Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj sięhasztag Love is Love :shock:

:idzwch*j:

2020-07-03, 00:05
ale do kogo taka grafika ma swym przekazem trafić? do tych co to tylko akceptują czyli lgbtxyz... koło zboczeń samo się zamyka.

2020-07-03, 00:23
lewacka utopia:

dzis identyfikuje sie jako pies to wyr*cham psa
jutro identyfikuje sie jako 12 latek wiec ide szukac milosci pod podstawowke
pojutrze czuje ze jestem marchewka wiec pie**olne sie nago w dziale z warzywami i sobie poleze z innymi lewakami
sobota a ch*j jestem kobieta ubiore sobie kiecke pojde na miasto
niedziela czas wrocic do normalnosci, wyleczyc kaca i odprawic msze

2020-07-03, 06:05
Tranzystor to tranzystor, człowiek to człowiek.

2020-07-03, 07:15
Na tym polega obecna rewolucja. Atakuje się fundamenty tworzące cywilizacje. Coś, co kiedyś wydawało się żartem, dziś staje się rzeczywistością. Jesteśmy oswajani widokiem różnych zboczeństw i wmawiają nam, że to normalne. Walka toczy się o dzieci. Rodzimy się czyści, ale świat, na który przychodzimy, nie jest nowy. Pokolenie obecnych 30-latków jest w miarę odporne na nową normalność. Zaraza szerzy się przez szeroko pojęte media. Internet w dużej części został skażony poprawnością polityczną. Młodzież może się zgubić w ideologicznym wirze, tym bardziej że zostali wrzuceni w sam środek walki, o której nie mają pojęcia. Bez przewodnictwa, przyszłe pokolenia stracą widok na drogę wydeptaną przez poprzedników.
Dzisiejsza bierność to zbrodnia jutra.

2020-07-03, 07:30
Zaczeło się od tego, że pozwoliliśmy im na merytorykę która nakazuje osoby udające Napoleona, Jezusa albo Kleopatrę trzymać w psychuszce pod kluczem i karmić lekami, ale panu któremu wydaje się, że jest kobietą z niezrozumiałych przyczyn nadać przywileje i status "LGBT", teraz skoro ustalili już, że płeć, wiek i identyfikacja seksualna są danymi niezależnymi biologicznie tylko od widzimisię nosiciela czas na krok dalej - przejście do "mam ciało 40 letniego oblecha ale identyfikuje się jako 12 letnia dziewczynka więc umawiam się z 12 letnimi chłopcami, to chyba oczywiste! To moje niezbywalne prawo jako CZŁOWIEKA więc nie możecie mi tego zabronić!".

2020-07-03, 09:05
Czy więc w środku wszyscy jesteśmy popie**oleni i tylko udajemy kogoś innego? Czy tylko jesteśmy pipie**oleni bo dajemy sobie wmówić coś i zgadzamy na warunki garstki pie**olców?

2020-07-03, 11:07
Muszę was zasmucić ale jako, że sam nie mogłem uwierzyć w to co widzę bo pomyślałem, że lewakom już do końca odpie**oliło to sprawdziłem ten cały "Clovergender" i na szczęście jest to fejk stworzony przez użytkowników 4chan. Na szczęście! Chociaż nie zmienia to faktu, że pojebańców nie brakuje. Poniżej tekst z ze strony kowyourmeme.com

"About
"Clovergender" is a fake gender identity term for pedophiles who supposedly identify as children. The term was coined by members of 4chan as part of an internet hoax campaign to discredit sexual minorities and LGBTQ activists.

Origin
On December 31st, 2016, several threads announcing the creation of a "new gender to troll social justice warriors" surfaced on 4chan, urging partic**ants to create "propaganda images" and sock puppet accounts to spread a hoax that pedophiles were identifying as "clovergender" to legitimize themselves"

2020-07-03, 11:57
Barnellini napisał/a:

Muszę was zasmucić ale jako, że sam nie mogłem uwierzyć w to co widzę bo pomyślałem, że lewakom już do końca odpie**oliło to sprawdziłem ten cały "Clovergender" i na szczęście jest to fejk stworzony przez użytkowników 4chan.Dokładnie, a dla wszystkich pelikanów z postów powyżej...
- Łykajcie wszystko dalej, internet nigdy nie kłamie :)

2020-07-03, 12:03
a u nas prezydęt ułaskawia pedofila :D Nie ma tematu bo to sprawa rodzinna :D

2020-07-03, 12:08
ra0mir napisał/a:

Dokładnie, a dla wszystkich pelikanów z postów powyżej...
- Łykajcie wszystko dalej, internet nigdy nie kłamieWięc twierdzisz, że hasztagi #transage i #agefluid są nieprawdziwe, wymyślone dla jaj przez internetowych śmieszków? Owszem, ta konkretna grafika to fake, ale mówi o realnych sprawach poruszanych przez tęczowych popie**oleńców.

Znamienne jest to, że przyzwyczailiśmy się do ich absurdalnych roszczeń odnośnie naszego racjonalnego postrzegania świata, że taka grafika nikomu nie wygląda na fake. Po prostu przyzwyczailiśmy się że są poj***ni i mają poj***ne pomysły - może o to chodzi w tym całym lgbtyuiopoiuuytdcfsjhcfmgogjnh?

2020-07-03, 12:16
WciagamGwozdzieNosem napisał/a:

Więc twierdzisz, że hasztagi #transage i #agefluid są nieprawdziwe, wymyślone dla jaj przez internetowych śmieszków? Owszem, ta konkretna grafika to fake, ale mówi o realnych sprawach poruszanych przez tęczowych popie**oleńców.
Znamienne jest to, że przyzwyczailiśmy się do ich absurdalnych roszczeń odnośnie naszego racjonalnego postrzegania świata, że taka grafika nikomu nie wygląda na fake. Po prostu przyzwyczailiśmy się że są poj***ni i mają poj***ne pomysły - może o to chodzi w tym całym lgbtyuiopoiuuytdcfsjhcfmgogjnh?Wyj***ne mam na to, w "krajach oświeconych" jak dla mnie to mogą zalegalizować pedofilię, zoofilię itp.
Im szybciej to zrobią tym lepiej dla nas.
Jeśli będą chcieli w naszym kraju to wprowadzić to zrobimy im noc długich noży i na tym się skończy.

2020-07-03, 12:24
ra0mir napisał/a:

Wyj***ne mam na to, w "krajach oświeconych" jak dla mnie to mogą zalegalizować pedofilię, zoofilię itp.
Im szybciej to zrobią tym lepiej dla nas.
Jeśli będą chcieli w naszym kraju to wprowadzić to zrobimy im noc długich noży i na tym się skończy.Gówno im zrobicie. Będą mieli władzę, służby, więzienia, narzędzia do inwigilacji.

2020-07-03, 12:24
To jest
k***a
dramat

2020-07-03, 13:23
iIe razy was po mieście pedał z gumową pałą ścigał? PiS będzie teraz pie**olił o LGBT jakby każdemu jakiś "ciepły" do łózka wchodził. A lud ciemny zamiast punktować rząd za syf w kraju, skupia się na pedalstwie jakby to była najważniejsza rzecz na świecie.

Klechy ścigajcie bo tylko dzieci gwałcą. Geje mają i tak u nas przesrane. Skupcie się na ważniejszych rzeczach bo nam się kraj sypie a Pisiory wam wmawiają że to wina pedalstwa. Eh....