18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Na zachodzie bez zmian
pazuzu • 2018-03-08, 9:05
Dziś przeczytałem w necie takie to news:

"Precedensowy wyrok. Grzywna za seksizm w przestrzeni publicznej w Belgii"


Trzy tysiące euro grzywny - taką karę wymierzył belgijski sąd mężczyźnie za publiczne wygłaszanie seksistowskich uwag - poinformowały tamtejsze media. Tym samym po raz pierwszy zastosowano przyjęte w 2014 roku prawo przeciw werbalnemu molestowaniu
W 2016 roku mężczyzna został zatrzymany przez patrol za naruszenie przepisów drogowych. Jego reakcja była szczególnie obraźliwa wobec funkcjonariuszki i wiązała się z jej płcią. Zatrzymany radził policjantce m.in. by znalazła sobie odpowiednią dla kobiety pracę, np. w banku."

Niedługo będzie strach powiedzieć kobiecie że ładnie wygląda bo Cie oskarży o gwałt
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-08, 9:23 4
Trochę to śmieszna karać za chamstwo i mało profesjonalne zachowanie policjantki, że się daje prymitywowi prowokować.
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-03-08, 9:24 10
Powinien to inaczej rozegrać:



Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-08, 9:29 5
Cytat:

Niedługo będzie strach powiedzieć kobiecie że ładnie wygląda bo Cie oskarży o gwałt


W stanach już tak się dzieje.
Jeśli w pracy skomentujesz w jakikolwiek sposób wygląd współpracownika (w praktyce tylko kobiety) to możesz zostać zwolniony dyscyplinarnie a kobieta może zgłosić to na policję i będziesz oskarżony o molestowanie seksualne.

Witamy w przyszłości.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-08, 9:35 24
A to myślicie, że w Polsce jest inaczej?
U mojej małżonki w robocie jeden z wysoko postawionych dyrektorów pozwolił sobie na żart o jebaniu przy pracownikach.
Jedna z pracownic uprzejmie poinformowała dział HR, że poczuła się absolutnie poruszona tym sprośnym żartem. Płakała całą noc i dzień. Przez żart utraciła wolę do życia i poczucie własnej wartości.

HR rozjebał się do Zarządu i gościu dostał następnego dnia wypowiedzenie z art. 52 paragraf 1 KP a do pokrzywdzonej dziewczynki przyjechała laska z HR, żeby ją przepraszać.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-08, 9:38 2
Dlatego lepiej zatrudniac Ukrainki, niz jakies niedojebane Polki-cwaniaczki. Przyłazi do roboty 8:20 wyłazi 15:40 w miedzyczasie 3 przerwy na fajke, przerwa obiadowa, oblukanie fejsa, allegro. a klient wkurwiony czeka drugi dzień na prosta odpowiedx na maila. Goścówa wyjebana zatrudniona Ukrainka, zapierdala jak mały samochodzik przez agencje pracy, klienci zadowoleni.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-03-08, 9:43 3
poligon6 napisał/a:

Dlatego lepiej zatrudniac Ukrainki, niz jakies niedojebane Polki-cwaniaczki. Przyłazi do roboty 8:20 wyłazi 15:40 w miedzyczasie 3 przerwy na fajke, przerwa obiadowa, oblukanie fejsa, allegro. a klient wkurwiony czeka drugi dzień na prosta odpowiedx na maila. Goścówa wyjebana zatrudniona Ukrainka, zapierdala jak mały samochodzik przez agencje pracy, klienci zadowoleni.



Powiedział ten co cały dzień siedzi na Sadolu
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-08, 9:43 37
Abraxus napisał/a:

A to myślicie, że w Polsce jest inaczej?
U mojej małżonki w robocie jeden z wysoko postawionych dyrektorów pozwolił sobie na żart o jebaniu przy pracownikach.
Jedna z pracownic uprzejmie poinformowała dział HR, że poczuła się absolutnie poruszona tym sprośnym żartem. Płakała całą noc i dzień. Przez żart utraciła wolę do życia i poczucie własnej wartości.

HR rozjebał się do Zarządu i gościu dostał następnego dnia wypowiedzenie z art. 52 paragraf 1 KP a do pokrzywdzonej dziewczynki przyjechała laska z HR, żeby ją przepraszać.


Ja pierdolę

Jeszcze 15 lat temu bym napisał, że pierdolisz farmazony ale w tych czasach wierzę w to całkowicie...

Ludzie się zrobili tak niesamowicie delikatni i wrażliwi na wszystko, że głowa mała.
Powiesz do laski "ładnie wyglądasz" i molestowanie seksualne. Powiesz komuś kto się do ciebie przypierdala "spierdalaj bo ci jebnę" i groźby karalne. Szturchniesz kogoś na ulicy jak się pruje i naruszenie nietykalności. Uśmiechniesz się do jakiegoś dziecka co się na ciebie gapi (dotyczy tylko facetów) i już jesteś brany za pedofila. Dasz klapsa swojemu dzieciakowi aby go skarcić i kurwa paragrafy, niebieskie karty albo i sierocińce (a chyba każdy z nas dostał chociaż raz ścierą w dupsko od matki jak odpierdolił).

No zaraz jak stanie się za blisko kogoś na ulicy to będzie naruszanie przestrzeni osobistej...

Wszyscy wrażliwi jak pierdolone 5 letnie dziewczynki.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-08, 9:46 1
Dokładnie tak. Wszyscy są strasznie delikatni. Każesz pracownikowi coś zrobić to idzie na skargę do Dyrekcji, że go mobbingujesz...
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-03-08, 9:53 1
Po prostu świat się spedalił.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-08, 9:56 12
Abraxus napisał/a:

Dokładnie tak. Wszyscy są strasznie delikatni. Każesz pracownikowi coś zrobić to idzie na skargę do Dyrekcji, że go mobbingujesz...


Podobnie jak te wszystkie choroby psychiczne o pierdyliardzie płci w usa co się dopierdala do ciebie, że powiesz do tego czegoś per pan/pani a on się czuje jebanym kurwa kaktusem czy inną motorówką i się pruje, że źle wymieniłeś jego chorobę psychiczną.

Nawet z lokalnego podwórka szybki przykład: miałem spinę z synem sąsiada (chłopak 20 lat). Nieważne o co. W każdym razie ten do mnie wyjebał z tak pedalskim tekstem, że aż mnie zatkało. Powiedział coś typu "twoje słowa mnie bardzo uraziły i czuję się teraz smutny i chce mi się płakać. chodź wyjdź (za bramę) i porozmawiajmy o tym". No to wychodzę i co? ten zaczyna mi mówić jakie emocje przeżywa i zaczyna kurwa płakać... Myślałem, że chce mi jebnąć a ten kurwa płacze (20 letni typ), że jebane słowa go zabolały.
No kurwa mać...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-08, 10:01 3
banerr napisał/a:

Po prostu świat się spedalił.



ehh kurwa, bo tak to jest w świecie gdzie 3/4 ludzi pracuje przy kompie 8 godzin dziennie przy ciepłej kawusi. Jak na początku grudnia wziąłem się z ojcem za przebudowę takiej jednej maszyny na dworze, cięcie blachy, gniecenie, nitowanie, skręcanie przez jakieś 6 godzin to przemarzłem jak psie gówno, ale dawno nie czułem tak mocno, że żyję... Ludzie by się wzięli do uczciwej pracy a nie zabawy w korporacje to moment by wszystko wróciło do normy..

Velture napisał/a:


Podobnie jak te wszystkie choroby psychiczne o pierdyliardzie płci w usa co się dopierdala do ciebie, że powiesz do tego czegoś per pan/pani a on się czuje jebanym kurwa kaktusem czy inną motorówką i się pruje, że źle wymieniłeś jego chorobę psychiczną.

Nawet z lokalnego podwórka szybki przykład: miałem spinę z synem sąsiada (chłopak 20 lat). Nieważne o co. W każdym razie ten do mnie wyjebał z tak pedalskim tekstem, że aż mnie zatkało. Powiedział coś typu "twoje słowa mnie bardzo uraziły i czuję się teraz smutny i chce mi się płakać. chodź wyjdź (za bramę) i porozmawiajmy o tym". No to wychodzę i co? ten zaczyna mi mówić jakie emocje przeżywa i zaczyna kurwa płakać... Myślałem, że chce mi jebnąć a ten kurwa płacze (20 letni typ), że jebane słowa go zabolały.
No kurwa mać...



i nie wyjebałeś mu? Wiem niby rodzice pedałka mogli by z pretensjami wrócić, ale jakbyś powiedział za co to prawdziwy ojciec wyjebałby mu raz jeszcze
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-08, 10:02 1
Cytat:

Powiedział ten co cały dzień siedzi na Sadolu



Tylko co to ma do rzeczy? Mogę sobie na to pozwolic, a raczej stac mnie na to co robie ze swoim czasem.

Velture napisał/a:

"twoje słowa mnie bardzo uraziły i czuję się teraz smutny i chce mi się płakać. chodź wyjdź (za bramę) i porozmawiajmy o tym". No to wychodzę i co? ten zaczyna mi mówić jakie emocje przeżywa i zaczyna kurwa płakać... Myślałem, że chce mi jebnąć a ten kurwa płacze (20 letni typ), że jebane słowa go zabolały.
No kurwa mać...



Ja pierdole to gdzie ty mieszkasz! Uważaj jak sie po cos schylasz.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-08, 10:52
poligon6 napisał/a:


Uważaj jak sie po cos schylasz.


No a najdziwniejsze, że on miał dziewczynę.
Chociaż jak ją poznałem to też pojebana po chuju. Z jakiegoś wypizdowa była pod Wrocławiem i narzekała jakie ceny w warszawie są ogromne bo u niej na wiosze to kurwa taniej o 10 groszy...
No ale po wyglądzie widziałem, że w genach jej przodkowie lubili powietrze bo było za darmo.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-08, 11:23
Velture napisał/a:

No a najdziwniejsze, że on miał dziewczynę.



To moze byc zmyłka, potem go odwiedzi na chirurgii gdzie będa mu szyli naderwany odbyt, bo i takie sytuacje sie zdatrzały. Mam nadzieje ze dzieci nie maja.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie