18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
donkapusta 2024-04-15, 21:10
Kuwa dobrze, że ją nosi.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-04-15, 21:40 7
donkapusta napisał/a:

Kuwa dobrze, że ją nosi.



pewnie zajebał do ruchnaia..
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-04-15, 22:07 8
Matka, dwa gówniaki i babka, baka do piachu. W jakiejś miejscowości Malalak - Indonezja (z ciekawości sprawdziłem gdzie to) .
Pisali też coś o omijaniu kóz, ale wujek google nie daje rady z tym językiem.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-04-15, 23:53 2
Kolo rozłożył sobie pościel póki panna ciepła, to mu ją inny podprowadził. Takie życiowe
Zgłoś
Avatar
Qba_123 2024-04-15, 23:59 2
Zapierdalała z góry, nie ogarnęła, że trzeba hamować bo 50 ccm nie da rady. A poza tym trzeba było stać przy garach, skoro nie umie jeździć.
Zgłoś
Avatar
Jotek 2024-04-16, 0:45 1
Ludzie to debile, ostatnio jeden robił na skrzyżowaniu cofanie z lewego pasa ze skrętem w prawo -włączył awaryjne, wsteczny i ruszył. Rozbił mi przód auta. psy podliczyły go na 1000 zeta. A pytałem się kulturalnie czy bierze winę na siebie to nie będą psy potrzebne. Uparty był że to moja wina
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-16, 2:36
Qba_123 napisał/a:

Zapierdalała z góry, nie ogarnęła, że trzeba hamować bo 50 ccm nie da rady. A poza tym trzeba było stać przy garach, skoro nie umie jeździć.

Jakoś to głównie samce powodują wypadki, szczególnie na motocyklach. Pokaż mi takiego co nigdy nie popełnia błędu.

A poza tym, czym miała jechać jak mieszka w gównokraju gdzie ludzie zarabiają 1/10 tego co w Polandii? Nie posadziła całej rodzinki na jednoosobowy kibel dlatego że lubi.
Zgłoś
Avatar
ksero 2024-04-16, 10:19
Heliar napisał/a:

Matka, dwa gówniaki i babka, baka do piachu. W jakiejś miejscowości Malalak - Indonezja (z ciekawości sprawdziłem gdzie to) .
Pisali też coś o omijaniu kóz, ale wujek google nie daje rady z tym językiem.



Troche Ci się pojebała wersja Matka do piachu, dzieci i babka na tamten moment żyły, ale nie wiadomo jak się skońćzyło ponieważ odniosły poważne obrażenia.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-16, 11:54 1
Ile ich tam na tym kiblu jechało. Rannych tylu jakby zderzył się z autobusem
Zgłoś