfaltu tak myślałem - jakby im kurwa jakoś podać środki na przeczyszczenie i nie odklejać od tego asfaltu - pod pretekstem że stoisz za ich ideologią murem i popierasz - zdobyć te 5min zaufania i poczęstować butelką wody z dodatkiem - ale to by było piękne
"Srać pod siebie" - w praktyce



Geniusz zła

Zgłoś
Avatar
karimurararichi 2024-05-05, 2:02
Con4terPro96 napisał/a:

nad tymi naszymi zjebani co się przyklejają do asfaltu tak myślałem - jakby im kurwa jakoś podać środki na przeczyszczenie i nie odklejać od tego asfaltu - pod pretekstem że stoisz za ich ideologią murem i popierasz - zdobyć te 5min zaufania i poczęstować butelką wody z dodatkiem - ale to by było piękne
"Srać pod siebie" - w praktyce



ja myślałem żeby im to w jakichś pączkach czy czymś podać, ale taką dawkę żeby 2 dni srali i usiąść w bezpiecznej odległości i podziwiać
Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-05, 17:12
Con4terPro96 napisał/a:

nad tymi naszymi zjebani co się przyklejają do asfaltu tak myślałem - jakby im kurwa jakoś podać środki na przeczyszczenie i nie odklejać od tego asfaltu - pod pretekstem że stoisz za ich ideologią murem i popierasz - zdobyć te 5min zaufania i poczęstować butelką wody z dodatkiem - ale to by było piękne
"Srać pod siebie" - w praktyce



można im dać do zjedzenia surstromming , może nie będą srać, ale za to będą ostro rzygać.
Zgłoś