18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Na zachodzie bez zmian.
meriadoc • 2019-08-18, 15:20
"Bundeswehra chciała pożegnać byłą już minister obrony Ursulę von der Leyen z przytupem. Na pewno o uroczystościach zrobiło się głośno, a to wszystko za sprawą oprawy. Pożegnanie nastąpiło w nocy, żołnierze trzymali w rękach pochodnie. Sytuacji nie ratowała nawet zagrana przez orkiestrę piosenka "Wind of Change", chociaż przyszłej szefowej KE zaszkliły się oczy."

Jakieś skojarzenia ?



Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-08-18, 15:24 34
W sensie, że o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-08-18, 15:31 2
W obozach mogli tak przygrywać skocznie i wesoło
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-08-18, 15:32 18
Velture napisał/a:

W sensie, że o co chodzi?


o propagandowe, masowe marsze nazistów po zmroku z pochodniami, proporcami i insygniami propagującymi siłe faszyzmu w przededniu II WŚ... Być może ktoś zobrazuje to odpowiednim filmikiem lub zdjęciem bo nie mam czasu szukać. Miałem cię za gościa z lepszym zasobem wszechwiedzy.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-08-18, 15:35 6
No tak.... bo już kurwa pochodni nie mogą używać, bo się kurwa źle kojarzy.
A usunięcie zwrotki "Niemcy, Niemcy ponad wszystko..." to paranoja...



Dla Niemca Niemcy ponad wszystko.
Dla Polaka Polska ponad wszystko.
Dla Albańczyka Albania ponad wszystko.
itd.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-08-18, 15:40 15
~Velture napisał/a:

W sensie, że o co chodzi?



w sensie że Scorpions to niemiecka grupa, a tak na powaznie:

Zgłoś
Avatar
Kicur 2019-08-18, 15:45 1
Myslalem ze tak bedzie wygladal filmik docelowy xD
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-08-18, 16:08 3
Dziwne to czasy... Kiedyś żołnierz jedyne na czym umiał grać to na ckm-ie i innej broni.... Dzisiaj Wojsko niemieckie to kultowe solówki na saksie... Inna sprawa, że kraj który wstydzi się swojego hymnu juz nie jest krajem
Zgłoś
Avatar
mieszał 2019-08-18, 17:15 7
HAL9000/2 napisał/a:

o propagandowe, masowe marsze nazistów po zmroku z pochodniami, proporcami i insygniami propagującymi siłe faszyzmu w przededniu II WŚ... Być może ktoś zobrazuje to odpowiednim filmikiem lub zdjęciem bo nie mam czasu szukać. Miałem cię za gościa z lepszym zasobem wszechwiedzy.



Ten co wszystko wie . Kurwa nawet czegoś nie można nie wiedzieć bo taki kolega HAL z planety 9000/2 w konstelacji mądra głowa insynłuje , że byłeś zajebisty , a jak przytnie , że czegoś nie wiesz to jesteś głąb . Mam wrażenie , że jesteś kierownikiem zmiany w jakiejś wielkiej fabryce i myślisz , że znasz się na ludziach , a tak naprawdę wszyscy śmieją się z Ciebie za twoimi plecami , a Ty nawet o tym nie wiesz i lecisz przez życie na nieświadomce w błędnym przekonaniu , że jesteś mądrzejszy niż inni . Idź pan w huj .
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-08-18, 17:36 7
mieszał napisał/a:

Idź pan w huj .


Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-08-18, 17:57 3
mieszał napisał/a:

Ten co wszystko wie . Kurwa nawet czegoś nie można nie wiedzieć bo taki kolega HAL z planety 9000/2 w konstelacji mądra głowa insynłuje , że byłeś zajebisty , a jak przytnie , że czegoś nie wiesz to jesteś głąb . Mam wrażenie , że jesteś kierownikiem zmiany w jakiejś wielkiej fabryce i myślisz , że znasz się na ludziach , a tak naprawdę wszyscy śmieją się z Ciebie za twoimi plecami , a Ty nawet o tym nie wiesz i lecisz przez życie na nieświadomce w błędnym przekonaniu , że jesteś mądrzejszy niż inni . Idź pan w huj .



eeee tzn, że inni mają prawo żyć w niewiedzy a HAL nie może lecieć na nieświadomce ? Zagadka
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-08-18, 18:08 8
Ja bym na wszelki wypadek kazał wzmocnić granice zachodnie.
Zgłoś
Avatar
krzychu88 2019-08-18, 18:41 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

kojarzy



A wiesz co barwy niemiec oznaczają? Czarny- ich serca i myśli, czerwony- przelaną przez nich krew milionów ludzi, żółty- kolor zrabowanego złota, srebra, pieniędzy, itd.



Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-08-18, 21:29 2
krzychu88 napisał/a:

A wiesz co barwy niemiec oznaczają...



Ale co to ma do rzeczy?
To nie wolno im już pochodni używać?
Kurwa 80 lat temu wojna się zaczęła...
Nie jestem germanofilem, uważam, że zbrodnie IIWW kładą się cieniem na tym narodzie na kolejne 1000 lat albo i dłużej, tak, zrabowali mnóstwo naszego majątku i powinni oddać. Ale tak to jest, że ktoś rabuje i nie chce oddać, może co najwyżej wypożyczyć...
Codex Gigas, manuskrypt zrabowany przez Szwedów z Pragi ponad 350 lat temu znajduje się w Szwecji i nie zamierzają go oddać.
W 2007 r łaskawie zgodzili się go wypożyczyć Czechom na rok..... tak kurwa, najpierw zajebali, a teraz pożyczają.
Zgłoś
Avatar
Henrykkk 2019-08-18, 22:56
Prawie jak za wujka Adolfa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie