18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Brsk3169 2024-08-06, 21:53 4
Ta rasa pseudo psów to powinna zostać odjebana razem ze spierdolonymi właścicielami
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-08-06, 22:26
Lobo24 napisał/a:

Nie, ale są rejony w Polsce jak Śląsk (tak, to jeszcze Polska) gdzie jeszcze do niedawna stosowało się takie praktyki.
Mój ma pilnować posesji. Poniżej mój pupil jeszcze jako "nastolatek". 8 - 9 miesięcy.



Lepsze to

Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-08-07, 0:10
Lobo24 napisał/a:

Nie, ale są rejony w Polsce jak Śląsk (tak, to jeszcze Polska) gdzie jeszcze do niedawna stosowało się takie praktyki.
Mój ma pilnować posesji. Poniżej mój pupil jeszcze jako "nastolatek". 8 - 9 miesięcy.



Zajebistego masz psa, dobra mordka. Ogólnie psy, duże bardziej. Ale nie żadne pitbule amstafy, bulteriery itp.. Ja wiem, ułożenie psa i wychowanie, tak. Ale właśnie takiego jak źle ułożysz to masz maszynkę do mielenia mięsa. Miałem wilczura dużego mieszanego ale zajebisry był, Jacka Russell Terriera.. ale te pojebane "niebezpieczne rasy" nie lubię i chuj.

[ Dodano: 2024-08-07, 00:11 ]
*Ogólnie lubię psy
Zgłoś
Avatar
kambodzanin 2024-08-07, 5:49
psotna_cipka napisał/a:

Kupa mięcha. Na smalec go hodujesz? Pytam poważnie.
Ty też? Widzę, że ostatnio to popularny trend. Kundla na smalec.



ja ciebie hoduje do obciągania mi pały z połykiem, nawet o tym nie wiesz nieudaczniku ale taka twoja rola być nieświadomym pionkiem
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2024-08-07, 8:10
TytanowaSzafkaNaButy napisał/a:

Ścierwo do utylizacji wraz z właścicielem za niewychowanie psa.



Racja.. Też mnie wkurwia jak stare baby wychodzą z tymi szczurami bez smyczy kurwy jebane.. A potem taka sytuacja jak powyżej i wszyscy wieszają he he psy na typie który jak by nie patrzeć nie zrobił nic źle.
Zgłoś
Avatar
Andżejuuu 2024-08-07, 9:40
to małe gówno to nie pies
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-07, 10:46
Lobo24 napisał/a:

Niektórzy nie powinni mieć zwierząt. W ogóle. Co dopiero ras ze skłonnościami do przerabiania innych zwierząt na mielonkę.
Przecież tutaj nie było żadnej reakcji ze strony właścicielki. Głosu nie ma, a pewno się wydzierała.
Ja mam Alabaja 84 kilo i jakoś go kontroluje. Zachowuje się różnie, ale trzeba myśleć , przewidywać i kontrolować takie bydlaki.



pytanie: masz pewność że bedziesz go kontrolował jak wpadnie w jakąś furię? jesteś silniejszy od niego?

[ Dodano 2024-08-07, 10:47 ]
John-Flopp napisał/a:

Racja.. Też mnie wkurwia jak stare baby wychodzą z tymi szczurami bez smyczy kurwy jebane.. A potem taka sytuacja jak powyżej i wszyscy wieszają he he psy na typie który jak by nie patrzeć nie zrobił nic źle.



co ty pi..lsz widać ze cipa głupia nie utrzymała swojego bydlaka. piesek babci był blisko niej a tamto wielkie bdle skoczyło do przodu i go zwinęło.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-07, 13:10
killua napisał/a:

pytanie: masz pewność że bedziesz go kontrolował jak wpadnie w jakąś furię? jesteś silniejszy od niego?
co ty pi..lsz widać ze cipa głupia nie utrzymała swojego bydlaka. piesek babci był blisko niej a tamto wielkie bdle skoczyło do przodu i go zwinęło.



Na to pytanie odpowiem jak kiedyś powiedział mi hodowca Kaukazów. "Z tym psami jest tak, że po prostu przyjdzie dzień, że go Pan nie utrzymasz".

84 masy . Raz wyrwał przęsło z płotu. Raz złamał mi palucha. Kilka razy przewrócił. Po prostu trzeba myśleć i przeciwdziałać Unikać niebezpiecznych sytuacji. Psa socjalizować. Broń boże nie trzymać na łańcuchu czy w kojcu bo zgłupieje i zrobi się bardzo agresywny.
.

Ja ważę 110 kg ale jak nie ma dobrego podłoża i jest ślisko albo piasek na betonie to potrafi mnie kilka metrów pociągną jak się postara.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-07, 15:54
wrzesin602 napisał/a:

@: spierdolony jesteś jakiś genetycznie l, nie ma ras agresywnych, są rasy uznane za agresywne w danym kraju i są to różne rasy w zależności od występowania, zanim zaczniesz komentować to się doucz, winę ponosi tylko właściciel za niewłaściwe wychowanie, mam pitbulla i kładzie się brzuchem do góry na widok każdego psa czy kota jest całkowicie łagodny i uległy, gdy zwierzę go atakuje ( np jeż) to ucieka mi w nogi



Pitbulle i inne gówna typu amstaff to zjebany koktajl genetyczny i to ścierwo powinno być utylizowane. Dziwnym trafem tylko z tymi zjebanymi rasami są filmy tego typu
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-07, 17:48
wrzesin602 napisał/a:

@: spierdolony jesteś jakiś genetycznie l, nie ma ras agresywnych, są rasy uznane za agresywne w danym kraju i są to różne rasy w zależności od występowania, zanim zaczniesz komentować to się doucz, winę ponosi tylko właściciel za niewłaściwe wychowanie, mam pitbulla i kładzie się brzuchem do góry na widok każdego psa czy kota jest całkowicie łagodny i uległy, gdy zwierzę go atakuje ( np jeż) to ucieka mi w nogi



Tak pierdolą wszyscy właściciele tych kundli a potem olaboga Puszek zagryzł nam Amelkę a przecież zawsze był łagodny razem się bawili on ją kochał to niemożliwe? Słyszałeś żeby kiedyś york zagryzł dziecko? Albo kurwa nie wiem labrador? A nawet jak słyszałeś to ile takich przypadków jest w porównaniu z pitbullami i innymi podobnymi?
Zgłoś
Avatar
POLARAXA 2024-08-07, 18:17
@Lobo24: Wina babci, że nie trzymała psa na smyczy, tylko dawała mu biegać luzem. Jakby go ten pies nie zeżarł, to by dostał kopa w pysk od jakiegoś Janusza co by mu buta wąchał i też by go nie było. Jak ma się psa to się go pilnuje a nie z góry zakłada, że wszystkie zwierzęta i ludzie dookoła są mili i kochani.
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-08-07, 18:30
@Cymesowy: statystycznie rzecz biorąc jednymi z najbardziej agresywnych psów są właśnie owczarki niemieckie i labradory jeżeli chodzi o ilość pogryzień zagryzień itd
Zgłoś
Avatar
toastt 2024-08-10, 0:50 1
wrzesin602 napisał/a:

@: spierdolony jesteś jakiś genetycznie l, nie ma ras agresywnych, są rasy uznane za agresywne w danym kraju i są to różne rasy w zależności od występowania, zanim zaczniesz komentować to się doucz, winę ponosi tylko właściciel za niewłaściwe wychowanie, mam pitbulla i kładzie się brzuchem do góry na widok każdego psa czy kota jest całkowicie łagodny i uległy, gdy zwierzę go atakuje ( np jeż) to ucieka mi w nogi



Kurwa przez przypadek dałem Ci piwo.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-08-21, 14:31
Wszystkie te pierdolone amstaffy i pitbulle do utylizacji razem z ich jebniętymi właścicielami.
Zgłoś