18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nadmiar wiedzy
BongMan • 2014-05-09, 14:34
Polscy psycholodzy ogłosili: Nadmiar wiedzy powoduje skrajną depresję.
Ludzie, którzy wiedzą za dużo, prędzej czy później popełniają samobójstwa.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-05-09, 14:45 17
BongMan, jak na Ciebie to całkiem nieźle
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-05-09, 14:57 1
Weź mnie nie wkurwiaj, uczę się właśnie. :S
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-05-09, 16:01 7
Nie o taka wiedze chodzi.
Zgłoś
Avatar
donhau 2014-05-09, 23:02
BongMan Tobie to nie grozi :p
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-05-10, 7:48 9
Bo to prawda. Odsetek samobójców jest większy wśród ludzi lepiej wykształconych. Idiota będzie się cieszył z każdego gówna które mu życie przyniesie. Człowiek inteligentny wie iż za tym dzisiejszym gównem jest jeszcze jutrzejsze szambo.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-05-10, 8:13 11
Cytat:

Człowiek inteligentny wie iż za tym dzisiejszym gównem jest jeszcze jutrzejsze szambo.



Człowiek inteligentny wie, że jutrzejsze szambo jest, było i będzie i nie ma na to żadnego wpływu, dlatego stara się nie przejmować czymś, na co nic nie poradzi.

Ale potwierdzam z autopsji, ludzie głupsi (w sensie mniej kumaci, mniej zainteresowani światem, a nie pseudo wykształciuchy którzy pierdolą 3 godziny o tym, co w wiadomościach było) faktycznie są jacyś szczęśliwsi.
Zgłoś
Avatar
1q2wwww 2014-05-10, 8:15 160
To już nie chodzi nawet o przemyślenia na temat jutra. Chodzi przede wszystkim o alergie na głupotę. Siedzisz w domu, nagle przychodzi kumpel i zaczyna opowiadać jakiś tam problem, a ty siedzisz przygwożdżony jego głupotą i nie wiesz co masz powiedzieć. Chcesz mu coś doradzić, ale trzeba mu 5 kolejnych rzeczy wytłumaczyć, bo nie ogarnia zależności przyczynowo-skutkowych. To jest strasznie wkurwiające.
Wielu ludziom można wydać się dziwnym, gdyż nie potrafi się praktycznie rozmawiać o pierdołach. Siedzicie w grupce, a ta banda debili jedyny temat jaki poruszają to "ale się najebałem", "zaraz weekend, ale się najebie", "wczoraj było 0:2 tak się wkurwiłem, że się najebałem", "ładna pogoda" itp. itd... Po pól godziny machania głową i przytakiwania na sile ma ochotę się do nich strzelać.
Zgłoś
Avatar
DaveJaVo 2014-05-10, 8:22
Tobie nie grozi ! Będziesz żył długo i szczęśliwie
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-05-10, 8:49 4
widzę, że każdy przegląda wiedze bezużyteczne i temu podobne Bongmanowi chodziło raczej o seryjnego samobójcę, grasującego tu i ówdzie po Polsce
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-05-10, 9:16 2
Mój polonista twierdził, że im człowiek więcej wie, tym większą ma świadomość, jak gigantyczne są rozmiary jego niewiedzy i to powoduje, że jest smutny. Dobrze twierdził.
Zgłoś
Avatar
manioleq 2014-05-10, 9:21 2
zajebisty kawał, domyślny.

Ja to Cię BongMan nawet lubię, od czasu do czasu jebniesz jakimś serem i jest wporzo, pozdrowionka
Zgłoś
Avatar
G3ralt94 2014-05-10, 11:12 1
BongMan nie przejmuj się tak tą wodą- o ile nie będziesz drążył tematu to samobójstwo cię nie czeka
Zgłoś
Avatar
UciętyZmiękczonyNaplet 2014-05-10, 11:48 16
pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-05-10, 12:01 2
Vanitas007 napisał/a:

To już nie chodzi nawet o przemyślenia na temat jutra. Chodzi przede wszystkim o alergie na głupotę. Siedzisz w domu, nagle przychodzi kumpel i zaczyna opowiadać jakiś tam problem, a ty siedzisz przygwożdżony jego głupotą i nie wiesz co masz powiedzieć. Chcesz mu coś doradzić, ale trzeba mu 5 kolejnych rzeczy wytłumaczyć, bo nie ogarnia zależności przyczynowo-skutkowych. To jest strasznie wkurwiające.
Wielu ludziom można wydać się dziwnym, gdyż nie potrafi się praktycznie rozmawiać o pierdołach. Siedzicie w grupce, a ta banda debili jedyny temat jaki poruszają to "ale się najebałem", "zaraz weekend, ale się najebie", "wczoraj było 0:2 tak się wkurwiłem, że się najebałem", "ładna pogoda" itp. itd... Po pól godziny machania głową i przytakiwania na sile ma ochotę się do nich strzelać.


Problem w tym iż nawet jak ich powystrzelasz jutro urodzą się kolejni tacy.
Zgłoś