18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Na zachodzie bez zmian.
meriadoc • 2019-08-18, 15:20
"Bundeswehra chciała pożegnać byłą już minister obrony Ursulę von der Leyen z przytupem. Na pewno o uroczystościach zrobiło się głośno, a to wszystko za sprawą oprawy. Pożegnanie nastąpiło w nocy, żołnierze trzymali w rękach pochodnie. Sytuacji nie ratowała nawet zagrana przez orkiestrę piosenka "Wind of Change", chociaż przyszłej szefowej KE zaszkliły się oczy."

Jakieś skojarzenia ?



Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-08-18, 23:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ale co to ma do rzeczy?
To nie wolno im już pochodni używać?
Kurwa 80 lat temu wojna się zaczęła...
Nie jestem germanofilem, uważam, że zbrodnie IIWW kładą się cieniem na tym narodzie na kolejne 1000 lat albo i dłużej, tak, zrabowali mnóstwo naszego majątku i powinni oddać. Ale tak to jest, że ktoś rabuje i nie chce oddać, może co najwyżej wypożyczyć...
Codex Gigas, manuskrypt zrabowany przez Szwedów z Pragi ponad 350 lat temu znajduje się w Szwecji i nie zamierzają go oddać.
W 2007 r łaskawie zgodzili się go wypożyczyć Czechom na rok..... tak kurwa, najpierw zajebali, a teraz pożyczają.



Jak na razie to niemcy są coraz bledsi, a to my będziemy płacić odszkodowania;)
Zgłoś
Avatar
impressa88 2019-08-18, 23:42 1
Jednak jak patrzę na te hełmy i krzyże wszechobecne to niesmak wojny 2 swiatowej nadal pozostaje
Zgłoś
Avatar
maniu_1962 2019-08-18, 23:50
McQurwa napisał/a:

w sensie że Scorpions to niemiecka grupa, a tak na powaznie:



Przecież to fragment filmu Indianin Dżons
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-08-19, 0:11 5
impressa88 napisał/a:

Jednak jak patrzę na te hełmy i krzyże wszechobecne to niesmak wojny 2 swiatowej nadal pozostaje



Tylko, że te pochodnie nie mają żadnego znaczenia...

Ktoś dorabia teorię do czegoś, a wy łykacie to jak pelikany. Szukacie na siłę nawiązań do marszów nazistów? Szkoda tylko, że jeśli pijemy do lat 30 to z pochodniami maszerowało SA, a później SS - nie Wehrmach.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-08-19, 0:45 2
Naziści nosili buty. buty są nazistowskie zakazać.
Naziści srali w kibel. Kible są nazistowskie srać na ziemię.
Naziści mieli naszywkę na ramieniu. Wszystkie naszywki są nazistowskie !
Naziści ...
Nie mo to jak ludzie co wojnę znają z Call of Duty piszą jak się czują widząc niemiecką paradę.
Zgłoś
Avatar
vass 2019-08-19, 2:22 3
Zgłoś
Avatar
raistpol 2019-08-19, 5:57
mieszał napisał/a:

Ten co wszystko wie . Kurwa nawet czegoś nie można nie wiedzieć bo taki kolega HAL z planety 9000/2 w konstelacji mądra głowa insynłuje , że byłeś zajebisty , a jak przytnie , że czegoś nie wiesz to jesteś głąb . Mam wrażenie , że jesteś kierownikiem zmiany w jakiejś wielkiej fabryce i myślisz , że znasz się na ludziach , a tak naprawdę wszyscy śmieją się z Ciebie za twoimi plecami , a Ty nawet o tym nie wiesz i lecisz przez życie na nieświadomce w błędnym przekonaniu , że jesteś mądrzejszy niż inni . Idź pan w huj .



insynłuje.
Jesteś głąb
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-08-19, 7:15
sram na to że niemcy, fajnie im wyszło
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-08-19, 10:07
Jakoś kurwy z Gówmna Wyborczego nie dopatrzyły sie nazizmu.
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-08-19, 10:20
HAL9000/2 napisał/a:

o propagandowe, masowe marsze nazistów po zmroku z pochodniami, proporcami i insygniami propagującymi siłe faszyzmu w przededniu II WŚ... Być może ktoś zobrazuje to odpowiednim filmikiem lub zdjęciem bo nie mam czasu szukać. Miałem cię za gościa z lepszym zasobem wszechwiedzy.



Siła faszyzmu i Niemiec? No kurwa ja cię proszę o zaprzestanie procederu pierdolenia.
Hitler juz przestał się w grobie przewracać, on teraz zapierdala jak blender widząc to wszystko co tam się odpierdala.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2019-08-19, 10:26
I te ich kaski!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-08-19, 10:28 2
W Polsce też bez zmian i naziolki dalej fuhrera kochają.

Zgłoś
Avatar
ludekp 2019-08-19, 11:18
skojarzenia? Miesięcznica smoleńska
Zgłoś
Avatar
Dokurwiator 2019-08-19, 12:22 2
Hmmm. Pradziadek i Dziadek nieli racje przynajmniej jeden karabin na rodzine ,służba zasadnicza kiedy przyjdzie pora.

Zgłoś
Avatar
krathen 2019-08-19, 17:41
adolf byłby zadowolony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie