18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
gdzie nawet bieganie psom szkodzi.

Łódź postanowiła wziąć sobie słowa Bogusia Lindy do serca i stanęła na wysokości zadania. Od pewnego czasu grupa lumpów urządzała sobie na najbardziej reprezentacyjnej ulicy w mieście libacje za dnia, co chyba nie bardzo podobało się przesyconym okolicznym folklorem mieszkańcom. Reszta w filmiku i artykule z expressu ilustrowanego, gdzie pozwoliłem sobie nie zachowywać cenzury. Sprawa miała miejsce tydzień temu.



Cytat:

Kilkuosobowa grupa meneli od tygodni terroryzuje bywalców ul. Piotrkowskiej. Żule panoszą się w sercu Łodzi - przechylają butelki z wódką pod okiem kamer, wyzywają przechodniów, atakują rowerzystów. Z problemem nie potrafią sobie poradzić służby miejskie, co pokazały sobotnie sceny u zbiegu ul. Piotrkowskiej i ul. Struga, gdy żule zaatakowali strażników i wygwizdali policję. Wszystko widać na filmie i zdjęciach.

W sobotę ok. godz. 17.30 u zbiegu ul. Piotrkowskiej i ul. Struga patrol strażników miejskich podjął interwencje wobec grupy meneli, którzy od kilku tygodni (pierwszy raz pisaliśmy o ich wulgarnych biesiadach w weekend majowy) atakują przechodniów, wyzywają rowerzystów i przechylają butelki na środku reprezentacyjnej ulicy Łodzi.

- Kim wy kurwa jesteście? Wypierdalać! - wykrzykiwał w kierunku strażników miejskich łysy, wytatuowany mężczyzna, który w sobotę po południu urządził sobie ze znajomymi suto zakrapianą imprezę na środku deptaka. Wtórowała mu ruda, wulgarna kobieta bez zęba, czerwona na twarzy od ilości wypitego alkoholu oraz pobudzona blondynka w okularach. Obie nie przebierały w słowach - wyzwały mundurowych od "cweli" i "pizd".

Interwencja przerodziła się w awanturę, następnie w przepychankę. Strażniczka i jej kolega po fachu zostali okrążeni przez kilkuosobową grupę meneli. Patrol schował się do radiowozu i wezwał pomoc. Takie zachowanie spotęgowało agresję "biesiadników", którzy m.in. wygwizdali przejeżdżające patrole policji. Widać było, że czują się pewnie - jak królowie ulicy!

Po kilku minutach na miejsce przyjechały kolejne patrole SM. W sumie pięć radiowozów. Wobec jednego z meneli, który był szczególnie napastliwy, funkcjonariusze zastosowali środki przymusu bezpośredniego - obezwładnili go i odprowadzili do radiowozu. W obronie agresora stanęli jego towarzysze. Ich wulgarne okrzyki zatrzymywały przechodniów. Pobliscy mieszkańcy wyglądali przez okna zaniepokojeni dobiegającymi odgłosami.



source: expressilustrowany.pl/zule-rzadza-na-ul-piotrkowskiej-szokujace-sceny-...
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2020-06-06, 19:37 1
Ah Pietrynka...ile razy ja tam najebany byłem...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-06-06, 19:38 4
SuchyHarry napisał/a:

atakują rowerzystów



Czyli nie są tacy źli.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-06-06, 19:41 1
Pamiętam jak pierwszy raz byłem w Łodzi mieście patologi. Podszedł do mnie 8 letni szczyl i mówi, żebym dał mu 5 zł za pilnowanie auta bo to przejebana ulica i strasznie tu lusterka wybijają i lakier rysują.
Miejscy zrobili tu wszystko wzorowo.
Zgłoś
Avatar
Hei 2020-06-06, 19:42 3
Byku35 napisał/a:

To jest Elbląg na Hallera A nie udź



Na drzwiach bagietowozów mają napisane udź
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-06-06, 19:52 4
Uff. Mało brakowało i byśmy mieli "Żul lives matter"
Zgłoś
Avatar
C................0 2020-06-06, 19:54
mygyry napisał/a:

Czyli jest tam dokładnie to o czym mówił Linda...



a weź podlinkuj tą wypowiedź jak możesz
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-06-06, 19:55 3
I jebane menelice co drą ryja bo im alfonsa od tanich win zgarniają. Dla takich ludzi to powinny być specjalne getta bez żadnych praw aby się sami zapijali na śmierć i mordowali na wzajem. bogaci ludzie jak na safari po opłaceniu miejscówki mogli by wejść do takiego getta i sobie postrzelać dla przyjemności bo od zwierząt to się nie wiele rożni( nie no przesadziłem )
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-06-06, 20:09 6
Cenzurator2000 napisał/a:

a weź podlinkuj tą wypowiedź jak możesz



"Linda opowiadał dziennikarzom o przygotowaniach do filmu. Zapytany o Łódź Filmową, odpowiedział: - Łódź Filmowa umarła, nie ma co się oszukiwać. Kiedyś była tu wytwórnia, a wytwórnia to ludzie, których zatrudniała, czyli montażyści, dźwiękowcy, oświetleniowcy, statyści i wiele innych osób. Teraz to już jest nie do odtworzenia. Łódź popełniła straszny błąd, zamykając tę wytwórnię, bo straciła kulturę. Dzisiaj to miasto jest umarłe, to miasto meneli."
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-06-06, 20:12
Dobrze że zodyn nie kojtnal
Dopiero by było
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2020-06-06, 20:17 2
A te dwie to po wypłate 1-wszego idą? Jakim prawem?
Zgłoś
Avatar
VanAhamoth 2020-06-06, 20:20 2
Piwko za walkę z elektoratem pisd
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-06-06, 20:23
Fajnie. Jak dobrze, ze film dobrze sie konczy. I te steki tej patologi
Zgłoś
Avatar
tus05 2020-06-06, 20:30 1
Jaki kraj taki Floyd
Zgłoś
Avatar
piterrulez 2020-06-06, 20:52
andysmith napisał/a:

to po ch*j im alkohol sprzedawali w pobiskim sklepie



A no pewnie po to, żeby sprzedać i mieć spokój a nie nie sprzedać i mieć straty finansowe i materialne albo i gorzej po rozperdzielu menelostwa w sklepie po odmowie sprzedaży %%. Tak mi się wydaje.
Zgłoś
Avatar
andysmith 2020-06-06, 22:47
ktos mial pizze zimne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie