18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
contracts 2024-08-06, 16:03 7
Wolałbym szczura mieć; przynajmniej towarzyszył by mi ktoś inteligentniejszy ode mnie
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-06, 16:12 15
Niektórzy nie powinni mieć zwierząt. W ogóle. Co dopiero ras ze skłonnościami do przerabiania innych zwierząt na mielonkę.
Przecież tutaj nie było żadnej reakcji ze strony właścicielki. Głosu nie ma, a pewno się wydzierała.
Ja mam Alabaja 84 kilo i jakoś go kontroluje. Zachowuje się różnie, ale trzeba myśleć , przewidywać i kontrolować takie bydlaki.
Zgłoś
Avatar
TytanowaSzafkaNaButy 2024-08-06, 16:26 82
Ścierwo do utylizacji wraz z właścicielem za niewychowanie psa.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-08-06, 16:35 2
Wygląda, jakby czekała na ten moment
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-08-06, 16:42 3
@Lobo24: spierdolony jesteś jakiś genetycznie l, nie ma ras agresywnych, są rasy uznane za agresywne w danym kraju i są to różne rasy w zależności od występowania, zanim zaczniesz komentować to się doucz, winę ponosi tylko właściciel za niewłaściwe wychowanie, mam pitbulla i kładzie się brzuchem do góry na widok każdego psa czy kota jest całkowicie łagodny i uległy, gdy zwierzę go atakuje ( np jeż) to ucieka mi w nogi
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-08-06, 16:51
Stara prukwa mogła mieć go na smyczy i może nie byłoby problemu. Może.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-08-06, 16:51 15
wrzesin602 napisał/a:

@: spierdolony jesteś jakiś genetycznie l, nie ma ras agresywnych, są rasy uznane za agresywne w danym kraju i są to różne rasy w zależności od występowania, zanim zaczniesz komentować to się doucz, winę ponosi tylko właściciel za niewłaściwe wychowanie, mam pitbulla i kładzie się brzuchem do góry na widok każdego psa czy kota jest całkowicie łagodny i uległy, gdy zwierzę go atakuje ( np jeż) to ucieka mi w nogi



Kiedy go wykastrowałeś?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-06, 16:52 27
wrzesin602 napisał/a:

@: spierdolony jesteś jakiś genetycznie l, nie ma ras agresywnych, są rasy uznane za agresywne w danym kraju i są to różne rasy w zależności od występowania, zanim zaczniesz komentować to się doucz, winę ponosi tylko właściciel za niewłaściwe wychowanie, mam pitbulla i kładzie się brzuchem do góry na widok każdego psa czy kota jest całkowicie łagodny i uległy, gdy zwierzę go atakuje ( np jeż) to ucieka mi w nogi



Od kiedy go ruchasz ?
Zgłoś
Avatar
bardak 2024-08-06, 17:03 7
A babina stoi i nawet nie ogarnia co się wyprawia.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-08-06, 17:11 7
W pierwszym momencie nawet nie zauważyłem, że ten bydlak coś porwał
Szkoda babci... Pewnie będzie teraz przeżywać tak jak moja babcia, kiedy wzięła na pokazie poduszki za 6 tys. zł na raty.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-08-06, 17:40 9
Lobo24 napisał/a:


Ja mam Alabaja 84 kilo i jakoś go kontroluje.



Kupa mięcha. Na smalec go hodujesz? Pytam poważnie.

wrzesin602 napisał/a:

mam pitbulla i kładzie się brzuchem do góry na widok każdego psa czy kota jest całkowicie łagodny i uległy, gdy zwierzę go atakuje ( np jeż) to ucieka mi w nogi



Ty też? Widzę, że ostatnio to popularny trend. Kundla na smalec.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-06, 17:45 5
psotna_cipka napisał/a:

Kupa mięcha. Na smalec go hodujesz? Pytam poważnie.



Nie, ale są rejony w Polsce jak Śląsk (tak, to jeszcze Polska) gdzie jeszcze do niedawna stosowało się takie praktyki.
Mój ma pilnować posesji. Poniżej mój pupil jeszcze jako "nastolatek". 8 - 9 miesięcy.

Zgłoś
Avatar
hansuke 2024-08-06, 17:49
Marian_Koniuszko napisał/a:

W pierwszym momencie nawet nie zauważyłem, że ten bydlak coś porwał
Szkoda babci... Pewnie będzie teraz przeżywać tak jak moja babcia, kiedy wzięła na pokazie poduszki za 6 tys. zł na raty.



Poduszki za 6 tyś?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-06, 17:51 11
Znajoma miała podobna sytuację większy pies zagryzł jej mniejszego, poszła do sądu dostała odszkodowanie 30k 🙂 Właściciel większego chyba dostał nauczkę żeby wyprowadzać psa w kagancu skoro nie umie go upilnować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie