18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Dokarmianie stop oil zgłoszony przez ~Angel
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
KomornikSądowy 2024-05-04, 6:54 2
Mogę to oglądać godzinami
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-04, 7:47 5
Gównem powinien ich oblać.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-05-04, 8:27 48
nad tymi naszymi zjebani co się przyklejają do asfaltu tak myślałem - jakby im kurwa jakoś podać środki na przeczyszczenie i nie odklejać od tego asfaltu - pod pretekstem że stoisz za ich ideologią murem i popierasz - zdobyć te 5min zaufania i poczęstować butelką wody z dodatkiem - ale to by było piękne
"Srać pod siebie" - w praktyce
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-05-04, 8:48 18
Con4terPro96 napisał/a:

nad tymi naszymi zjebani co się przyklejają do asfaltu tak myślałem - jakby im kurwa jakoś podać środki na przeczyszczenie i nie odklejać od tego asfaltu - pod pretekstem że stoisz za ich ideologią murem i popierasz - zdobyć te 5min zaufania i poczęstować butelką wody z dodatkiem - ale to by było piękne
"Srać pod siebie" - w praktyce



Jak już się przykleją, wystarczy przed nimi otworzyć szwedzkiego śledzika, to sami się we własnych rzygach potopią.
Zgłoś
Avatar
joshi_kssg 2024-05-04, 9:07 1
Mieli szczęście że gościu szedł ze sklepu a nie ze stacji benzynowej
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2024-05-04, 9:43 10
śmiejcie sie póki możecie, jeszcze kilka lat temu to samo było z lgbp, gender i podobnymi odklejeńcami a teraz są o nich programy, seriale, są zapraszani do poważnych rozmów politycznych esc a spróbujcie o nich napisać coś złego to zmieszają z błotem
Zgłoś
Avatar
symptomCOVID19 2024-05-04, 9:46 9
Con4terPro96 napisał/a:

nad tymi naszymi zjebani co się przyklejają do asfaltu tak myślałem - jakby im kurwa jakoś podać środki na przeczyszczenie i nie odklejać od tego asfaltu - pod pretekstem że stoisz za ich ideologią murem i popierasz - zdobyć te 5min zaufania i poczęstować butelką wody z dodatkiem - ale to by było piękne
"Srać pod siebie" - w praktyce



Zrób to ! tylko nagraj wszystko , to byłoby czyste złoto .
Zgłoś
Avatar
pajonk 2024-05-04, 9:52 3
Te ekozjeby pragną fizycznego ataku. Wtedy będą mogli pokazywać, jak źle się ich traktuje i liczyć na współczucie grazyn.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-05-04, 10:25

pajonk napisał/a:

Te ekozjeby pragną fizycznego ataku. Wtedy będą mogli pokazywać, jak źle się ich traktuje i liczyć na współczucie grazyn.



Są gorsi to KUNDLO lubni ...
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-04, 12:29 3
Ale dlaczego tym czymś, a nie - na wschodnią modłę - zielenią brylantową?
Łatwo by się potem wyłapywało zjebów z tłumu normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-05-04, 14:48
Oblać to się ich powinno benzyną i podpalić
Zgłoś
Avatar
Max01 2024-05-04, 17:25
Trzeba by ło ich gnojówką oblać
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-05-04, 21:04
Myśle, że na nich dobrze zadziałała by mieszanka z ziół. Na przykład wstrzyknięcie w oczka proszku z Carolina Reaper. Potem miłosiernie dać im butelkę wody i patrzeć jak przemywają oczy, a potem się turlają wyjąc z bólu.
Zgłoś
Avatar
Kirku34 2024-05-04, 22:45
Con4terPro96 napisał/a:

nad tymi naszymi zjebani co się przyklejają do asfaltu tak myślałem - jakby im kurwa jakoś podać środki na przeczyszczenie i nie odklejać od tego asfaltu - pod pretekstem że stoisz za ich ideologią murem i popierasz - zdobyć te 5min zaufania i poczęstować butelką wody z dodatkiem - ale to by było piękne
"Srać pod siebie" - w praktyce



O kurwa... chłop właśnie użył 100% mózgu
Zgłoś