18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
Avatar
Dawidzer 2014-05-30, 4:18 23
Raskolnikov74@
Na tą chwilę nigdzie nie ma informacji o żadnym mordzie dokonanym przez separatystów, bo to ludzie z tych miast. Natomiast o banderowcach jest cała gama morderstw. Kobieta zaduszona kablem telefonicznym, ostrzał osiedli mieszkalnych moździerzami i przy użyciu helikopterów bojowych, zaatakowanie konwoju z rannymi(wywieszone białe flagi z krzyżami czerwonymi) a potem dobijanie rannych, według zeznań pojmanego żołnierza Ukraińskiego jego oddział dostawał rozkazy strzelania w cywili, ludzie spaleni żywcem przez podłożony ogień i można tak ciągnąc dalej. Informacje te posiadam ze stron informacyjnych ukraińskich, wielokrotnie udowodnione nagraniami i zdjęciami. To ludność Donbasu żegna ochotników ze łzami w oczach, to ludność Donbasu ich żywi i to ta ludność nie chce junty Kijowskiej. Nie chcą władzy banderowskiej, która doszłą do władzy krwią niewinnych ludzi i mści się na wrogach. Wielu milicjantów było przez bojówki banderowskie porywanych i wywożonych, ludzi są nimi zastraszeni. Nie dziwie się zupełnie że Donbas odłącza się od tego kurewstwa.
Zgłoś
Avatar
HakunaBiedota 2014-05-30, 4:41 3
Ojeju, ja nie wiem co za przodków mieliście, ale strasznie wrażliwe cipki z was wyrosły.
No ale nic, przynajmniej dostarczacie mnie i wielu innym rozrywki tą swoją gównoburzą rodem z kwejka.
Idę po popcorn.
Zgłoś
Avatar
Xadamoon 2014-05-30, 5:02
Chociaż nie mają problemu z tym kto swój, a kto wróg
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2014-05-30, 5:59
@up andyq barnii lbiee sluchajj dobrze donald niechcee tam jechacc tylkoo uswiadomic takim baranom jak ty ze my nastepni w kolejcee jstesmyy jak nikt nie zareaguje nato co putin robi i siee kuridolee tepyy nie wypowiadaj jak niznasz tematu penie ci putin z dupyy juzz wlasnyy gazocjag zrobil
Zgłoś
Avatar
Kielo88 2014-05-30, 6:12 12
@up A po polsku można?
Zgłoś
Avatar
orzechuuuu 2014-05-30, 7:21 2
Atomem to zapierdolić i chuj, jak się nie potrafi żyć jak człowiek, to sie kurwa przestaje żyć. Stfu kurwa. To samo gówno co ciapate szmaty.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2014-05-30, 8:19 6
O chuj tam w ogóle chodzi? Bo ja już nie pamiętam..
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-05-30, 8:46 4
elBiaauawy napisał/a:


Tylko bombardowali szpitale



chuja wiesz, a pierdolisz.

niemiecka doktryna nigdy nie przewidywała bombardowania szpitali jako ważnych celów, brytyjsko-amerykańska za to już tak
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-05-30, 9:12
Nas też to czeka niebawem... Grupa bilderberg już za zamkniętymi drzwiami od 2 dni snuje co dalej.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-05-30, 9:38
achujciwcycki napisał/a:



chuja wiesz, a pierdolisz.

niemiecka doktryna nigdy nie przewidywała bombardowania szpitali jako ważnych celów, brytyjsko-amerykańska za to już tak


Tak kurwa twoja mać. Warszawy nie zbombardowano ani innych miast bo zapewne kurwa tam były szpitale. Ogarnij się.
Zgłoś
Avatar
Diux 2014-05-30, 9:57
Ja pierdole. Co się tam dzieje! jakie zwierzęta pierdolone!
Zgłoś
Avatar
MalinowySasza 2014-05-30, 10:08 13
Tradycja w narodzie nie zginęła, dziewczyna leży w krzakach ze spodniami do kolan, ale dla niepoznaki majtki jej założyli z powrotem.
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-05-30, 10:33
@astma
Tylko Polacy zasługują na to by mieć państwo, nie?
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2014-05-30, 10:35 1
Ej niech ktoś mi wytłumaczy, bo nie kumam całkowicie... To Rosjanie strzelają do Ukraińskich cywilów, czy Ukraińcy do Ukraińców?
Zgłoś
Avatar
krz2 2014-05-30, 10:39 2
Nawet interesuję się tematem ale już sam nie rozumiem kto do kogo strzela. Ukraińcy do ukraińców, Ruscy do rusków, ukraińcy do rusków czy ruscy do ukraińców?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie