18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Hrodgar 2013-10-15, 22:38 44
Z Gówna bata nie ukręcisz...
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-10-15, 22:45 18
Kurwa odpierdolcie sie od Fornalika, dobry trener i tyle. Największa łamaga reprezentacji to Robert Lewandowski. No i tak jak wyżej z gówna bata nie ukręcisz.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-10-15, 23:10 7
nawet jakby guardiola był trenerem polskich nieudaczników to wyniki były by te same
Zgłoś
Avatar
pawelnie 2013-10-15, 23:13 3
a może by tak wyje*ać połowę składu i dać chłopaczków z osiedlowych boisk za pół darmo ?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-10-15, 23:18 23
Wypierdolić wszystko i wszystkich, zaorać, posypać solą i zacząć wszystko od nowa z daleka od tych ludzi, którzy teraz się bawią w tzw. "polską piłkę nożną". W barażach zagrają takie drużyny jak Rumunia, Islandia, Grecja, Ukraina. Trudno powiedzieć, że w tych państwach nie ma problemów i istnieje jakaś wielka kultura i tradycja piłkarska, a jednak dają rady. Islandia ma ok. 300 tyś ludzi... to tak jakby Katowice, Lublin, czy Bydgoszcz miały teoretycznie takie same szanse jak ogólnopolska reprezentacja. To po chuj nam ten cały cyrk?
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-10-15, 23:18
Jak wypierdolą Fornalika to robimy bojkot!
Zgłoś
Avatar
kalish 2013-10-15, 23:25 3
Trzeba czekać na następne mistrzostwa w Polsce.. przynajmniej kwalifikacji nie bedzie trzeba przechodzić...
Zgłoś
Avatar
AdresatkaNieznana 2013-10-15, 23:32 8
Wy się spinacie, a w piłce liczy się teraz kasa, kasa panowie. Taki Lewandowski nie dołoży nogi, bo akurat kontuzja a w Borussi trzeba dla pieniążków grać. No i Inter Mediolan, kolejne AS Monaco czy PSG. Kiedyś jak Figo przechodził z Barcy do Realu, nikt nie pytał o pieniądze, ile kosztował transfer. Teraz? Bale, Neymar, Lewandowski, Goetze... nie mówi się o umiejętnościach tylko kasa. Trochę przykre.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-10-15, 23:34
polska piłka nożna jest jak LOT. stołki i odprawki się liczą, a nie wasze wypociny.

prezes czy trener po miesiącu się zmieni ale odprawka się nalezy i następny w kolejce koleś.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-15, 23:50
A ja tam dzisiaj dzieki naszym pilkarzykom wygralem 100zl...
Zgłoś
Avatar
..JOK3R.. 2013-10-15, 23:52 15
następne eliminacje- grupa śmierci: polska, księżyc, dzieci z bullerbyn, bezludna wyspa
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-10-16, 0:15
kurwa to jest bezsensu teraz wezmą Nawałke, Górnik utraci dobrego trenera, który u nas jest już parę lat i będzie kupa.. a Nawałka i tak nic w reprezentacji nie zrobi bo tym zjebusom się nawet nie chce.. pierdolone pedałki.. I będzie tak samo jak z ruchem mieli dobrego trenera chuj do reprezentacji i od razu chujnia w tabeli... Zresztą i tak przyjdą następne eliminacje i kurwa robaczki przejebią i znowu nowy trener.. kurwa może by oprócz trenera też wyjebali tych wszystkich pedałków przy okazji i tak chuja robią już lepiej by było jakby wzięli piłkarzy z II ligi na to samo by wyszło porażka i tak porażka... kurwa mać
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-10-16, 0:19
Od kiedy zmienianie trenera co rok przyniosło w Polsce skótek to ja kurwa nie pamiętam.
Zgłoś
Avatar
amaimon 2013-10-16, 0:20
Hrodgar napisał/a:

Z Gówna bata nie ukręcisz...



to samo miałem napisać ale skoro kolega mnie uprzedził to piana się należy

Co do kręcenia bata z gówna to to gówno najpierw musi mieć konsystencję, a nasza tzw "reprezentacja" to jedna wielka rzadziocha.
Reprezentują KRAJ, 40pare mln ludzi na nich liczy, mają płacone niebotyczne sumy, a grają jak banda pajaców.

Oficjalnie bojkotuje polską "reprezentacje" od dłuższego już czasu ale chciałem to z siebie wyrzucić...
Dziękuję
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie