18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Gdzieś na targu "Si Moom Mueng" w Pathum, niedaleko Bangkoku...



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-08-18, 09:16 ]
Chuja prawda

Kobieta powiedziała, że zabiła swojego chłopaka, ponieważ nie mogła już dłużej znosić jego dziwacznego seksu (np. analnego). 25-letnia Tharinya kilka razy postrzeliła swojego chłopaka w klatkę piersiową i brzuch.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-08-18, 09:15 ]
Bajeczka z analem wyssana z dupy:

thailand.postsen.com/live-style/32613/Female-cashier-shoots-dead-plast...

Zarejestrowany film na kamerach miejskiego monitoringu na którym widać jak mąż znęcanie się nad Tarinya Kiatniruj

Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2022-08-15, 22:45 8
Taka kobieta to skarb
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-08-15, 22:57 1
Gdzie Bangkok a gdzie Chiny uuu
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2022-08-15, 23:01 14
Bangkok jest w Tajlandii tępaku
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2022-08-15, 23:51 10
Czyli to że Azjatki są takie posłuszne i mają pikselowe cipki, piszczą jak epileptyczki może być jedna wielka ściema. Chodz chuj wie Tajlandia to jednak trochę inny azjatycki świat tam laski mają kutasy. Tak wiele pytań które rodzą kolejne pytania
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-16, 0:39 5
Ale ona ma wielkie stopy.
Zgłoś
Avatar
YelitoCienkie 2022-08-16, 1:03 48
Po zachowaniu zdziry stwierdzam, że to jednak ona jest dziwaczna i z nią coś jest nie tak. Najpierw odwaliła chłopa, potem chciała strzelić sobie w łeb, ale brakowało jej odwagi, a potem użalała się nad trupem. Świruska o zmiennych nastrojach, jak nie patrzeć.
Anal wyuzdanym seksem? Przecie to norma w XI wieku...
Bolec w pupci jest całkiem spoko, po uprzednim oczyszczeniu jelita grubego ze złogów kału. Polecam herbatkę z rumianku lub szałwii jako lewatywę. Na początek 2 wlewy po 1 litrze spokojnie wystarczą do oczyszczenia dupska ze śmierdzącego kloca. Uczucie lekkości i pustej kichy stolcowej jest odprężające. Naprawdę nie wiem, jak można tego nie lubić...
Zgłoś
Avatar
KuKuKa 2022-08-16, 1:17 37
YelitoCienkie napisał/a:

Po zachowaniu zdziry stwierdzam, że to jednak ona jest dziwaczna i z nią coś jest nie tak. Najpierw odwaliła chłopa, potem chciała strzelić sobie w łeb, ale brakowało jej odwagi, a potem użalała się nad trupem. Świruska o zmiennych nastrojach, jak nie patrzeć.
Anal wyuzdanym seksem? Przecie to norma w XI wieku...
Bolec w pupci jest całkiem spoko, po uprzednim oczyszczeniu jelita grubego ze złogów kału. Polecam herbatkę z rumianku lub szałwii jako lewatywę. Na początek 2 wlewy po 1 litrze spokojnie wystarczą do oczyszczenia dupska ze śmierdzącego kloca. Uczucie lekkości i pustej kichy stolcowej jest odprężające. Naprawdę nie wiem, jak można tego nie lubić...



No tak, nick zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
35i 2022-08-16, 1:20 2
KapejloneK napisał/a:

Ale ona ma wielkie stopy.



Może kiedyś stała za blisko jezdni i załapała się na bliźniaki?
Zgłoś
Avatar
Verdi 2022-08-16, 1:32 1
I teraz skoro nie starczyło jej odwagi na siebie to kilka pestek w brzuch tak jak ona wyjebała typowi i zostawić...
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-08-16, 1:50 1
Bardzo charakterna, zdesperowana, wyprowadzona z równowagi sucz.

Lee kochasz mnie? (Jeb!)
Ja ciebie bardzo Lee! (Jeb!)
Nikogo tak nigdy nie kochałam Lee! (Jeb!)
Zgłoś
Avatar
viali7 2022-08-16, 3:00 8
Kakao nie wytrzymalo presji.
Zgłoś
Avatar
djted 2022-08-16, 3:41 1
Prawie jak Romeo i Julia
Zgłoś
Avatar
jomjest 2022-08-16, 6:58 4
Teraz będzie poznawać w celi tajniki jeszcze dziwniejszego sexu. Się kobita zdziwi ile jeszcze ma dziurek
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-08-16, 7:52
@AnalAcrobat

Twoja świnia też nie wytrzymuje analu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie