18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
joj_sport 2013-05-23, 12:31 1
Jaki wniosek? Jedz z rozwagą i nie zapierdalaj jak dziki osiol. Tyle. Jesli wyprzedzasz, uwazaj potrojnie i mysl kurwa!
Zgłoś
Avatar
KJP678 2013-05-23, 12:44 1
Cytat:

z dalekiej przyszłości.



Za wiele to się tam nie zmieniło .
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2013-05-23, 14:56
Komentarze tego ruska rozwaliły mnie bardziej niż kamaz tą osobówkę.. Ciekawe, czy ten większy odniósł w starciu jakieś obrażenia poza zdrapanym lakierem.
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-05-23, 15:23
To noga na pierwszym zdjęciu?
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-05-23, 15:24 1
Jakbym zobaczył takiego kolosa jadącego na mnie to nawet bym nie chamował tylko jechał w pizdu w pole, było miejsce. Tylko tylko, że trzeba zawsze mieć takie awaryjne zachowanie wbite do głowy. Panika go zabiła.
Zgłoś
Avatar
black88 2013-05-23, 15:54
pierdolone najebane sołdaty wracały z poligonu
Zgłoś
Avatar
morderuk 2013-05-23, 16:29
@joj_sport

Jak to kurwa mac w ogole nie byla jego wina, droga prosta to jechal szybko, wyprzedzanie poszlo mu sprawnie...-.-'
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-23, 17:49 1
Ja się pytam, co znaczy tag "kra3" Jak już to "краз". Cyrylicę zapisujemy cyrylicą, albo fonetyczny odpowiednik, a nie potworki tego typu (Jak mam to przeczytać, jako kratrzy?).
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-23, 18:11 3
Sie kurwa czepiasz. Np. u nas na budowie jeździ kamatrzy
Zgłoś
Avatar
azuz 2013-05-23, 18:12 2
gargo napisał/a:

@up zadziałała strefa zgniotu- tyle że jak w maluchu, kończy się na silniku



No super, swietnie, tylko zart z maluchem jest smieszny poniewaz ma on silnik z tylu...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-05-23, 18:42
Kurdę, szkoda trochę Ził'a, chociaż widać, że w nim strefa zgniotu jest właściwa
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-23, 18:44
ment200 napisał/a:

Sie kurwa czepiasz. Np. u nas na budowie jeździ kamatrzy



Nie się czepiam, tylko Ty jesteś plebejuszem zapierdalającym na budowie
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-05-23, 19:08 1
Dżamal napisał/a:



Nie się czepiam, tylko Ty jesteś plebejuszem zapierdalającym na budowie



i zarabia 100-150zł dziennie, a ty w kfc po socjologii ile bierzesz? 7zł/h?
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-05-23, 19:58
Dżamal napisał/a:

Ja się pytam, co znaczy tag "kra3" Jak już to "краз". Cyrylicę zapisujemy cyrylicą, albo fonetyczny odpowiednik, a nie potworki tego typu (Jak mam to przeczytać, jako kratrzy?).


Odpowiem tak samo, jak w poprzednim temacie, w którym to wytknąłeś - gówno.
Już to widzę, jak ktoś przełącza sobie układ klawiatury na rosyjski i klepie cyrylicą. Uwierz mi, że mnóstwo osób pisze w ten sposób jak to zrobiłem. Osobiście spotkałem się z tym, że piszą tak nawet goście zza wschodniej granicy mając do dyspozycji polski układ klawiatury. Nawet google wiedzą o co chodzi - jeżeli ty nie wiesz, to twój problem.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-23, 20:05
herbalix napisał/a:



i zarabia 100-150zł dziennie, a ty w kfc po socjologii ile bierzesz? 7zł/h?



Nie studiowałem. Ba, nie mam nawet matury, bardziej niż studiować opłacało mi się wejść w transport.

stery_srh napisał/a:


Odpowiem tak samo, jak w poprzednim temacie, w którym to wytknąłeś - gówno.
Już to widzę, jak ktoś przełącza sobie układ klawiatury na rosyjski i klepie cyrylicą. Uwierz mi, że mnóstwo osób pisze w ten sposób jak to zrobiłem. Osobiście spotkałem się z tym, że piszą tak nawet goście zza wschodniej granicy mając do dyspozycji polski układ klawiatury. Nawet google wiedzą o co chodzi - jeżeli ty nie wiesz, to twój problem.



5 sekund zajmuje uruchomienie przez google wirtualnej klawiatury rosyjskiej. Też mam doświadczenia z "gośćmi za wschodniej granicy", zwłaszcza w interesach, ale widocznie celujemy w inne grupy społeczne w swoich kontaktach.

PS. Google zrozumie nawet takie coś:



Co nie znaczy że jest to poprawne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie